مینیاپولیس بیش از حد جمعیت بی خانمان در Powderhorn

دولت و مینیاپولیس مقامات روز جمعه گفتند که آنها در حال کار برای کاهش اندازه دو encampments در Powderhorn پارک که آنها می گویند در حال حاضر به طور قابل توجهی کوچکتر از آنچه قبلا تخمین زده می شود.

این encampments در انتهای شمالی پارک تشکیل شد پس از بی خانمان ساکنان اخراج شد از یک هتل-تبدیل-پناهگاه نزدیک پس از کشته شدن جورج فلوید. یک بررسی انجام شده توسط سازمان های غیر انتفاعی Avivo شمارش 282 کمپ در جولای 2, با توجه به مینه سوتا مالی مسکن آژانس.

با شمارش چادر و نه افراد مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره بیش از حد تعدادی از اعضای کمپ گفت: پارک سخنگوی سحر Sommers. هیئت مدیره تا به حال بر اساس آن تخمین می زند در یک محاسبه 1.5 مردم در هر چادر وجود دارد 560 چادر در Powderhorn این هفته است.

Avivo که با استفاده از بودجه دولت برای انجام آن بررسی بیش از سه روز در هفته گذشته نشان داد که اکثر اعضای کمپ به حال اضافی چادر برای وسایل خود را با توجه به مینه سوتا مسکن مدیر ارتباطات جیل Mazullo. وجود دارد همچنین داوطلبان و دیگر افرادی که اقامت در پارک با آنها در همبستگی.

“این واقعا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک کاملا fail-safe ادم حساب در یک اردوگاه گفت:” مارگارت پادشاه منطقه ای manager for unsheltered بی خانمانی در ایالت مینه سوتا شورای بین در بی خانمانی. “فقط با طبیعت آنها واقعا محیط های پویا که در آن مردم می آیند روز به روز.”

از طریق Avivo بررسی مقامات دولتی پیدا کردم که تقریبا نیمی از مردم در اردوگاه قبلا بی خانمانی خدمات از شهرستان Hennepin. حدود 45% شناسایی به عنوان بومیان آمریکا Mazullo گفت.

های مختلف کمک رسانی کارگران در خدمت جوانان بومی آمریکایی ها و دیگر گروه ها در encampments روزانه به دنبال اتصال مردم با سرپناه یا مسکن ،

“حتی اگر وجود دارد برخی از پناهگاه تخت های موجود در هر شب … هنوز هم تعداد بسیار کمی در مقایسه با تعداد افرادی که از چپ به زنده ماندن در خارج,” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد encampments در حدود 35 محل پارک های بزرگتر از جمله آنهایی که در الیوت Thompkins کنوود و Lyndale مزرعه و حوالی ان پارک با توجه به چادر شمارش انجام شده توسط هیئت مدیره پارک.

مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر در روز جمعه گفت: حدود 100 encampments کلی وجود دارد در سراسر شهر است که باعث می شود آن را دشوار است به تمرکز بر روی Powderhorn پارک. او در مخالفت با پارک مدیره را رد قطعنامه ای که می تواند محدود به اندازه پارک encampments در هفته گذشته گفت: بزرگ encampments می تواند تبدیل به ناامن و “غیر ممکن است را کاهش دهد.”

هفته آینده پارک مدیره خواهد رای در یک قطعنامه جدید که محدود کردن تعداد encampments در پارک ها به 20 با بیش از 25 چادر در هر محل. این امر همچنین ایجاد یک اردوگاه موقت مجوز که داوطلبان یا اشخاص دیگر می توانید برای درخواست آنها را مسئول روز به روز نظارت از اردوگاه.

بندر همچنین با انتقاد یک فرمان اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz که ممنوع پاکسازی encampments مگر اینکه آنها در برخواهد داشت یک مستند ایمنی و بهداشت تهدید.

“اگر شما می رویم به ایجاد یک سناریو که در آن شما باید بسیار بزرگ encampments … شما می توانید راه رفتن نیست و نقطه بازگشت در شهر و بگو آنچه از شما می خواهم به انجام به سرپناه و خانه همه؟’ “او گفت:. “ما در حال حاضر به دنبال ده ها تن از استراتژی های به سرپناه و خانه مردم است و ما می دانیم که encampments واقعا ایجاد بحران در سطح نگرانی های ایمنی.”

اواخر این ماه با 14 میلیون دلار از دولت فدرال coronavirus کمک قانون شهر مینیاپولیس و Hennepin County خواهد بود درخواست پیشنهاد برای کمک به ساکنان بی خانمان در سراسر شهر با سرپناه اضطراری, خیابان امداد رسانی سریع rehousing و بی خانمانی پیشگیری است.

اصلاح: نسخه های قبلی این داستان misstated زمانی که Avivo شمارش جمعیت بی خانمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de