هند باید برای جلوگیری از “محاسبات غلط استراتژیک’, بود, چین شریک: چینی فرستاده

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: رسیدن به هند در یک آدرس ویدیویی که نشان می دهد قابل نرم شدن موضع پکن, چین سفیر Sun Weidong روز جمعه گفت که چین “نه جنگ دولت و نه تهاجمی کشور” و این که هر دو کشور باید شرکای حفظ صلح و ایجاد اعتماد و “برنده برنده همکاری” به جای رقابت رویارویی سوء ظن و یک “بازی با حاصل جمع صفر”. او همچنین هشدار داد که هر گونه حرکت به تحریم کالاهای چینی و یا پرتاب از شرکت های چینی فقط در نهایت از لحاظ اقتصادی صدمه زدن به هند به جای.

اعتراف به این که چین و هند روابط در حال حاضر “در مواجهه با یک وضعیت پیچیده” چینی در ایران گفت: هر دو کشور باید با هم “غلبه و آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” توسط “جلسه هر نیم دیگر راه های, باز بودن و فراگیر با احترام و جای متقابل هسته ای منافع و نگرانی های عمده … نه تحمیل اراده بر دیگری و پیوستن به اصل عدم دخالت در امور داخلی”.

خورشید همچنین گفت: هر دو طرف “باید افتخار ما تعهد راه رفتن صحبت و حصول اطمینان از اجرای رهبران اجماع در نامه و در روح” به “قادر خواهید بود تا با چالش مواجه هستیم و آن را روابط دو جانبه در مسیر درست”. صدایی توجه داشته باشید از احتیاط او گفت که این تنها راه است که در آن هر دو کشور می تواند به جلوگیری از هر گونه اشتباه استراتژیک. این اصطلاح به طور گسترده دیده می شود به عنوان یک تعبیری برای هر گونه درگیری نظامی است که پکن می بیند به عنوان آغاز شده توسط هند.

این چینی ایران تصریح کرد: کشور خارجی وزارت دیدگاه اخیر که “درست و نادرست از آنچه که اخیرا اتفاق افتاده در Galwan ولی بسیار روشن است” و این که “چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم حفاظت از حاکمیت و تمامیت ارضی و اطمینان از صلح و آرامش در مناطق مرزی”. آن را ممکن است به یاد می آورد که هر دو کشور را متهم به یکدیگر مسئول بودن مرگبار درگیری بین نیروهای دو طرف در Galwan ولی در Ladakh بخش در اواسط ماه ژوئن دیدم که روابط دو کشور به شدت رو به وخامت است. در یک محجبه هشدار برای هر یک از دیگر هر دو کشور نیز قول داد برای حفاظت از تمامیت ارضی.

“من متوجه شدم برخی از ظهور نظرات در روزهای اخیر که رد جوهر از چین-هند دوستی با توجه به مرز های مربوط به حوادث را فرضیات نادرست در مورد چین قصد مبالغه درگیری و تحریک درگیری و توجه نزدیک همسایه بیش از هزاران سال به عنوان ‘دشمنان’ و ‘استراتژیک تهدیدات’. آن است که این واقعیت نیست. آن مضر است در واقع و نه مفید” تهران مشاهده شده است.

فرستاده توصیه می شود که هر دو کشور باید اختلافات خود را در “محل مناسب” و اجازه نمی دهد آنها را به دخالت در روابط دو جانبه.

در چه چیزی است که دیده می شود به عنوان یک محجبه مرجع به ایالات متحده و چین ظاهرا نامیده واشنگتن به عنوان یک disrutor و دشمن. خورشید گفت: “در این زمینه آنچه که اخیرا اتفاق افتاده در Galwan دره برخی از محله های قدیمی در هند بالا بردن شک و تردید در مورد اجماع رسیده توسط دو رهبر و درک غلط از مسیر چین-هند روابط. این به ارمغان آورده اند اختلال در روابط دوجانبه … چرا ما باید به مبارزه در برابر یکدیگر است که صدمه دیده است تنها کسانی که نزدیک به ما و خوشحال کردن دشمنان?”.

چینی فرستاده توصیه “برای اولین بار در چین و هند باید به عنوان شریک و نه رقیب. دوم چین و هند نیاز به صلح و نه تقابل. سوم چین و هند باید به دنبال برنده برنده همکاری به جای بازی با حاصل جمع صفر. چهارم چین و هند نیاز به ساخت اعتماد به جای سوء ظن است. پنجم چین-هند روابط باید حرکت رو به جلو و نه به عقب.”

صدای هشدار در آشکار مرجع هند به اقدام اخیر ممنوعیت 59 برنامه های چینی و فشار برای تحریم محصولات چینی چینی به ایران گفت که چنین حرکتی را تنها آسیب هندی مصرف کنندگان و اقتصاد است.

“برخی از مردم شده اند trumpeting اصطلاح” جدا ” از چین-هند روابط اقتصادی و تجاری با تلاش به طور کامل حذف ساخته شده در چین. یک واقعیت اساسی را نادیده میگیرند این است که زمان های صنعتی جهانی و عرضه زنجیره شکل گرفته در فرایند انتخاب طبیعی توسط بازار بهینه سازی بیش از دهه گذشته است. جامعه کسب و کار و مردم هند بهره مند از چین-هند و اقتصادی و همکاری های تجاری. هر گونه حفاظت موانع غیر تعرفه ای و اقدامات محدود کننده علیه چین در حال ناعادلانه به شرکت های چینی ناعادلانه به کارمندانی که شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه ناعادلانه برای مصرف کنندگان که می توانید دسترسی به محصولات و خدمات آنها سزاوار,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>