یک بیماری همه گیر پوشش نقره ای: نویز کمتر از مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه

Category: کیمیا | No comments

قبل از همه گیر جهانی ویران صنعت هواپیمایی معمولی بعد از ظهر تابستان درگیر یک رشته از jetliners نزولی بیش از جان فارل جنوب مینیاپولیس خانه هر دو دقیقه یا بیشتر.

Din معمولا از بین می رود حدود سه ساعت بعد در اطراف شام.

“آن را پر سر و صدا گفت:” فارل زندگی می کند که تحت این روش از فرودگاه جنوبی موازی باند.

این COVID-19 شیوع بیماری ممکن است منجر به یک ویرانگر جهانی بهداشت بحران اما غیر منتظره اثر جانبی است که شکایات مربوط به پر سر و صدا فرود هواپیما و خروج از مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی (MSP) بشدت کاهش یافته است. و او است که به برخی از ساکنان که زندگی در نزدیکی فرودگاه مبارزه مسیر برخی از برکت آرام در این تابستان یک فرصت برای صحبت بی وقفه در کباب و پنجره ها را باز در شب بدون یک بوئینگ 737 خروش سربار.

این یک نوع بی سابقه ای از آرامش بیش از حد. پس از سپتامبر. 11, 2001, حملات تروریستی این کشور تجاری حریم هوایی بسته شد برای سه روز. اما به عنوان شهری فرودگاه کمیسیون (MAC) براد Juffer یادداشت “همه چیز آغاز شده تا خیلی سریع” پس از آن به عنوان اقدامات ایمنی در محل قرار داده شد برای دلجویی از مسافران وحشت زده و عصبی.

به عنوان همه گیر در زمان برگزاری این بهار “آن را wildly مختلف برای اولین بار از چند هفته” فارل گفت: سطح سر و صدا.

هلن لسلی که زندگی در Eagan برای بیش از 30 سال است که کمی مستقیم تر: “من فکر کردم من می خواهم درگذشت و به بهشت رفته آن را بسیار دوست داشتنی.”

در اوج شیوع این بهار ترافیک هوایی کاهش یافته و به 75% در MSP که در خدمت 40 میلیون مسافر در سال گذشته تمدید شد.

“ما انتظار می رود عملیات در فرودگاه به رها کردن و زمانی که آن را به آن را مانند یک سنگ” گفت: Juffer که مک مدیر روابط اجتماعی.

اما به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت و بیشتر مردم را به آسمان پرواز باید به طور پیوسته افزایش یافته است در ماه گذشته است. و بنابراین باید از سر و صدا شکایت تسلیم با مک که صاحب و عمل MSP.

تعداد شکایت ها با مک در مارس کاهش یافته و 80 درصد که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. اما به عنوان پرواز پرواز و فرود افزایش 18% بین ماه مه و ژوئن شکایت علامت تا 23 درصد ،

در اوایل این ماه, مک, مقامات, همراه با نمایندگان خطوط هوایی دلتا و فرودگاه concessionaires پرده برداری از اقدامات احتیاطی که گرفته شده است برای اطمینان از پرواز بی خطر است. اما حجم مسافر در خطوط هوایی ایالات متحده در سراسر کشور هنوز هم باقی می ماند n 74 درصد کمتر از سطح سال گذشته با توجه به صنعت گروه شرکت های هواپیمایی برای امریکا است.

به عنوان صنعت هواپیمایی بهبود احتمال وجود خواهد داشت یک روانی قوی واکنش در میان ساکنان متاثر از سرگیری سر و صدا گفت: یوسف Schwieterman یک کارشناس حمل و نقل هوایی در دانشگاه شیکاگو.

“مردم واکنش نشان می دهند زمانی که همه چیز بدتر از زمانی که آنها بهتر” Schwieterman گفت. “می تواند وجود داشته باشد افزایش شکایات. هنگامی که مردم رشد عادت کرده اند به ساکت و آرام, حیاط خلوت, کباب ناگهان بازگشت به مشکلات قبلی آن را ایجاد بسیاری استرس است.”

لسلی گفت: پروازهای بیش از ماه گذشته “در حال بازگشت به جایی که آنها بودند” قبل از همه گیر. تلاش ساکنان برای متقاعد کردن مک و اداره هوانوردی فدرال به تغییر مسیرهای پرواز بیش از Eagan است که “تقریبا یک اتلاف وقت است.”

سال از محله سر و صدا

به دلیل آن شهری محل MSP به مدت طولانی به حال مضطرب و گاهی دعوایی ارتباط با همسایگان خود را وقتی که می آید به سر و صدا. ساکنان زندگی در مینیاپولیس, Eagan اینور گروو هیتس و ریچفیلد به نظر می رسد بیشتر آزرده با توجه به شکایت با مک بیش از سال گذشته است.

بیش از دو دهه گذشته مک پرداخت کرده است نزدیک به یک و نیم میلیارد دلار برای تجهیز حدود 15000 آپارتمان و مدارس با سر و صدا-کاهش بسته است. “ما یکی از منحصر به فرد و برنامه های گسترده در این کشور” Juffer گفت.

اما شرکت های هواپیمایی آمریکا به تازگی گفت: این احتمال وجود خواهد داشت بازگشت از حجم مسافر تا قبل از همه گیر سطوح قبل از 2023 تا سطح سر و صدا در MSP باقی می ماند ممکن است کمی سرکوب در مقایسه با زمانی که به رونق بار. و آن را هنوز هم خیلی زود به بگویید که چگونه تغییرات اجتماعی باعث شده به این ویروس و اقتصادی خود خرید اینترنتی را تحت تاثیر قرار مسافرت هوایی.

افزایش راه دور ممکن است متقاعد کرده اند که برخی از شرکت هایی که در کسب و کار سفر نیست به عنوان لازم و ترس از دوم ویروس سنبله به خصوص در فلوریدا و تگزاس, مکان های محبوب با MSP مسافران می تواند تعدیل تقاضا برای اوقات فراغت پرواز.

اما در سمت تلنگر “مردم در حال حاضر کار از خانه ممکن است واقعا شگفت زده در سطح سر و صدا” از آمدن هواپیما گفت: Steve Kittleson یک از بنیانگذاران MSP FairSkies ائتلاف محلی ناظر ، “کار از خانه می تواند یک چشم بازکن برای ساکنان و برای مک.”

علاوه بر این همانطور که بیشتر مردم رشد عادت کرده اند به خرید آنلاین باری پروازها افزایش یافته و در MSP, Juffer گفت: به خصوص در میان تحویل غول های UPS و فدرال اکسپرس. به علاوه خورشید هواپیمایی کشور شروع پرواز باری برای آمازون در بهار گذشته.

Juffer اضافه شده است که این پروازها “اغلب نمی به عنوان آرام” اما اشاره کرد که MSP محسوب نمی شود یک مرکز بزرگ برای شرکت های باربری.

سر و صدای منتقدان می گویند محموله پرواز پرواز در تمام ساعات و آنها پایین تر و بلندتر از هواپیماهای تجاری.

“زمانی که فدرال اکسپرس و یو پی اس هواپیما رفتن شنید, شوخی در خانواده ما است که یکی از آن ؟ “فارل می خندد. پس از بیش از 20 سال زندگی در زیر این فرودگاه در مسیر پرواز او گفت: خانواده می تواند ایجاد تمایز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>