در طول 30 سال است که استوارت Nolan زندگی در یک خانه تک خانواری در ادن پریری او در پشت چرخ هر زمان او را ترک محله خود را.

“در حال حاضر من خاموش من, داف و راه رفتن به فروشگاه های مکرر من به بیرون رفتن برای غذا خوردن; دکتر من در محله دندانپزشک من گفت:” نولان. “این فوق العاده است.”

پنج سال پیش نولان مهاجرت به عنوان یکی از مراسم تحلیف مستاجران یکی Southdale محل سه-ساختمان 232-واحد آپارتمان لوکس پیچیده است. احاطه شده توسط یک berm از تازه کاشته چمن طبیعی چمن و محوطه سازی توسعه بر خاست از 5 هکتار از بتن که قبلا بخشی از Southdale مرکز وسیع پارکینگ.

اما نولان است و نه فقط یک مستاجر. به عنوان “استوارت” در StuartCo برجسته بلومینگتون مبتنی بر شرکت مدیریت املاک که او در 1970 او همچنین توسعه است.

“من یک تماس از صاحب مال [Simon Property Group]. آنها می خواستم برای قرار دادن که در گوشه جنوب شرقی برای استفاده بهتر. ما تا به حال چند نشست و قرار معامله را با هم” نولان گفت.

در آغاز بسیاری از نولان شخصی و آشنایان کسب و کار “نمی توانید آن را,” او گفت:.

“آنها گفتند:” چه کسی می خواهید برای زندگی در کنار یک بازار…’ “نولان به یاد می آورد با خنده.

در سال 2020 به نظر می رسد پاسخ به این سوال این است که هزار نفر است. امروز بسیاری از مردم در شهرهای دوقلو هستند انتخاب برای زندگی در ساختمان های مجاور نه تنها به Southdale اما به دیگر بالا حومه مراکز خرید و مراکز و صدها نفر نیز در واحدهای در خط لوله.

آن را تبدیل به یک برنده-برنده-برنده استراتژی برای سه نفر از ذینفعان. برای مستاجران این انتخاب شیوه زندگی ارائه walkable دسترسی به رستوران ها و مغازه ها و سالن های ورزشی و سالن های سینما. برای توسعه دهندگان و صاحبان مرکز این راه به repurpose مورد استفاده قرارگرفته فضا به عنوان کمتر خریداران کروز آجر و ملات فروشگاه. و برای شهرداری ها با حومه تعداد زیادی ساخته شده است به ظرفیت آن را یک راه برای اضافه کردن ساکنان و تراکم برای ایجاد ثبات در مالیات خود را به پایگاه.

پروژه های در حال حرکت رو به جلو

منطقه اطراف Southdale راه اندازی زندگی-by-the-بازار مفهوم دهه پیش. قبل از جدید ترین سراسیمگی از مجوز ادینا در حال حاضر شمارش برخی از 5,900 واحد در ساختمان های آپارتمانی و مجتمع مسکونی بالا افزایش می یابد خوشه در Southdale راهرو بسیاری از آنها ساخته شده بین سال 1974 و 1984.

از سال 2011 رشد بازار-جنب مسکن شتاب با 1,400 جدید اضافی آپارتمان و آپارتمان در حال حاضر اشغال شده و یا تایید شده برای ساخت و ساز.

“محل هنوز هم قوانین روز. Southdale دسترسی آسان به بزرگراه و فرودگاه. آن را نزدیک به مرکز شهر اما نه بیش از حد نزدیک است. همه چیز است که آن را خوب خرده فروشی مقصد آن را به یک زندگی خوب مقصد” گفت: لایحه نویندورف توسعه اقتصادی, مدیر برای شهرستان از ادینا.

با وجود رکود اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر در تمام پروژه های که مورد تایید این شهرستان و تامین مالی قبل از این ویروس وارد در حال حرکت رو به جلو است. در حال حاضر هزاره در 66 و نیویورک در دست ساخت است و با 227 واحد در فاز 1 به دنبال داشته باشد علاوه بر این از 148 واحد در فاز 2. این باور 19-طبقه ساختمان با 186 واحد زمین شکست پشت ادینا هدف در سابق مرکز گیتار اموال.

“آن را پر زرق و برق اما ما به انجام مطالعات ترافیک و افزود: پیاده رو و به روز رسانی شش عابر تا مردم با خیال راحت در خیابان” نویندورف گفت. “این یک راز ساخت این کار است.”

که walkability تجدید نظر به ساکنان جدید, آیا حرفه ای جوان مردم با کودکان و یا خالی nesters.

“یک سوم از ساکنان ساختمان های جدید در حال ادینا ساکنان که می خواستم به فروش خانه های خود را اما نمی خواهم به ترک جامعه خود را که در آن دوستان خود را خانه عبادت و آشنا خرید هستند” نویندورف گفت.

زندگی لوکس

شهر ادینا نظر هر یک از آپارتمان جدید مجتمع به خوبی توسعه پروژه های معنی آنها جایگزین های موجود و یا منسوخ شده و ساختمان آن تخریب شد تا راه را برای آنها.

