150 پلیس مینیاپولیس فایل ناتوانی ادعا می کند برای PTSD که آنها نسبت به جورج فلوید تظاهرات


Illustration for article titled 150 Minneapolis Cops File Disability Claims for PTSD, Which They Attribute to George Floyd Protests

عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

این mendacity از افسران پلیس هرگز متوقف به مات کردن من نه به ذکر است گسترده تجملات آنها را وادار به لذت بردن از به عنوان یک نتیجه از مالیات-پرداخت کننده پول است.

تبلیغات

همانطور که واشنگتن پست گزارش150 نفر از افسران پلیس از مینیاپولیس اداره پلیس آغاز روند تشکیل پرونده ناتوانی ادعا می کند که اجازه خواهد داد که آنها را به ترک زور و هنوز هم دریافت و پرداخت بر اساس که آنها مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

علت تازه کشف شده خود را ناتوانی? تظاهرات در برابر جورج فلوید را وحشتناک قتل توسط پلیس مینیاپولیس.

تبلیغات

از واشنگتن پست:

نیمی از کسانی که افسران دیگر در این کار به دلیل آنها را به نمایش گذاشته علائم PTSD با توجه به Ron Meuser جونیور, شهرهای دوقلو وکیل صدمه شخصی است که به نمایندگی از افسران. نیم دیگر به احتمال زیاد ترک کار در روزهای آینده به عنوان آنها مختلفه ناتوانی ادعا می کند با شهر Meuser روز جمعه گفت.

“در حالی که اجرای قانون است که استرس بالا و حرفه ای دو ماه گذشته در مینیاپولیس را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از افسران خود را به نقطه شکستن” Meuser گفت.

افسران می گویند تظاهرات — که در پاسخ به Floyd مرگ در طول یک پلیس روبرو می شوند زمانی که یک افسر فشرده را در بالا از او در حالی که او التماس کرد و گفت که او نمی تواند نفس را عمیقا تحت تاثیر آنها است.

Mueser وکیل به نمایندگی از افسران می گوید احتمال وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد مینیاپولیس پلیس تشکیل پرونده ادعای ناتوانی برای PTSD از تظاهرات. تا کنون حدود 20 درصد از نیروی نشان داده است که آنها آسیب دیده اند و قادر به کار.

مینیاپولیس اداره پلیس گفته است که هیچ یک از افسران خود را دچار آسیب های جدی در طول این تظاهرات که برانگیخت در این شهرستان قبل از گسترش به سایر نقاط کشور اما متوقف نشده وکیل صدمه شخصی از تشدید روایت است که پلیس در حال قربانیان.

تبلیغات

با توجه به Mueser برخی از مشتریان خود را با ترس شمارش مهمات خود را در طول مینیاپولیس تظاهرات به مطمئن شوید که آنها را یک گلوله برای خود برای جلوگیری از ضرب و شتم به مرگ است.

من بخندید مبالغه اگر من آنقدر منزجر. من فقط می گویند که ما را دیده اند هیچ مدرکی از مردم ضرب و شتم پلیس به مرگ اما ما شاهد فراوان ویدئوها از پلیس انجام همه چیز را از ضرب و شتم مردم را به زانو در گردن خود را تا زمانی که آنها مرده است.

تبلیغات

به هر حال Mueser می گوید پلیس و مشتریان به طور جدی صدمه داشتن شهروندان از حق قانونی خود برای اعتراض.

“من از دیدن نشانههای PTSD از ماموران به شدت کاهش ظرفیت به زندگی و معاشرت فوق العاده, نرخ طلاق و وابستگی به الکل – فقط به مقابله او گفت:” در یک بیانیه. “این یک بحران عاطفی که نمی تواند و نباید ادامه یابد.”

تبلیغات

افسران پلیس در مینیاپولیس ایستاده به جمع آوری دائم پرداخت بین 45 تا 60 درصد از پایه حقوق و دستمزد با توجه به مفید مزایای از کار افتادگی پرسش و پاسخ در Mueser وب سایت است که مناسب رهبری با یک سیاه و سفید و آبی نسخه از پرچم آمریکا.

این است که پلیس کشور, من حدس می زنم و بقیه از ما فقط برای آن پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de