هند نگران بیش از بازگشت از شرح دانشجویان

Category: کیمیا | No comments

هند روز پنجشنبه گفت که “نگران بیش از امکان” از “بازگشت تعداد زیادی از دانش آموزان مشغول به تحصیل در آمریکا”—در زمینه عدم قطعیت بیش از این ادامه F-1 ویزای دانشجویی و گفت: دهلی نو گرفته شده بود تا این موضوع با واشنگتن در طول های اخیر خارجی دفتر مشاوره.

دهلی نو گفت: ما تا به حال “اشاره کرد:” هند و نگرانی است. هند همچنین گفت که آن را گرفته بود تا با کویت این موضوع در مورد خلیج فارس کشور پیشنهاد جاست سهمیه لایحه. با توجه به گزارش های رسانه ها در این لایحه به دنبال محدود کردن تعداد سرخپوستان کار وجود دارد و در نتیجه کویت حرکت می تواند منجر به بازگشت lakhs از سرخپوستان کار وجود دارد.

در دانش آموزان’ موضوع صدور ویزا در ایالات متحده ممکن است به یاد می آورد که طبق گزارش مواج جنجال شکسته است در ما در عدم اطمینان بیش ادامه F-1 ویزای دانشجویی در مورد دانش آموزان را در کلاس های آنلاین.

در مورد ویزای دانشجویی به MEA گفت: وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla گرفته بود تا این موضوع با ما در وزارت امور خارجه رایزنی در روز سه شنبه و تا به حال به یاد ما طرف در مورد اهمیت آموزشی مبادلات مردم به مردم و مخاطبین است. MEA گفت: ما تا به حال “اشاره کرد:” هند و نگرانی است.

در کویت پیشنهاد جاست سهمیه لایحه دهلی جدید گفت که “از نزدیک دنبال تحولات در کویت”و این که “این موضوع اخیرا مورد بحث میان وزرای خارجه هر دو طرف”. MEA با اشاره به کمک های جامعه هند در کویت و کل منطقه خلیج فارس و گفت: هند به اشتراک گذاشته بود آن “انتظار” با کویت طرف که تصمیم خود را می کند تا منعکس کننده این جنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>