پس از ویروس, مینه سوتا, زن جهنمی, بازیابی

Patty Secrest بیدار از سه هفته, پزشکی ناشی از کما در ماه آوریل در ریه ها او را گرفتن نقش تنفس که در سمت چپ شده بود به یک دستگاه تهويه مکانيکی در طول کشمکش شدید با COVID-19.

آن را به معنای بقا اما این تنها آغاز Stillwater زن بازیابی داستان.

او ابتدا سعی کنید در نشسته تا پس از به دست آوردن آگاهی در بتسدا در بیمارستان سنت پل به طول انجامید 10 ثانیه, او گفت:. “وجود دارد armrests اما من خیلی ضعیف من نمی تواند آن را انجام دهد.”

پس از اعتراف و درمان بیش از 4,300 بیماران با COVID-19 مینه سوتا بیمارستان ها گزارش بهتر از حد انتظار میزان زنده ماندن اما بدتر از حد انتظار عوارض حتی پس از بيماران از نظر فنی بهبود از بیماری های عفونی.

عمده بیمارستان های شهرهای دوقلو راه اندازی کرده اند توانبخشی ویژه برنامه در پاسخ به کمک بیماران دست آوردن مجدد حافظه و قدرت و انرژی است. Secrest, 65, یکی از اولین بيماران ترخيص شده از فرویو را پس حاد COVID-19 نوتوانی برنامه ارائه می دهد که چهار step-down درمانی و ورزش خدمات برای کمک به مردم آنچه را که آنها از دست داده است.

ادامه داد: مشکلات تنفسی شد انتظار اما از دست دادن ماهیچه ها و مشکلات شناختی در بیماران مبتلا به آینده هواکش تعجب مراقبان در M بهداشت فرویو که شامل بتسدا بیمارستان که رفتار تنها COVID-19 بيمار.

“بیماران که در حال آمدن به ما بسیاری از چالش ها و جاده های طولانی در مقابل آنها گفت:” لیز لارسن مدیر M بهداشت فرویو حاد ناتوانی واحد در U مرکز پزشکی و انتقالی واحد مراقبت در Ebenezer مرکز مراقبت در مینیاپولیس. “خستگی و کمبود انرژی در انجام آنچه شما می خواهید به انجام بیش از طول می کشد ما را حدس زده اند.”

تحقیقات کشف دراز مدت عواقب ناشی از یک عفونت ویروسی است که وجود ندارد در انسان تا اواخر سال 2019.

پزشکان در سخت-آمار ایتالیا منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا روز شنبه که آنها در بر داشت مشکلات در 87 درصد از بیمارانی که غربالگری شدند پست-مراقبت حاد 60 روز پس از اولیه خود را COVID-19 علائم. بیش از نیمی گزارش خستگی. مفاصل و درد قفسه سینه نیز مشترک بودند همراه با زحمت کشیده تنفس.

حملات ویروس چندین ارگان و می تواند عواقب طولانی مدت اما بیماران نیز می تواند تحت تاثیر فلج مواد مخدر است که اغلب مورد استفاده در تهویه دکتر گفت: Farha Ikramuddin رئیس خدمات توانبخشی در M بهداشت فرویو. و سپس وجود دارد overaggressive پاسخ سیستم ایمنی بدن است که از ویژگی های کلیدی شدید COVID-19 موارد است.

“این پاسخ ایمنی خود تاثیر می توانید انواع مختلفی از بدن از جمله عضلات و اعصاب و مغز ما,” او گفت:.

خبر خوب در حال حاضر این است که بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 کاهش یافته است در مینه سوتا از یک روز بالا از 606 بیماران در 28 مه به 227 بيمار در روز جمعه — از جمله 124 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

مقامات دولتی نگران هستند که یک چشم انداز مثبت در COVID-19 عفونت در میان بزرگسالان جوان می تواند منجر به بیشتر موارد در میان افراد مسن بیشتر در معرض خطر است. مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش 609 موارد جدید و پنج COVID-19 مرگ و میر آوردن مجموع در این بیماری همه گیر به 40,767 شناخته شده عفونت و 1,495 مرگ و میر.

بیش از 19,000 نتایج آزمون گزارش شد بیش از سطح دیده می شود قبل از ژوئیه 4 تعطیلات.

درصد از آزمون است که در حال آمدن به عقب مثبت در حال افزایش است — یک نشانه آن است که مورد تعداد در حال افزایش نیست صرفا به دلیل تست بیشتر. بیش از هفت روز گذشته به طور متوسط 4.5 درصد از آزمایشات در بر داشت COVID-19 در مقایسه با 3.8% یک هفته پیش.

همه چیز فازی که Secrest پدید آمده از کما هفته پس از او بستری شد برای مراقبت در بیمارستان در مارس 28. سردرگمی بودن احاطه شده توسط پزشکان و پرستاران در لباس و چهره سپر نداشت و او با تجربه توهم — از جمله این که هوا سیرکولاتور نزدیک پنجره بود و یک فرد است.

زمانی که او برای اولین بار نقل مکان کرد و از Bethesda به Fairviews را بستری توانبخشی واحد او نمی تواند به یاد داشته باشید رمز عبور برای باز کردن تلفن خود را. زبان بود که بنیادی به کار او به عنوان یک مترجم در قرن کالج بود تاری.

Secrest وارد ناتوانی 30 پوند سبک تر با توجه به از دست دادن عضلات و گفت: اولین گام در درمان تمرینات احساس مانند یک “دایناسور راه رفتن.”

“در هر مرحله فقط clomp, clomp, clomp” او به یاد می آورد. “وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد آن را در همه.”

