دلوت – به عنوان آنها به صورت بی سابقه $25.4 میلیون دلار کسری مقامات شهرستان در حال خانههای گلی خالی که آیا یک جفت تاریخی تیفانی ویندوز می تواند به فروش می رسد برای کمک به شاتر خود را بزرگترین بودجه شکاف در دهه.

شیشه ای رنگی آثار به نمایش در مرکز شهر سنت لوئیس کانتی انبار که در آن نور طبیعی روشن رنگارنگ تصاویری نزدیک و عزیز را به برخی از Duluthians قلب.

یک تصویر می کشد یک بومی آمریکایی یادآور شخصیت سندی از”The Song of Hiawatha,” محبوب شعر توسط Henry Wadsworth Longfellow در زمان پنجره راه اندازی شد توسط St. Louis County زنان کمکی برای سال 1893 در شیکاگو جهانی عادلانه است. دیگر نشان می دهد که آبهای آبی دریاچه سوپریور به عنوان کاشف فرانسوی دانیل Greysolon, Sieur du Lhut ممکن است آنها را دیده اند زمانی که او اولین اروپایی می رسند در این شهرستان در سال 1679.

این اولین بار نیست دلوت را شورای شهرستان در نظر گرفته شده است به فروش ویندوز. آثار تعیین شد به عنوان محلی حفظ میراث نشانه در سال 2010 پس از آن شهردار همین نس مطرح امکان فروش به پچ یک $6.5 میلیون سوراخ بودجه در طول رکود اقتصادی ،

نس’ دولت رها شده و تلاش با توجه به اعتراض عمومی و تحقق است که ویندوز به احتمال زیاد برای جلب بسیار کمتر از $3 میلیون مقامات در ابتدا امیدوار بود.

روز دوشنبه اعضای این شورا رای خواهد داد تا تصمیم بگیرند که آیا آنها مایل به این مسئله یک بار دیگر. اگر نه فرد بدن حاکم را تصویب یک قطعنامه درخواست از دولت برای ارزیابی مجدد ویندوز’ نقطه عطفی تعیین کارکنان شهرستان کشف خواهد شد اگر و چگونه دلوت می تواند آنها را به فروش برساند.

مقامات شهرستان گفت: اگر این شورا به آنها رفتن به آینده آنها خواهد نگاه به این امکان از بین بردن windows’ نقطه عطفی وضعیت. مایکل Koop تاریخی حفظ متخصص برای دولت گفت: این اقدام خواهد بود “بسیار نادر است.”

“من فکر می کنم وجود یک درک که نقطه عطفی وضعیت داده شده است که وضعیت باقی خواهد ماند و در ابد,” او گفت:. “داشتن یک صاحب ملک درخواست به چیزی د-تعیین شده به سادگی از آنجا که آنها آن را دوست ندارم دیگر است نه یک دلیل معتبر.”

هر گونه تغییر را مجبور به رفتن را از طریق دلوت را حفظ میراث کمیسیون و شورای شهر. نگه داشتن ویندوز’ نقطه عطفی وضعیت نمی کند و آنها را مانع از به فروش می رسد — اما نیاز به مالک به نگه داشتن آنها را به خوبی حفظ شده در یک راحت دلوت محل که در آن مردم می توانند به آنها دسترسی داشته باشید آزادانه.

“برای شهرستانها نگاه به متصل کردن کوتاه مدت حفره های بودجه با فروش بسیار با ارزش هنری بسیار کوته گفت:” کارولین Sundquist, یک عضو سابق کمیسیون حفظ کرد مدافع برای حمایت فراهم شده توسط ویندوز’ نقطه عطفی تعیین در سال 2010.

مشهور در صنعت طلا و جواهر لوئیس کامفورت تیفانی راه اندازی آن وستون شهر نیویورک مادری که از نقل مکان به Duluth به سادگی قطعات. در دهه های آنها نمایش داده می شود در Duluth, قدیمی کارنگی کتابخانه در W. دوم خیابان.

“در ذهن من آن را تقریبا مانند رفتن به فروشگاه خود را با مادر بزرگ 100 ساله حلقه” عضو شورای درک Medved گفت: در طول مقدماتی شورا بحث و پنج شنبه.

آدم Fulton, Duluth, معاون مدیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی گفت: روز دوشنبه رای است که به سادگی در نظر گرفته شده برای ارزیابی اینکه آیا کارکنان شهرستان باید با صرف زمان و تلاش در بررسی دوره ها ممکن است از عمل است. شورای شهر می خواهم که حرف آخر را در هر توافق فروش که برای اولین بار نیاز به ارزیابی جلسات عمومی و بحث با حفظ کمیسیون.

این شورا به طور همزمان در نظر شبیه بخشنامه که آموزش کارکنان شهرستان برای کشف راه های آن می تواند به فروش زمین به کمک آدرس بودجه گلایه. دلوت به حدود 11000 هکتار از فضای سبز عمومی حدود 7000 که صاحب آن گفت: جیم Filby ویلیامز, شهرستان, مدیر, خواص پارک ها و کتابخانه ها.

تنها یک “اقلیت کوچک” که در زمین است که بسیار مهم به این شهر زیست محیطی تفریحی و یا سروصدا مدیریت اهداف در نظر گرفته خواهد شد مناسب برای فروش Filby ویلیامز گفت.

در حال حاضر Duluth, دارای گذاشته شدن حدود 100 نفر از کارکنان نهاد استخدام یخ, تاخیر یک تعداد انگشت شماری از پروژه ها و توافق با چانه زنی واحد است که نیاز به اتحادیه کارکنان به روز بدون حقوق. این شهر که گردشگری-سنگین اقتصاد در زمان ضربه در طول COVID-19 همه گیر است که تنها شهرداری در مینه سوتا با یک مالیات بر فروش تغذیه آن صندوق به طور کلی.

“ما باید یک زن و شوهر از رابطه جنسی خشن سال جلوتر از ما” شهردار امیلی لارسون قبلا گفته دلوت شورای شهر.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله