گرفتار در طوفان مرز آبهای کمپ را شکر زنده

نه بیابان گردشگران از پل در حال خوشحالم که زنده و سالم پس از یک طوفان چرخش بادها خانمان و درختان همه در اطراف آنها در مرز آبهای اردوگاه شنبه شب.

این گروه از چهار پدران و پنج پسر در سن 16 تا 20 به حال فقط به پایان رسید burrito شام حدود 7 p. m. در ماهی قزل آلای دریاچه در شمال برج زمانی که آنها را دیدم باران و طوفان ابرها در انتهای جنوبی دریاچه.

با محدود خدمات تلفن همراه آنها نمی تواند به خوبی رادار تصاویر, اما آن نگاه مانند یک طوفان بود که رفتن به آنها را از دست ندهید.

“خورشید از پشت سر ما. آن را هدف قرار دادن ساحل در طرف دیگر” به گفته دیوید بل که صحبت با پسر خود در مورد مصرف خود را به قایق ماهیگیری کوچک را برای شب.

آن را به حال شده است داغ و زنگ گفت و آنها می دانستند که برخی از رعد و برق امکان پذیر شد. هیچ کس نگران هنگامی که آن باران — چیزی که با تجربه حال و هوای مقدار زیادی از زمان قبل از.

سپس آن را بارید سخت تر است. سپس آن را ریخت.

سپس باد را برداشت.

“همه ناگهانی … وجود دارد این جیغ دیوار سفید در آینده ما” گفت: Jason Busch یکی دیگر از پدران در گروه. “این احساس مانند گرفتن اسپری با یک شلنگ آتش از شرق که عجیب و غریب بود زیرا (طوفان) بود که از غرب است.”

رعد و برق زده همه در اطراف اردوگاه و با صدای بلند ترک تندر مخلوط با صدای خوراکی شاخه و پاره تنه درخت.

“تمام این درختان شروع به سرنگونی اطراف ما” بل گفت. “آن را به معنای واقعی کلمه دوزخ. شما را به شوک خفیف.”

یکی از پدران فریاد زد برای همه به از خود چادر از برزنت و اجرا را به سر سنگ در خط ساحلی — تا آنجا که آنها می تواند از درختان و پرواز باقی مانده است.

چند درخت بی خانمان به طور مستقیم تحت Busch چادر ارسال آن کوه در می رم.

برخی در این گروه معتقد بودند یک قیف ابر تا به حال فرود بر روی آنها.

“من شنیده ام کلیشه از قطار باری” Busch گفت. “آن را مانند صدا است که برای یک زن و شوهر از ثانیه است.

و فقط به عنوان به زودی آن را به عنوان در آمد زنگ و Busch گفت: آن را بیش از.

پس از آن این گروه یافت می شود که شاخه ها و مخروط کاج و دیگر اشیاء در حال پاره پاره از طریق باران مگس در چادر اما هیچ درخت افتاده بود به طور مستقیم بر روی آنها. دو برزنت شد به تکه پاره. خود را کوچک و قایق های ماهیگیری که تا به حال کشیده شده است تا در ساحل بودند و پر از آب و شن و ماسه.

بین 15 و 20 درختان سرنگون, زنگ, گفت, چند, با, اما ریشه های کم عمق سیستم های بلندتر از یک انسان است. برخی از درختان شد خاموش جامعی در نیمه راه در تنه خود را. دیگر درختان افتاده بود به یک دیگر و به بقیه precariously در شاخه های همسایه.

“ما نمی تواند بر این باورند که هیچ کس مجروح شد” بل گفت.

این گروه می دانستند که آنها نمی خواهد آن را که شب به یک موتوری حمل که در آن آنها می تواند قرار داده و خود را در قایق های ماهیگیری و موتور کوچک در یک تریلر کشیده می شود در سراسر یک ATV به دریاچه شنگرف. بنابراین پس از نجات قایق آنها منتقل نجات چادر و برزنت و تصمیم به سعی کنید به نوبت در خواب نگه داشته در حالی که برخی از سازمان دیده بان برای اطلاعات بیشتر بد آب و هوا. آن را همچنان به باران بسیاری از این شب و تضعیف شاخه های درخت ادامه داد: به کرک.

حدود 4 صبح یکی از پدران منفجر سوت به عنوان یک سیگنال برای بازگشت به این سنگ به عنوان یکی دیگر از طوفان با رعد و برق منفجر طریق اگر چه نه به عنوان شدید این زمان. گروه نشسته اند خود دنده باران به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را به طور کامل خشک است.

تا صبح, گروه بسته بندی وسایل خود و یو بی اس در بازار آب از قایق های خود را برای بار دوم قبل از تنظیم به مرخصی پنج روزه طرح برش های کوتاه را به یک شب.

آنها انتظار می رود به آسیب دیدن اطراف دریاچه گفتند متوقف و به بررسی دیگر اعضای کمپ. اما آنها هیچ چیز به عنوان شدید به عنوان منطقه اطراف اردوگاه خود را.

“ما فکر این امر می تواند گسترده تر” بل گفت. “این بسیار فولاد.”

پس از آنها به ایمنی پنج شنبه گروهی از دوستان دیرین گفت: هر یک از دیگر آنها ادامه خواهد داد به رفتن به مرز آبهای دانستن آن را غیر معمول به گرفتار در طوفان بسیار شدید.

اما آنها گفت: آنها یک درک جدید برای چگونه آسیب پذیر آن می توانید احساس می کنید در بیابان بدون هیچ گونه پناهگاه برای فرار به.

“من فکر می کنم همه ما آموخته است که یک درس است که اگر شدید پیش بینی آب و هوا شما باید فکر می کنم دو بار در مورد آن چرا که اگر شما در, شما در” بل گفت. “طوفان واقعا می تواند تا موسیقی پاپ از هیچ جا و به سرعت. سرعت و شدت آن را ذهن ترا درهم میشکنند به من … ما بسیار خدا را شکر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net