توقف تخریب ساختمان دبیرخانه تا جولای 13: Telangana HC می گوید دولت

حیدرآباد: سه روز پس از دولت شروع به تخریب دبیرخانه ساختمان برای ساخت یک جدید در همان سایت Telangana دادگاه عالی روز جمعه با صدور موقت اقامت در ضربه زدن آنها را تا دوشنبه.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghvendra سینگ چائوهان و عدالت B Vijaysen ردی بود شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط پروفسور P L Vishweshwar رائو و دکتر Cheruku Sudhakar

دادخواهان ادعا که تخریب 10 بلوک دبیرخانه مجتمع حدود 10 لاخ فوت مربع انجام شد بدون زیر را با توجه به روش قانون است.

دولت قانون است در برابر ساخت و ساز و تخریب زباله های مدیریت قوانین 2016 مفاد بیماری های همه گیر عمل 1897 و مقررات حفاظت از محیط زیست عمل می کنند و 1986 در میان دیگر قوانین دادخواهان ادعا.

دادگاه دستور دولت به فایل مقابله با آن با تمام جزئیات لازم است که با اشاره با درخواست.

K Chandrashekhar رائو-رهبری دولت شروع razing دبیرخانه ساختمان پیچیده در جولای 7 روز پس از دادگاه عالی را رد کرد و یک دسته از PILs به چالش کشیدن ایالات متحده تصمیم به ساخت یک مجموعه جدید تخریب یک موجود.

دادخواهان ادعا شده که این تخریب موجود است ‘خودسرانه عمل’ از دولت در یک وضعیت همه گیر و محروم پنج لاخ مردم از مناطق اطراف آن از پاک شدن هوا.

در تاریخ 29 ژوئن دادگاه عالی بودند را رد کرد و یک دسته از PILs به چالش کشیدن دولت تصمیم به ساخت یک جدید دبیرخانه پیچیده تخریب یک موجود.

پس از دادگاه پاک عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای ساخت و ساز جدید دبیرخانه تخریب قدیمی ساختمان دبیرخانه مجتمع شروع و پایه سنگ برای یکی از جدید گذاشته شد در 27 ژوئن 2019.

دولت قبل نشان داد که دبیرخانه به آمده تا در مورد هفت لاخ فوت مربع خواهد هزینه حدود 400 تومان کرور روپیه و آن را به حال تصمیم به تجهیز یکی از جدید با دولت از هنر اتصال و ویژگی های دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de