Gina Prince-Bythewood صحبت می کند در ‘سیاه زن زل زل نگاه کردن’ کمک به این کاربر لین را ‘جدایی’ در گارد قدیمی

Category: کیمیا | No comments

چه آن را مانند نگاه به یک رشته badass تابستان اقدام تلنگر را به روی صفحه نمایش از طریق چشم از یک اندازه و badass سیاه است ؟ خوب به نظر می رسد مانند گارد قدیمی.

کارگردانی شده توسط Gina Prince-Bythewood, گارد قدیمی است که بر اساس تحسین گرافیک Greg Rucka رمان به همین نام است. خلاصه ای برای این فیلم ارائه شده توسط Netflix به شرح زیر است:

رهبری یک جنگجو به نام اندی (شارلیز ترون) یک covert گروه از تنگ گره مزدوران با مرموز ناتوانی به مرگ مبارزه کرده اند برای محافظت از جهان فانی برای قرن ها. اما زمانی که تیم استخدام در یک ماموریت اورژانس و توانایی های فوق العاده ای هستند و به طور ناگهانی در معرض آن را تا به اندی و نیل (KiKi لین) جدیدترین سرباز برای پیوستن به صفوف خود را برای کمک به این گروه از بین بردن تهدید از کسانی که به دنبال تکرار و بصورت پول در اوردن قدرت خود را به هر وسیله لازم است.

تبلیغات

همراه با ترون و اش گارد قدیمی ستاره مروان Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, ون, Veronica Ngo Schoenaerts و Chiwetel Ejiofor آخر که به تازگی ساخته شده ریشه‘s برش در “Morris Chestnut خوب” رده.

ریشه نشستم به صورت مجازی مصاحبه با Prince-Bythewood و لین به بحث در مورد اهمیت زنان پیشرو در یک اقدام هیجان انگیز فیلم با ملاحظه بودجه در تمام جنبه های هر دو پشت و جلوی دوربین.

تبلیغات

بودجه برای گارد قدیمی بود 10 برابر بیشتر از Prince-Bythewood آخرین فیلم. که فاصله هیچ چیز را به مسخره در, به خصوص با توجه به این نوع از فرصت ها هستند و چند دور بین برای سیاه زن مدیره.

“واضح ترین موانع این است که کسانی که در قدرت نیست مثل ما نگاه کنند و تا زمانی که آنها به عنوان خوانده شده یک اسکریپت و خودشان را نمی بینند منعکس آنها متصل نیست و هیچ تمایلی به آن” Prince-Bythewood mused. “به عنوان مخالف به ما—راه من می توانید بروید و ببینید نوت بوک و سقوط در عشق با آن شخصیت مهم نیست که اگر آنها سفید, من فقط در حال سقوط در عشق با آنها. که [مفهوم] نیاز به بدبختانه. مردم نیاز به مراجعه به داستان ما در همان راه است.”

“زیبایی من در این حال مدیر صندلی—و امیدوارم بیشتر زیر است—با داستان. گرگ Rucker نوشت: باور نکردنی گرافیک رمان و اقتباس اسکریپت. اما در خواندن آن متوجه شدم اوایل که نیل بیشتری نیاز دارد ، من می خواستم به گسترش او شخصیت او را کامل قوس بیشتر backstory و مطمئن شوید که او انتگرال به اوج طرح و داستان است. آیا کسی تا به حال به رسمیت شناخته شده است ؟ احتمالا نه. چرا که آنها بسیار استفاده می شود برای دیدن شخصیت های سیاه به عنوان شخص وابسته و یا تسکین خنده دار. بنابراین ما نیاز ما سیاه زن زل زل نگاه کردن در این فیلم است.”

تبلیغات

که بسیار سیاه زن زل زل نگاه کردن است به آسانی آشکار و تایید در سراسر فیلم. گزارش های اخیر در بولتن روزانه تایید کرد که Terilyn A. Shropshire—که کار کرده بود با Prince-Bythewood برای مدت زمان طولانی است “اولین زن سیاه برای ویرایش یک ابرقهرمان فیلم و نادر ویرایشگر به قطع یکی توسط خودش بدون همکاری سردبیر یا دو تا رسیدگی حجیم فریم از فیلم این فیلم تولید کند.”

تبلیغات

در نگاه اول ممکن است به نظر یک وضعیت معمولی که در آن سفید پیشرو, بازیگر حمل این فیلم برای جذب “جریان اصلی” مخاطبان در هزینه های سیاه “شخص وابسته”—اما هنگامی که شما تماشای شما به سرعت متوجه Layne نیل است که هیچ شخص وابسته ، او هسته. بدیهی است که به ویژه مهم است از لین یک پوست تیره بازیگر.

“راستش بزرگترین چیزی که من پس از رفتن با زندگی حرفه ای من این است که برای شکستن موانع آن کسانی که مرزها و با این فرض که در آن بازیگر که به نظر می رسد مثل من تعلق دارد” لین گفت. “هالیوود قطعا روشن ساخته است که در آن فکر می کند من تعلق دارد! شما را وادار به بازی این 3 نوع نقش و به 3 نوع داستان و که در آن است که احمقانه است چرا که در روز به روز زندگی ما زندگی می کنند همه از این داستان های مختلف در شرایط و موقعیت و همه از این نقش های مختلف.”

تبلیغات

من به شدت توصیه پخش این فیلم در این آخر هفته آن را به عنوان یک به طور موثر هیجان فیلم های اکشن. در واقع وجود دارد یک ترتیب و توالی خاص است که بسیار وحشتناک آن را به سمت چپ گلو من در گره—و تمام شد گفت: در فلاش بک. ما ممکن است به نسخه های سنتی از فیلم های پرفروش تابستان فیلم برنامه با توجه به مستند, اما من فکر می کنم این فیلم را برآورده سازد یک پرچم در حال اهتزاز فن اشتها.

گارد قدیمی است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>