وکیل: MPD افسران تشکیل پرونده برای معلولین در سطح بی سابقه ای

افسران پلیس لرزاند توسط عمومی بی سابقه ای ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید را برای ثبت روانی و ناتوانی جسمی ادعای نگرانی در سطوح گفت: وکیل صدمه شخصی Ron Meuser جونیور

Meuser برگزار شد که یک کنفرانس خبری در سراسر خیابان را از تالار شهر در بعد از ظهر جمعه ادعا کرد که برخی از 150 مینیاپولیس افسران پلیس از سوگند نیروی 850 باید با او تماس شروع به پر کردن ناتوانی مدارک اکثریت آنها را برای علائم اختلال استرس پس از سانحه یا PTSD. هفتاد و پنج نفر از این افسران در حال حاضر سمت چپ نیروی, او گفت:.

“در حالی که اجرای قانون است که استرس بالا و حرفه ای دو ماه گذشته در مینیاپولیس را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از افسران خود را به نقطه شکستن” گفت: Meuser.

Meuser گفت که او انتظار دارد که بیشتر افسران با او تماس بگیرید و این که بسیاری از به پایان خواهد رسید تا ترک گروه. Meuser گفت: حداقل 13 افسران در داخل سوم حوزه ساختمان بود که آن را به دستور رها شده توسط مقامات شهرستان. او گفت: برخی از این افسران نوشت: نهایی یادداشت ها و متون به عزیزان و دیگران گفت: آنها را رزرو خود را آخرین گلوله را برای خود برای جلوگیری از ضرب و شتم به مرگ است.

خود اعداد نیست و تایید شده توسط مقامات شهرستان.

بیش از 30 روز گذشته این شهرستان دارای 17 دریافت PTSD ادعای غرامت کارگران از افسران با توجه به شهرستان سخنگوی سارا مکنزی. او گفت: افسران ندارد و به شهرستان اگر آنها در حال ارائه یک برنامه کاربردی برای مزایای از کار افتادگی از طریق کارکنان کانون بازنشستگان یا پرا.

کارکنان شهرستان هنوز در تلاش برای درک دامنه ادعا و تاثیر بالقوه در این شهر پلیس نیروی انسانی و منابع مالی. بودجه مدیر میکا Intermill گفت: از کار افتادگی دائم و ادعا می کند پرداخت می شود از طریق شهرستان خود صندوق بیمه در حال نظارت از نزدیک. او در مورد آن صحبت کرد که در بودجه در جلسه صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de