شرکت مرتبط با Jay-Z جزر و مدی گزارش دریافت PPP وام قبل از جزر و مدی گذاشته 15 Furloughed کارکنان


TIDAL logo

جزر و لوگو
تصویر: جزر و مد/YouTube

مالیبو, سرگرمی, یک شرکت مربوط به جزر و گزارش اعمال و دریافت چک Protection Program (PPP) وام—پول خود را کنار بگذارند در مراقبت عمل برای کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر—برای حدود 2.1 میلیون دلار به گفته یک منبع از طریق انواع. این شرکت ظاهرا در میان کسب و کار است که اعمال می شود برای وام که بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار با توجه به کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری اسناد و مدارک.

تبلیغات

علاوه بر آن جزر و مدی و Roc Nation گزارش گذاشته furloughed یا قطع حقوق 10-20 درصد در سراسر آنجا که نیمی از این شرکت در ماه مارس در مدت کوتاهی قبل از وام تایید شده در مارس 7. ظاهرا جزر و مدی و Roc ملت بزرگ moneymakers—music تفریحی و ورزشی—تا به حال طبعا متوقف با توجه به همه گیر و پس از آن مستند به طوری که شرکت کوچک به سرعت. بیشتر یک منبع گفت: تنوع که 15 furloughed جزر و مدی کارکنان گذاشته شد فقط در هفته گذشته.

تا آنجا که دقیقا چگونه مالیبو متصل است به جزر و انواع آن را شکست پایین:

در حالی که مالیبو است که از لحاظ فنی یک شرکت مجزا—سیاه و سفید متعلق به حرکت تصویر و ویدئو تولید کسب و کار مستقر در نیویورک با 95 مشاغل پشتیبانی با توجه به SBA سند—از آن است که بخشی از زیرساخت های جزر و مدی. سهام آن به دو اخیر با هر دو آدرس شرکت; یک سال 2017 طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که Roc ملت جزر و مدی, مالیبو, سرگرمی و جزر و پدر و مادر Aspiro در اصل همان شرکت (اگر چه طرح دعوی در دادگاه اخراج شد و بدون روشنی حکم ماده); در سال 2017 مالیبو ارائه شده برای ویزای H1B برای طراحان گرافیک ارائه به عنوان یک تماس برای یوسف Borrino CFO از رخ ملت در آن زمان که با استفاده از یک Tidal.com آدرس ایمیل و چند جزر و مدی کارکنان بگویید تنوع است که حقوق خود را از آمده مالیبو سرگرمی.

تبلیغات

به عنوان ریشه قبلا گزارش شده سیاه و لاتین کسب و کار شده اند نامتناسب دسترسی به PPP وام در حالی که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت ها و حتی اعضای کنگره بهره مند از برنامه است.

گزارش اخیر در مورد جزر و مدی است که فقط یک تیک در ستون دیگر میلیاردرهای ثروتمند و کسب و کار که با دریافت این وام از جمله Kanye غرب Yeezy شرکت.

روز جمعه NAACP اعلام کرد از آن خواهد شد با همکاری بیانسه BeyGOOD و سیاه آن متعلق به کسب و کار کوچک تاثیر صندوق به اداره یک برنامه کمک به کسب و کارهای کوچک شده اند که نهفته و به چالش کشیده اثرات این بیماری همه گیر. صندوق شامل 10 ، 000 دلار کمک های مالی که ارائه خواهد شد به سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک در شهرستانها را انتخاب کنید.

تبلیغات

ریشه رسیده به جزر و مد نظر با توجه به گزارش PPP وام به مالیبو سرگرمی و اخراج. ما در انتظار پاسخ خود را.

به روز شده: 07/10/2020, 1:13 p. m. ET: یک منبع اطلاعات در مورد وضعیت تایید کرده و روشن به ریشه است که وجود دارد, اخیر, اخراج در جزر و مد, اما آنها متصل به دریافت PPP وام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de