کارناتاکا سانتی متر Yediyurappa اعلام هفت روز بنگلور مستند از شنبه

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: با تعدادی از COVID-19 مورد افزایش در بنگلور در کارناتاکا دولت تحمیل کرده است یک هفته مستند در یک هفته آینده روز سه شنبه. این مستند آغاز خواهد شد در 8 ساعت در جولای 14 و در زور تا 5 هستم در جولای 23.

جزئیات دستورالعمل صادر خواهد شد در روز دوشنبه. در طول مستند دوره تامین کالاهای ضروری مانند مواد غذایی, سبزیجات, میوه, شیر, داروهای بدون وقفه ادامه خواهد داد. MBBS تحصیلات تکمیلی امتحانات انجام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده یک بیانیه صادر شده توسط دولت گفت:.

دولت تشکیل یک حزب در جلسه روز دوشنبه برای بحث در مورد این موضوع از COVID-19 موارد و همچنین گزارش کمیته های تخصصی است که تا به حال توصیه می شود یک هفته دو مستند.

بعد از ظهر روز شنبه یک ویدئو کلیپ از وزیر B S Yediyurappa صحبت کردن در تلفن خود رفت و ویروسی است که در آن او شنیده گفتن کسی که یکی دیگر از مستند خواهد بود تحمیل شده از روز سه شنبه. هر چند در یک صدای ضعیف او می گوید: “ما آن را انجام خواهد داد از روز شنبه به مدت یک هفته… مستند.”

کمیته های تخصصی در روز پنج شنبه گفته بود که دولت ممکن است مجبور به توسل به یکی دیگر از مستند برای حداقل دو هفته برای کنترل گسترش COVID-19.

این کمیته همچنین ابراز نگرانی در مورد دولت قابلیت ارائه خدمات پزشکی اگر سنبله ادامه داد: در همان شیوه ای برای 15 روز آینده.

هر روز بیش از 2000 موارد مثبت از دولت و بیش از 1000 نفر از بنگالور تبدیل شده است و این طبیعی است. زودتر تخمین می زنند که دولت ممکن است شاهد اوج خود در اواسط ماه جولای در حدود 25000 شکسته شد در هفته اول ماه جولای و در جولای 10, شماره عبور از 33000 خوانده شده را علامت. علاوه بر بهبود نرخ به شدت کاهش یافته و به کمتر از 40 درصد در مقایسه با میانگین ملی بیش از 60 درصد است.

منابع گفت: دولت شده است هل دادن سخت برای بهبود فعالیت های اقتصادی است اما افزایش موارد را مختل کرده است که با تلاش مردم در بسیاری از مکان ها تحمیل خود مستند.

منابع گفت: دولت در آخرین مستند شد نرم در افرادی که شکست مستند قوانین. اما این بار پلیس دستور داده شده است که به سختی می شود در آینده هر کسی را بدون دلیل معتبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>