به عنوان کسب و کار بازگشایی میان کشت ایمنی و نیاز به تمیز کردن و بسیاری از آنها درخواست چیزی جدید خود را به مشتریان و کارکنان: یک وعده به سو اگر آنها مریض است.

مسئولیت پوشی مدت طولانی است که مورد استفاده برای مخاطره آمیز تلاش مانند سراشیبی اسکی و یا ورزشی جوانان. اما در unchartered حقوقی آبهای coronavirus همه گیر Minnesotans در حال حاضر خود را پیدا امضای چنین اشکال زمانی که آنها خود را قطع مو, ناخن, نقاشی و دندان تمیز شود.

“این یک جهان کاملا جدید گفت:” مت مورفی وکیل Nilan جانسون لوئیس در مینیاپولیس. “همه freaked.”

بدون خاص حمایت های حقوقی در سطح ایالتی یا فدرال کسب و کار نگاه کنید به چشم پوشی به عنوان یک لایه اضافی از حفاظت از پتانسیل های حقوقی, حتی اگر آن را هنوز روشن نیست که آیا چنین چشم پوشی خواهد نگه دارید تا در دادگاه.

“با مسئولیت چشم پوشی آنچه که شما قرار است به waiving هستند که خطرات شناخته شده و ذاتی در برخی از فعالیت های” مورفی گفت. “COVID نیست یک خطر ذاتی از هر چیزی. این یک خطر ذاتی از زندگی در حال حاضر.”

کیم مارتینز مدیر هنری در جوانان رقص شرکت در شاهین ارتفاعات به تازگی به یک صفحه تک-فاصله چشم پوشی از مسئولیت به طور خاص خطاب قرار گرفتن در معرض بالقوه رقصنده های جوان ممکن است به کوروناویروس. این مکمل های موجود به طور کلی آسیب و خطر چشم پوشی.

“ما هر حال نمی مقاومت مواجه آنچه” گفت: مارتینز که دوباره شروع کلاس ها در تاریخ 1 ژوئیه در بر روی اندام رقص تئاتر شرکت و مدرسه.

شرکت کنندگان موافقت خود را با شکایت غیر انتفاعی و یا هر کسی وابسته به آن باید با آنها قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

آنها همچنین نیاز به دور ماندن از studios اگر آنها و یا فرزندان خود را نشانه و یا یک مورد تایید شده از COVID-19 یا اگر آنها سفر کردم به بالا خطر ابتلا به محل شناسایی شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“مردم می دانند شما می توانید از بین بردن خطر” مارتینز گفت. “اما شما می توانید همه چیز شما می توانید برای کاهش آن است.”

رقص شرکت است که مصرف خود مراحل از جمله مطابق با اصول بهداشتی اتاق بین هر کلاس و سرسام آور کلاس بنابراین دانش آموزان ورود و خروج درب های خاص و بدون عبور از هر یک از دیگر در سالن. برچسب علامت گذاری اجتماعی فاصله فضا.

آن را نیز صرف $1,300 در فوق العاده سینک و بهداشتی ایستگاه و آن اختصاص داده شده یک حمام برای شستن دست. این بسته لابی و تشویق والدین به رها کردن فرزندان خود برای کاهش تعداد افراد در این فضا است که در زیرزمین یک مرکز نوار.

رقصنده و کارکنان موافقت متوسط چک و ماسک ها مورد نیاز است. زوم کلاس باقی می ماند یک گزینه برای هر کسی راحت نیست بازگشت و یا کسانی که به خوبی احساس نمی.

“انتظار نداشتم مردم به ثبت نام در آن بدون درک آنچه که برنامه ما این بود که” مارتینز گفت.

پدر و مادر فرد Adamski می بیند فرم جدید به عنوان بخشی از زندگی در عصر یک بیماری همه گیر.

“قبل از COVID امضای ما بودند چشم پوشی گفت:” Adamski از بلین. “این در واقع فقط با اضافه کردن خط دیگر.”

وزن او خطر و پاداش برای او 7 ساله پسر الیور که رقص رقابتی علاوه بر در نظر گرفتن کلاس در یک اندام.

“او یک موتور” Adamski گفت. “این خوب است برای کسب و کار برای بچه ها و آنها را به انجام کاری. آنها بوده ام گرسنه برای تعامل با دوستان خود و کسی به غیر از پدر و مادر برای ماه می باشد.”

مسئولیت پوشی مربوط به کروناویروس تبدیل شد به یک موضوع داغ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نیاز آنها را برای شرکت کنندگان از 20 ژوئن تجمع در Tulsa, Okla.

در حال حاضر سازمان های مذهبی با توجه به آنها و معامله گران ثبت نام در آنها را قبل از تنظیم پا در کف بازار بورس نیویورک. کالج ها درخواست هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان به نشانه چشم پوشی اگر چه یک سخنگوی گفت: دانشگاه مینه سوتا نیست یکی از آنها است.

