13 چیزهایی که شما می توانید به ضرب و شتم گرمای تابستان

Category: کیمیا | No comments


این عجیب و غریب, وحشی و شکننده انسان گونه طراحی شده است به کار با خیال راحت در یک بسیار خاص و محدود طیف وسیعی از درجه حرارت و در عین حال ما دائما در حال مبارزه با یک سنگ اسمانی بزرگ است که فقط معمولی آویزان در وسط آسمان ما. و من هیچ دانشمند, اما, ظاهرا, این نیز قرار است برای کمک به ما برای زنده ماندن? چه نوع منحرف واقعیت زندگی می کنیم در حال؟! اوه… راست.

تبلیغات

حتی اگر شما عشق خورشید در برخی از نقطه شما باید به قرار داده تا با آن گه در روز شما واقعا نمی خواهید به و ما اینجا هستیم برای کمک به. در اینجا یک لیست از چیزهایی که شما باید در نظر گرفتن برای خنک ماندن در این گرمای تابستان. بسیاری از توصیه ها برای پایین آوردن داخلی temps, به خصوص اگر شما تا به حال به رها کردن هر اونس عزت شما و خواب داخل یخچال مثل مرد بالا. اگر شما در خارج, خوب, فقط نوار آنجا که محدودیت های قانونی اجازه می دهد تا در هر کجا که شما هستند!

(فقط شوخی! ما باید چند چیز سرد برای آن مخمصه بیش از حد. )

اجازه دهید به!


Black & Decker قابل حمل AC

تبلیغات

اگر شما زندگی در دامان لوکس با تهویه مرکزی, من اینجا هستم به ارائه جدید عشق از زندگی خود را: کولر قابل حمل. در واقع این یکی را فراهم می کند هر دو خنک کننده و گرمایش اما ما در حال میداد دومی حداقل برای چند ماه آینده m’kay? M’KAY?!! M’kay.

ما شامل Black & Decker واحد در اینجااست که به طور منظم اجرا می شود فقط در شمال 400 دلار بیش از معقول برای چیزی شبیه به این. مطمئن شوید که شما می توانید خرید آن پنجره واحد بسیار ارزان تر اما از کسی که به طور تصادفی کاهش یافته است یکی از یک دوم داستان پنجره, من مطمئن شوید که آرزو داشتم یکی از این.

وجود دارد کاستور و چرخ و دستگیره به راحتی رول آن را از یک اتاق به اتاق و کشتی آن را با یک کنترل از راه دور به نیشگون گرفتن و کشیدن ترمال در اتاق تا 350 فوت مربع بین 55 درجه و 81 درجه فارنهایت است.

Vornado 630 اواسط اندازه فن

تبلیغات

کیفیت فن یکی از مقرون به صرفه ترین راه برای خنک کردن. بیش از حد بسیاری از به رخ کشیدن قدرتمند گردش خون با پره های متعدد و تنظیمات سرعت اما شما آنها را راه اندازی و آن را احساس می کند مانند دنی فقط زمزمه “dracarys” در Drogon گوش.

پس از آن وجود دارد Vornado که شما ممکن است به اشتباه به عنوان یک میز محدود بنیه تا زمانی که شما آن را در وصل و شاهد آن دستکاری هوا در اطراف شما بهتر از Aang از آواتار همیشه می تواند. در نگاه اول این $65 “متوسط” مدل مراتب بیشتر ظاهر نمی کند در تمام نگاه مساعد برای تلاش های خود را, اما اجازه ندهید که شما احمق: این چیزی که می توانید ضربه.

همچنین نگاه کنید به جعبه طرفداران برای هل دادن گرما از درون خانه خود را به جایی که آن را واقعا به آن تعلق دارد (در خارج dammit) و همچنین نوسان برج طرفداران برای بهتر عمودی پوشش.

تبلیغات
تبلیغات

سحر و جادو یخ ساز آشپز

اگر یخچال شما در حال حاضر نیست که یک یخ ساز بسیار مهم است. شما می توانید کیسه های یخ زده آب نسبتا ارزان در محلی پمپ یا شما می توانید خود را در راحتی از خانه خود را.

