وکیل میشیگان زن و شوهر که کشیده تفنگ در خانواده می گوید: آنها قربانیان ‘قومی ارعاب’


Illustration for article titled Lawyer for Michigan Couple Who Pulled Gun on Black Family Says They Were Victims of Ethnic Intimidation

تصویر: WXYZ دیترویت

اگر آن را یک چیز سفید زنان می دانند که چگونه به انجام آن را به نوبه خود در اشک زمانی که آنها نیاز به غیرفعال کردن گرما از خود رفتار است.

تبلیغات

جیلیان Wuestenberg در حال حاضر بهره برداری است که قدرت فوق العاده برای مبارزه در برابر این اتهامات از felonious حمله سیلی در برابر او و شوهرشاریک Wuestenberg پس از او به تازگی دستگیر شده در دوربین جیغ مانند او بد بود و با اشاره یک اسلحه پر در یک خانواده پس از بحث در Chipotle پارکینگ.

در یک گریان مصاحبه با ABC 7 سهامداران WXYZ دیترویت در اوایل این هفته Wuestenberg گفت: در حال حاضر ویروسی اقدامات آمد از “میل به زندگی می کنند” و این که او احساس او را در معرض خطر از دست دادن زندگی خود را پس از یک Takelia تپه مواجه او در پارکینگ و خواستار او عذر خواهی برای تداوم خود را 15-year-old daughter.

تبلیغات

“من وحشت زده شد در آن لحظه و ترور است فقط به صورت تصاعدی بیشتر از آن.”

در اینجا یک ویدیو کامل از این حادثه:

با وجود خروج او با اشاره به یک تفنگ و بارگذاری یک گلوله در اتاق بازرگانی در پاسخ به تپه برخورد تنه او (و متهم خود را از نژادپرستی که من شخصا فکر می کنم چیزی است که واقعا عصبانی او خاموش) Wuestenberg توضیح داد: با براق چشم است که او نمی خواست به تشدید هر چیزی.

“ما می خواستیم به خانه ما می خواستم به ترک در ماشین ما ما می خواستیم خانواده دیگر قادر به ترک در ماشین خود را. وجود دارد هیچ تمایلی برای تشدید تنش در بخشی از ما” گفت: Wuestenberg. “در لحظات یک دوم یا دو من تا به حال چند نفر در عرض دو پا از من و من فقط به یاد داشته باشید فکر, ‘I am not going home tonight.'”

دین ” Greenblatt یک وکیل برای Wuestenbergs در حال حاضر خواستار هیل خانواده به شارژ برای آنچه که او به عنوان “قومی ارعاب.”

تبلیغات

در ضمن یک وکیل برای خانواده مخالف با این ادعا که Wuestenberg اقدامات شدند معقول عمل دفاع است.

“او قادر به رسیدن به وسیله نقلیه گفت:” کریستوفر کوین. “آنها قادر به رانندگی کردن. آنها نمی را انتخاب کنید و به رانندگی. آنها در واقع تقریبا آمار موکل من را ون. و سپس شروع به پریدن کرد مثل بانی و کلاید با اسلحه اشاره کرد و در آنها. آنها رفتن به مطمئن شوید که آن را به درک آنها هستند مسئول است.”

تبلیغات

این به احتمال زیاد آخرین ما را بشنود از این مورد است. با توجه به WXYZ دیترویت Wuestenberg وکلا می خواهید آن را به بررسی توسط آمریکا و دادستان کل, میشیگان, ایالات وکیل و آن را به رفتن در مقابل هیئت منصفه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de