غم و اندوه مانع از بهبود او. مدت کوتاهی پس از ظهور از او کما Secrest آموخته است که شریک زندگی خود را از 18 سال دونالد Lydick مرده بود از COVID-19 در 10 آوریل در سن 60 سالگی.

“ساخته شده است که آن را سخت تر برای مقابله با همه چیز” او گفت:. “سخت ترین چیز این بود که دانستن من نبود برای او.”

اولیه شانس زنده ماندن COVID-19 بعد از قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی به نظر می رسد ترسناک در شروع این بیماری همه گیر هر چند شاید اغراق آمیز باشد. بالا نرخ مرگ و میر گزارش شده در چین و ایتالیا شد تا حدودی مربوط به بیمارستان های در حال غرق با بیماران و قادر به ارائه معمول سطح از مراقبت و نظارت است.

Northwell بهداشت در نیویورک مطرح ترس در ماه آوریل با یک گزارش که 88 درصد از COVID-19 بيمار در هواکش درگذشت. یک هفته بعد از مراقبت های بهداشتی شبکه به روز شده است که گزارش به استرس است که این شامل تنها ترخيص بيماران. هنگامی که از جمله تمام بیماران از جمله کسانی که هنوز در حال درمان در بیمارستان ها در زمان مرگ نرخ 24 درصد.

حتی پس مینه سوتا مقامات بیمارستان گفت: آنها بهبود نتایج. وزارت بهداشت گزارش یک مرگ و میر در ماه مه 42.8 درصد از بیمارانی که در حال تکمیل بیمارستان برای مراقبت از COVID-19 و قرار داده شده بود در ونتیلاتور یا یک قلب-ریه دور زدن ماشین است. در ماه ژوئن نرخ مرگ و میر در میان این بیماران کاهش یافته و به 30.6%.

درس های آموخته شده از اوایل روز COVID-19 شامل زودتر استفاده از جایگزین و کمتر تهاجمی اکسیژن پشتیبانی مانند کانول بینی دکتر گفت: Alex Teeters بحرانی مراقبت و ریوی متخصص در Allina Health متحد در بیمارستان سنت پل.

پزشکان در ابتدا تشویق به حرکت بيمار را به سرعت به هواکش و برای جلوگیری از استفاده از تجهیزات است که می تواند این ویروس به هوا و گسترش عفونت است. که نگرانی فروکش کرد, اگر چه, و اوایل اکسیژن پشتیبانی با این جایگزین مفید ثابت شده در درمان بیماران و حتی کمک به آنها را جلوگیری از هواکش, او گفت:.

پزشکان نیز آموخته اند که برای تنظیم ونتیلاتور فشار تنظیمات و چگونه اغلب به جای بیماران را در معرض موقعیت های که پشتیبانی خود را از ریه ها. بهتر داده ها در درمان مواد مخدر کمک می کند — با آمار اولیه از یک پژوهش انگلیسی در ماه گذشته نشان می دهد که یک استروئید دگزامتازون می تواند به بهبود بقا برای COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه.

Teeters گفت: اجتماعی فاصله و دولت موظف به اقامت در خانه منظور کمک کرد چرا که بیمارستان ها هرگز غرق شد به این نقطه نیاز به جیره مراقبت و یا پیش نویس پزشکان و پرستاران به ويژه که نبود متخصص در مراقبت ويژه است.

“که یکی از بزرگ — که ما از همان استاندارد مراقبت در حال حاضر به عنوان ما همیشه به حال,” او گفت:.

Ikramuddin گفت: او مظنون است که طول زمان صرف شده در هواکش ارتباط به سطح طولانی مشکلات بهداشتی و نیاز به خدمات توانبخشی.

“من بسیار شگفت زده برای دیدن این بیماران مبتلا به آتروفی عضلانی,” او گفت:. “چیزهای زیادی وجود دارد که اختلال عملکرد عضله.”

Secrest در بر داشت برخی از نوتوانی درمان به احمقانه — تمرین قرار دادن ظروف در یک کمد و عامل مایکروویو — اما متوجه شدم آنها کمک در بازیابی کند.

“من فکر می کنم” من می دانم که چگونه به انجام این مسائل, اما زمانی که آن را آمد در واقع به انجام آن نبود واقعا صاف,” او گفت:.

برخی از گناه او را عقب نگه برداشته شد زمانی که یک پرستار در واحد بازتوانی او نشان داد یک تلویزیون های خبری در مورد پرستار است که در زمان مراقبت از شریک زندگی خود را و او را نگه داشته و شرکت او در بیمارستان انزوا هنگامی که او درگذشت.

“حداقل من می دانستم که وجود دارد کسی با او,” او گفت:.

Secrest هنوز نمی تواند راه رفتن بسیار دور زمانی که او به خانه بازگشت — یک سختی برای کسی که زمانی از 10 ، 000 مراحل را هر روز قبل از عفونت است.

بستگان و دوستان کمک کرده اند با وعده های غذایی و ورزش گردش برای کمک به او در ساخت قدرت است. نوتوانی و یک رژیم غذایی خاص به او کمک کرد تا دوباره 10 از 30 پوند او از دست رفته در طول بستری شدن در بیمارستان.

تماشای مفسران در طول COVID-19 اخبار استان همایش کمک کرده است اما Secrest اذعان کرد او هنوز هم نیست که ماهر در زبان اشاره و می تواند چیزهایی را فراموش کرده ام. او نیست بازگشت به کار.

آن بوده است که نزدیک به چهار ماه از او بود با آلوده coronavirus احتمالا در یک فروشگاه. “من هنوز هم به این روز خسته راحتی,” او گفت:, “اما آن را بسیار بهتر است. وقتی که من برای اولین بار به خانه من تا به حال به آن را دو تا سه پله ها و من فقط می تواند تنفس به شدت.”

 

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de