محض معجزه (یا توییتر) من در سراسر اسموکی رابینسون آواز در مورد ‘باند’

Category: کیمیا | No comments


Smokey Robinson ‘Gang Banging’ music video

اسموکی رابینسون ‘باند’ موزیک ویدیو
تصویر: YouTube

وای 2020 بوده است در سال 2020-ing.

فقط در ماه گذشته هیپ هاپ هری رقص-circle theme song شد اعلام کرد این آهنگ از تابستان سیاه, توییتر قبلا با وجود نگرانی که آیا ما حتی می خواهم یکی از این سال است.

تبلیغات

شاید—فقط شاید—ویلیام “اسموکی” رابینسون جونیور ممکن است ارائه شده عملی کنه. و شبیه به رقص طلسم این به تازگی ویروسی شوق حیات چیزی که در اصل در اوایل 2000s.

بانوان, آقایان و غیر دودویی خوانندگان از ریشهمن به شما در حال حاضر: “باند کوبیدن” توسط اسموکی رابینسون بود که به تازگی بخشی از بسیار هوشمند اماتور’ 30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی سری برای موسیقی سیاه و سفید ماه (برای duet with Rick James, “سیاه چشم”). در روز پنج شنبه بعد از ظهر من کاهش یافته است لینک زیر را به تیم ما شل کانال با شکایت زیر “چطور هیچ کس به من گفت در مورد این؟!”

تبلیغات

آن را صادقانه سوال که من قطعا احساس من از دست رفته احمقانه بخشی از زندگی من است که پس از تکمیل شده است. کجا بود این همه از زندگی من؟! پس از گریه-خنده و فریاد با من و همکاران من منعکس کمی و به این نتیجه رسید که شاید 2020 واقعا زمان مناسب. آن نظم الهی.

به هر حال پس از تمام طول موزيک ويديو ارتباط بود در کار ما کساد کانال ما شروع به implode به نفس بریده بریده-متناسب و خنده دار تفسیر. اجازه دهید بحث در مورد!

اسموکی رابینسون – باند کوبیدن (Official Music Video) / YouTube

  • اول این نسخه از فیلم دارای PSA معرفی و PSA interlude آوردن مدت زمان کل فیلم تقریبا به 9 و نیم دقیقه.
  • “باند Bangin’ نوشته شده بود…*مکث باردار*…به باند خیابان” بسیار موفق ترانه سرا mused که باعث شد من به رول اطراف تخت من بعد از مصرف با خنده بیش چنین روشنگری.
  • به smokey’s آزمایشی دوخته شده است. Cuhhhhhh!
  • به اسموکی (رنگی خود را به خوبی شناخته شده vibrato) باند bangin’ متشکل از “smokin’ که دود” “drinkin’ که شراب” “ماندن دیر” “موعظه است که نفرت” در میان دیگر فعالیت های جنایی که D. A. R. E. تیم هشدار داد در حالی که ما در مورد ترویج تی شرت خود را.
  • این “باند bangers” قطعا چند اضافی از مجموعه “بسیار ویژه قسمت” از طنزهای تلویزیونی که به پخش به عنوان بخشی از ABC TGIF صف آغاز شد که در اواخر 80s و رونق در سراسر ’90s.
  • توسط این نرم افزار و یا ضد باند bangin’? که واقعا تا به تفسیر.

چون من ذکر الهی سفارش قبلی من کمی از حفر و متوجه شدم این آهنگ منتشر شد تحت اسموکی انجیل آلبوم, غذا برای روحاست که به اوج خود رسید در #3 در انجیل موسیقی نمودار. این تصادفی نیست که اسموکی گروه بود به نام معجزه به دلیل آن است که مطلق معجزه است که من این ویدئو در یک زمان وقتی که من واقعا نیاز به شادی منحصر به فرد است که از تماشای آن. البته من تا به حال به آن را به اشتراک. شما خوش آمدید و آمین.

تبلیغات

در احمقانه مزاج روح سیاه, توییتر, الگوهای رفتاری شروع به سطح به سرعت پس از کلیپ های تصویری ساخته شده به دور است. هیچ کس نمی تواند به توقف صحبت کردن در مورد آهنگ نه آن را از سر خود را. در واقع من امیدوارم که کسی اطلاع اسموکی تیم و او باعث می شود یک نظر در مورد آن را در رسانه های اجتماعی. من دعا می کنم در مورد آن.

تبلیغات

تبلیغات

آن را در سر من قبل از اینکه من به خواب رفت و عبارت “باند bangiiiinnn” شد اولین دو کلمه در سر من که من امروز صبح از خواب بیدار. در واقع آن را در خود را سر حال نیست ؟ شما در حال خوش آمدید—و آمین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>