فورد کارگران درخواست شرکت برای جلوگیری از فروش خودرو به پلیس فورد پاسخ’, LOL, Nah.’


Illustration for article titled Ford Workers Ask Company to Stop Selling Cars to Police, Ford Replies, LOL, Nah.

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

به یاد داشته باشید سال از ژوئن 2020? تظاهرات علیه خشونت پلیس در محل در سراسر کشور به عنوان مردم به خشم آمده بودند با مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور. شرکت هایی که معمولا نمی شود گرفتار مرده در نظر گرفتن یک طرف در هر مبارزه شد و گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” در حالی که این احساس مثل یک لحظه طاقت فرسا همبستگی وجود دارد نگرانی هایی است که برخی از آن کمی نمایشی. آیا این شرکت ها در واقع می خواهم به انجام به اثر تغییرات اجتماعی در خارج از, به tweeting, سیاه زندگی مهم است ؟ در مورد فورد به خوبی پاسخ این است که جک می گه.

تبلیغات

ایسنا گزارش که فورد کاهش یافته است به درخواست کارکنان خود را به دیگر تولید بازدارنده برای پلیس. این شرکت فروشنده وسایل نقلیه به U. S ادارات پلیس و ظاهرا قصد ندارد از دست دادن این عنوان. در اوایل این هفته Jalopnik گزارش داد که یک نامه گردش در اطراف فورد ستاد با اشاره به این که فلوید کشته شد در کنار Ford police Interceptor و درخواست شرکت در نقد و بررسی ارتباط آن با اجرای قانون است. مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت فرستاده داخلی یادداشتی به کارکنان نشان می دهد که نه او و نه رئیس بیل فورد هر گونه تمایل به تغییر رابطه خود را با اجرای قانون است.

از فردا:

“بیل فورد و من عمیقا معتقدم که وجود دارد هیچ جایی برای سرکوب سیستماتیک و نژاد پرستی است که به نمایش گذاشته شده توسط اجرای قانون برخوردهای اشتباه رفته است. ما گفته ایم که به وضوح سیاه زندگی موضوع” فورد مدیر عامل جیم هاکت نوشت: در ژوئن 26 داخلی یادداشتی به کارکنان فرستاده شنبه به چندین رسانه های خبری از جمله CBS MoneyWatch به عنوان کلمه کارمند درخواست عمومی شد.

هاکت در ادامه به ستایش از اجرای قانون نوشتن “جهان ما نمی خواهد تابع بدون شجاعت و فداکاری از افسران پلیس که حفاظت و خدمات” در حالی که تصدیق کرد که امنیت جامعه را شامل نمی شود “تمام اعضای.”

بنابراین فورد را “همچنان قدرتمند صدا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده” مدیر عامل شرکت به این نتیجه رسیدند در حالی که همچنین کمک به “نگه داشتن جوامع امن با تولید رهگیر پلیس و همکاری با اجرای قانون در اخبار راه های به شدت حمایت ایمنی برای همه اعضای جامعه است.”

تبلیغات

چیزی که به نظر من از همه جالب در مورد این پاسخ است هاکت و گفت: “ما گفت: واضح است که بعدم lایوس matter.” من یک احساس است که زودتر پیش نویس اضافه شده “بیشتر چه شما انتظار می رود از ما؟”

این پاسخ در حالی که خنگ به عنوان جهنم است که به طور کامل predicجدول. همانطور که گفتم قبل از این شرکت ها نمی خواهید را به یک طرف تا به جای آنها بازی هر دو که اساسا هدف شکست گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

منظورم فورد موقعیت در اینجا این است که اساسا مانند گفتن Avengers “Yo” که Thanos یک شخص بد” اما پس از آن اضافه کردن ” راه ما به او سه نفر از بی نهایت سنگ. با عرض پوزش او را کشته و دوستان خود را هر چند.”

بیشتر گفتن بخشی از این کل چیزی است که پلیس فروش را ندارد تا بخش قابل توجهی از فورد خط پایین. آنها می تواند قطع فروش به اجرای قانون و هنوز هم نشنيده مقدار از پول است. این واقعیت است که آنها نمی خواهد صحبت می کند جلد بلندتر از هر “سیاه زندگی موضوع” بیانیه آنها قرار دارد.

تبلیغات

بنابراین برای هر شرکت به فکر قرار دادن یک بیانیه در زندگی, لطفا به یاد داشته باشید: اگر شما مایل به گرفتن یک (جزئی) ضربه به راستی نشان دادن همبستگی و tangibly ایجاد تغییر اجتماعی و سپس همه شما می گویید این است که سیاه و سفید زندگی می کند و تنها توجه به زمانی که آنها مقرون به صرفه نیست شما هر سکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de