بیشتر شهرهای دوقلو YMCA یک coronavirus خاص مسئولیت چشم پوشی فرم برای اعضای ثبت نام به عنوان محلی هاکی rinks, املاک و مستغلات, شرکت های دندانپزشکان و کایروپراتیک ،

“ما در حال دیدن کسب و کار است که استفاده می شود هرگز چشم پوشی احتمالا هرگز به فکر چشم پوشی در نظر گرفتن استفاده از آن به دلیل COVID-19 ویروس” گفت: ماریا Trysla مدیر اجرایی اورگان بر اساس Smartwaiver.com که مدیریت آنلاین چشم پوشی برای کسب و کار. “مو سالن ناخن سالن تاتو سرو و چشمه های معدنی روز ورزشی باشگاه.”

کسب و کار مشخصی از ماه مه به عنوان شرکت شروع به آماده شدن برای بازگشایی میان همه گیر, او گفت:.

“در بسیاری از عدم قطعیت. آنچه مشتریان ما می گوید این است که استفاده از یک COVID چشم پوشی است کم خطر ایمنی پتو.”

در یک بررسی کوچک-کسب و کار مدیران توسط جامعه برای مدیریت منابع انسانی و 53% گفت: آنها تا حدودی و یا بسیار نگران افزایش خطر ابتلا به پرونده های حقوقی و یا مسئولیتی در حالی که بازگشایی و یا عامل کسب و کار خود را در COVID-19 محیط زیست است. اکثریت گفت ایالتی یا فدرال حمایت کمک خواهد کرد.

چشم پوشی هستند و تحت قوانین ایالتی که به طور گسترده ای متفاوت است. دادگاه ها به طور کلی نمی خواهد اجرا درآوردن چشم پوشی در این مورد سهل انگاری و یا زمانی که انجام شد فاحش و یا اگر یک فرد فریب بود و یا مجبور به امضای یک. آنها همچنین نمی به طور کلی نگه دارید تا به عنوان محل کار توافق با کارکنان.

در اکثر ایالت از جمله ایالت مینه سوتا, کسب و کار را یک وظیفه برای حفظ سالم و ایمن بودن شرایط کاری. همین دلیل است که بسیاری از وکلا استخدام اصرار مشتریان به چوب به مشاوره از دولت و مقامات بهداشت عمومی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“من نمی خواهد با تکیه بر مسئولیت انتشار و یا چشم پوشی اگر من شرکت گفت:” وکیل سارا ریسکین همچنین از Nilan Lewis Johnson. “من می خواهم به مطمئن شوید که من تمام مراحل منطقی بر اساس بهترین در دسترس ارشاد به کاهش و یا جلوگیری از قرار گرفتن در معرض به حدی که من می توانم.”

آمریکا اتاق بازرگانی و دیگر گروه های کسب و کار را تحت فشار قرار دادند برای ملی مسئولیت حمایت از صاحبان کسب و کار و کارفرمایان است. کنگره جمهوری خواهان به طور کلی حمایت از این ایده است.

اتحادیه های کارگری و حقوق کارگران گروه در مخالفت با این تلاش ها اما ترس کارکنان ممکن است امضای دور از حقوق خود. این اشکال ممکن است همچنین تشویق کسب و کار را به ایمنی مراحل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

حداقل هفت متحده — Alabama, آرکانزاس, آیووا, North Carolina, اوکلاهما, یوتا و وایومینگ — ارائه کسب و کار برخی از حفاظت از coronavirus مربوط به دعاوی یا از طریق قانون یا دستور اجرایی.

در مینه سوتا دو لایحه که باید اعطا کسب و کار یک بندر امن از دعاوی متوقف طول قانونی به طور منظم جلسه اما هنوز در حال لابی با گروه های صنعت.

“تمام انواع چیزهای جدید در حال ظهور مانند پتانسیل ماسک صورت نیاز و یا قیمومیت” گفت: Doug لون رئیس جمهور از مینه سوتا اتاق بازرگانی که سازمان حمایت قانون برای جلوگیری از آنچه او به نام “فرصت طلب دعاوی است.”

“هر کسی که درگیر با نیازهای عمومی و یقین بنابراین ما لازم نیست که بار دیگر هزینه های اضافی برای کسب و کار در زمانی که رکود اقتصادی شده است ویرانگر به بخش ما اقتصاد دولتی است.”

هنجارهای در حال تغییر. اطلاعات شخصی متعلق به یک بار برای مکالمات در مطب دکتر در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده و ثبت شده با طیف گسترده ای از کسب و کار.

در Haus سالن سه مینیاپولیس مکان های مشتریان ارسال ایمیل هفته از انتصاب پرسیدن که چگونه آنها احساس که آیا آنها با داشتن ویروس علائم مانند تب و یا از دست دادن بویایی و همچنین در مورد سفر اخیر.

هر کسی با دمای بالاتر از 99.5 نمی شود مجاز است. آنها تبدیل مشتریان چند دور گفت چارلی Brackney عشق یکی از سالن بنیانگذاران.

“اغلب یک مشتری می بیند e-mail را می بیند ارتباطات آنلاین و آنها را روی صفحه نمایش خود” عشق گفت. “آنها می گویند,” من یک کمی سرفه و من نمی خواهم به افشای هر کسی به آن است. “

او گفت: این سالن نیاز به محافظت از کارگران و همچنین اطمینان مشتریان است.

“هنگامی که مردم می آیند و ببینید ما باید این محیط استریل, آنها می گویند, “من احساس امن تر از من انتظار داشتم که به’ ” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de