فدرال انکار Walz درخواست برای کمک به بازسازی پس از شورش

Category: کیمیا | No comments

دولت فدرال را رد کرده است رژیم صهیونیستی است. تیم Walz درخواست برای کمک به بازسازی و تعمیر شهرهای دوقلو سازه که آسیب دیده بودند در ناآرامی های زیر جورج فلوید مرگ است.

Walz خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک “فاجعه بزرگ” برای ایالت مینه سوتا در درخواست خود را به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در جولای 2. بیش از 1500 ساختمان ها آسیب دیده بودند توسط آتش غارت و خرابکاری در روز از ناآرامی های پس فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس, racking تا بیش از 500 میلیون دلار خسارت با توجه به Walz.

فرماندار سخنگوی عروسکی Tschann تایید اواخر جمعه که درخواست برای فدرال کمک رد شد.

“فرماندار نا امید است که دولت فدرال کاهش یافته است درخواست خود را برای حمایت مالی” Tschann در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما حرکت یکی از سخت ترین دوره در کشور ما تاریخچه ما به دنبال حمایت ما از دولت فدرال برای کمک به ما از طریق.”

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دفاتر پست آسیب دیده بودند در جریان ناآرامی ها. در نامه خود به FEMA Walz گفت: آنچه اتفاق افتاده است در شهرهای دوقلو پس از فلوید مرگ شد و در دوم مخرب ترین حادثه از ناآرامی های مدنی در تاریخ آمریکا پس از شورش سال 1992 در لس آنجلس.

این Walz دولت انجام مقدماتی ارزیابی آسیب است که حدود 16 میلیون واجد شرایط خسارت مربوط به آتش سوزی است. وجوه فدرال شده اند مورد استفاده قرار گیرد برای بازپرداخت دولت های محلی برای تعمیرات و حذف باقی مانده.

جمهوری خواه ایالت مینه سوتا در کنگره ایالات متحده تام Emmer روز پنج شنبه با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به Walz کمک درخواست, درخواست برای یک “کامل و همزمان نقد و بررسی” از وزارت امور خارجه در پاسخ به ناآرامی به طوری که “هر فرماندار, شهردار و مقام های محلی می تواند یادگیری از تجارب ما” و جلوگیری از چنین وضعیتی از دوباره اتفاق می افتد.

“اگر دولت فدرال است که انتظار می رود برای کمک به پاک کردن این تاسف هفته آن را یک تعهد برای هر آمریکایی — قبل از انتشار بودجه به طور کامل درک رویدادهای اجازه داده است که برای این سطح از تخریب رخ می دهد و اطمینان حاصل شود آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد,” Emmer نوشت.

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>