تبلیغات

این که آیا شما در حال پرتاب آنها را به خوبی در تابستان نوشیدنی خنک کننده کولر از آبجو و یا نوازشگر آنها را در برابر خود و دیگر سوال برانگیز بدن قطعات یخ ارزش وزن خود را در طلا و شما نیز ممکن است خود را. این MagicChef یخ ساز چرخ کردن نه یخ در هفت دقیقه می تواند نگه دارید تا 1.5 پوند ارزش این مسائل در آن اتاق.

Deconovo خورشید-مسدود کردن پرده

تبلیغات

همه ما می دانیم که ویندوز به معنای اجازه دهید نور در, اما یک محصول جانبی است که خانه خود را تبدیل به یک, کون بزرگ, گرما جعبه در طول تابستان است. این ارزان آفتاب-مسدود کردن سایه مسدود خواهد شد گفت: نور خیلی مشتاقانه تر از معمولی و پرده اما حرکت نزولی این است که بدیهی است که شما دست گرم و خواص درمانی آن شیرین ویتامین D اشعه. آمازون آنها را در انواع سبک ها و اندازه های مختلف.

Cuisinart توستر

تبلیغات

هر تابستان من می خواهم به جلو نگاه به مادر من روزانه آشپزخانه اطلاعیه: “Ooooh کودک آن را بیش از حد گرم به نوبه خود فر در!” (سریع سیاه زبانشناسی درس: “d” در “کودک” ساکت است.) که معمولا به معنای باقی مانده و microwaveables اما برخی از روزها—اگر من او اجرا تا دیوار و خارج از خانه—آن را به معنای BBQ و بایگانی اطلاعات.

اما اگر شما واقعا می خواهید چیزی فر-تازه در نظر بگیرید توستر. آنها تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان آنهایی که سنتی حرارت باقی می ماند جدا شده به گوشه ای از آشپزخانه خود را به جای یک اجاق بزرگ hotboxing کل طبقه آن را در. این 160 دلار Cuisinart مدل مقدار زیادی جادار دارای هفت های مختلف پخت و سرخ کردن گزینه های که در کنار همه جدید مورد علاقه: air سرخ کردن.

تبلیغات

ظریف راحتی 8 تکه تخت-In-a-Box

توصیه من خواب برهنه به مبارزه با گرما, اما اگر این چیزی است که شما فقط می توانید دریافت کنید پایین و شما نیاز به مطلقا به ماندن تحت پوشش آن زمان به خرید برخی از جدید ملافه. شما می توانید تنفس ورق comforters و بالش (و موارد مربوطه) در بسیاری از اشکال مختلف و سبک.

تبلیغات

ظریف راحتی به میکرو تخت خواب-در-جعبه مجموعه بسیار امتیاز و آمد در سبک های مختلف اعم از دوقلو به پادشاه به علاوه آنها باید طرف جیب! شما آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است, اما شما همیشه می خواستم جیب بر ورق های خود را. شما نیاز به یک تشک پد از خانواده مشابه اگر شما به کسانی که.

نوستالژی 4 لیتر بستنی ساز

تبلیغات

ساخت بستنی خود را سرگرم کننده راه به ضرب و شتم گرما به خصوص اگر شما بچه ها. من کاملا نمی دانند که چه که چرا که مادر بزرگ من خواهد مجسمه نیم تنه های قدیمی churner و ما را به انجام آن را با دست به طور مستقیم در زیر نور خورشید مانند هیولا او است. اما پاداش—خنک کردن با بستنی ما با خود ما دست به دست شد و ارزش آن.

من توصیه نمی چنین متضاد با منطق روش, با این حال, بنابراین من فقط به نوبه خود توجه شما را به این مقرون به صرفه اتوماتیک نوستالژی سطل که باعث می شود تا چهار لیتر در حدود 30 دقیقه است.

تبلیغات

Nutribullet 600W بلندر

در خانه من رفتن به صبحانه سریع در یک مست صبح است و یک کیسه از میوه های یخ زده است که کاملا محو قوی تیغه در داخل این Nutribullet. ساده برای استفاده و آسان برای تمیز کردن شما یک سرد و خوشمزه نوشیدنی های بسته بندی شده با مواد مغذی در دقیقه کمک خواهد کرد که بدن خود را حفظ سطوح انرژی بالا در تمام طول روز طولانی است.

تبلیغات

سینی مکعب یخ (2 بسته)

تبلیغات

ما در حال حاضر در مورد اهمیت خوب یخ ساز. یک سینی مکعب یخ مقرون به صرفه اما کندتر جایگزین برای یخ بر روی تقاضا. که در آن carves کردن یک تو رفتگی در دیوار نقطه در زرادخانه خود است که در توانایی خود را برای ایجاد خود را سفارشی بستنی یخی! فقط پور در مورد علاقه خود را و آب آن را با پوشش فویل آلومینیومفشار با نوک انگشت برخی از خلال دندان یا چوب popsicle به هر مخزن و پرتاب آن را در فریزر. قبل از اینکه طولانی, زبان خود را خواهد بود در کل لحن جدید.

تبلیغات

O2Cool شخصی فن

تبلیغات

من مطمئن هستم که این چیزی است که قطعه نهایی خود را عروسی گروه نیاز به نوبه خود سر اما بسته به اینکه چگونه داغ آن است که هیچ کس را سرزنش شما. این فن قابل حمل ضربات هوایی به صورت خود را به آن آویزان از شامل راحتي که باعث می شود آن را مناسب برای استفاده در فضای باز. با 12 ساعت عمر باتری در دو AA سلول های آن را همه روز گذشته.

شکارچی دم اشعه چتر کلاه

تبلیغات

راه رفتن در اطراف با یکی از این شرایط است مانند قدم زدن به یک آمیش با گوشی های هوشمند: مردم به شما نگاه مثل شما از دست رفته خود را لعنت ذهن است. اما این شوخی در آنها. شما نمی خواهد بود خیس عرق و آفتاب سوخته به صورتی داغ پس از یک روز طولانی در آفتاب و شما نمی خواهد نیاز شخصی خود زیر دریایی در اطراف شما به نگه داشتن یک چتر. (با تشکر از اوباما!)

شما احتمالا می تواند دور با چیزی کمتر پر زرق و برق اما با نقره ای-پارچه پوشش داده شده و دو قطعه خوانده شده طراحی این کلاه چتر (یا دو سایبان کلاه” اگر شما نیاز به آن را به صدا کمتر dorky) ساخته شده است, به جنگ هر دو باران و اشعه در حالی که دست های خود را اقامت رایگان برای بیشتر مسائل با فشار دادن. (دوباره با تشکر اوباما!)

تبلیغات

ساده, مدرن, موج خلاء عایق بطری

من با استفاده از یک روش ساده و مدرن بطری برای نگه داشتن آب یخ یخی برای سه سال گذشته و من هنوز سر در گم هر زمان من می توانم از خواب بیدار در وسط شب و فورا جذب بدن من. مقدار اشکال منحصر به فرد و سبک های در داخل, ساده و مدرن خط تولید سردرگم است اما این 34-هر اونس فولاد ضد زنگ موج واحد در حال شکل بطریاثبات نشت و آنها در لباس پوشیدن در سفر-tastic لباس.

تبلیغات

Youngever 8 اونس بطری اسپری 6-بسته

تبلیغات

گاهی اوقات همه شما نیاز به یک سریع, سرد, spritz به شما بازگشت به منطقه راحتی خود را. من امیدوارم که شما در حال حمل خود را ساده و مدرن از آنجا که تنها یکی از این 8 اونس بطری اسپری را نگه ندارد و شما می خواهید برای دوباره پر کردن آن با آب سرد فقط قبل از استفاده از. شش در یک بسته فقط برای $17 و آنها با سه نازل حالت: جریان غبار و خاموش.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>