آریا یک 184-واحد آپارتمان لوکس ساختمان نشسته در نقطه ای که در آن بهترین خرید طولانی ایستاده بود. بسیاری از ساکنان آن ممکن است نقش برآب به خرید خلع سلاح Walkmans یا خود آی پاد.

“اگر شما می خواهم که از من خواست در روز اگر من تا به حال زندگی می کنند در سراسر خیابان را از Southdale من گفت: “نه فرصتی را در هک’ ” گفت: Jeanie Kang, 45. “اما وقتی دیدم این زرق و برق دار, ساختمان, من شیفته بود. آن را دقیق محیط زیست من خودم را در.”

یک کار شرکت های بزرگ به ارمغان آورد کانگ به مینه سوتا در سال 2007. زندگی در جنوب مینیاپولیس او اغلب shopped در Southdale. او نقل مکان به آتلانتا در سال 2015 اما تغییر شغل و تبدیل شدن به یک عامل املاک و مستغلات و رفت فقط به عنوان آریا افتتاح شد.

“من عاشق سهولت و به من خیره شدن امکانات رفاهی مانند استخر عرشه. این آشپزخانه در فضای باز با کوره های سبز قرار دادن توپ bocce. آن را راه اندازی برای تشویق جامعه احساس,” او گفت:. “در داخل وجود دارد یک بازی برای تجمعات; من میزبانی کتاب من و باشگاه وجود دارد.”

کانگ عبور از خیابان برای او تمرینات در زمان زندگی تناسب اندام در محل سابق J. C. Penney فروشگاه در Southdale و frequents رستوران محله.

“من خوردن 99 درصد از وعده های غذایی و با وجود 20 مکان من می توانید انجام دهید takeout در یک هشتم از یک مایل. من خوشحالم که پاسیو در حال بازگشایی در اطراف در اینجا و در گالری” او گفت:. “و من بالا نیست نوسانی از طریق تاکو بل درایو-از طریق در راه خانه.”

Kang است آنچه مسکونی مسکن خودی اصطلاح یک “شیوه زندگی مستاجر” یک مستاجر که می تواند استطاعت به خرید یک خانه است اما انتخاب نمی.

“برخی می خرید و در نهایت آنها برای صرفه جویی در مصرف پرداخت. دیگران نمی خواهید به سرمایه گذاری. آنها نمی خواهید بدون هیچ زحمتی از مالکیت خانه. متولدین خواهید به ساده اما آنها می خواهند به زندگی می کنند در یک محل با انرژی و نه همه آنها را می خواهید به حرکت در مرکز شهر گفت: توسعه دهنده کلی Doran که شرکت ساخته شده است و در حال حاضر مدیریت آریا.

“از دریا به درخشان دریا هر مرکز در امریکا است که به دنبال اضافه کردن چند مسکن. آنها تمام تلاش خود را دوباره اختراع و کشف کردن چگونه به بازی ارزش منابع که لازم نیست همه کسانی هکتار از پارکینگ,” او گفت:.

Doran همچنین توسعه رزرو در محور دریاچه یک 257 واحد آپارتمان ساختمان افرا گراو مجاور به Shoppes از تاکستان دریاچه ها. این Birke, Doran شرکت 175-واحد آپارتمان مجلل ساختمان پرتاب یک سنگ از خیابان ridgedale در میننتنکا در حال حاضر تحت ساخت و ساز.

“ما انجام داده ایم یک چرخش کامل از autocentric بازار از 1970s گفت:” جولی Wischnack, جامعه, توسعه, مدیر برای میننتنکا. “همانطور که ما انجام داده ایم به تجدید نظر در مورد این منطقه در اطراف خیابان ridgedale آن تحریک گفتگو در مورد اضافه کردن فضای سبز همراه با مسکن. ما در حال فکر کردن است.”

در طی چه Wischnack به نام “بیشترین دوره رشد در تاریخ ما” آپارتمان مجلل زندگی کرده و به بازار ملک را به لبه با 134 واحد در خوابگاه در 1700 ساختمان. لوکس آپارتمان در خیابان ridgedale است نزدیک به اشغال و Avidor یک 168-واحد جامعه برای بزرگسالان فعال است که در سابق J. C. Penney پارکینگ.

در ضمن این شهرستان است که با اضافه کردن پیاده رو و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی را از طریق خیابان ridgedale راهرو به اتصال جرثقیل دریاچه به شرق و میدو پارک به باد از جنوب غرب با طرح جدید 2 هکتار پارک در ضلع جنوبی بازار.

“حرکت مردم به میننتنکا به دلیل تنظیم و احساس طبیعی” گفت: Wischnack. “ما می خواهیم که محیط اطراف خیابان ridgedale. مردم زندگی در اینجا قادر خواهید بود به پرنده-سازمان دیده بان دوچرخه و اتصال به سیستم دنباله و همچنین راحتی خرید در این نزدیکی هست در حالی که 15 دقیقه از مرکز شهر است.”

بخشی از طرح

به عنوان این ممکن است صدای مسکونی زندگی طولانی معوق قطعه ای از طرح جامع که آن را به توسعه نزدیک Southdale.

ویکتور گروئن نوآورانه وینی-متولد معمار که تصور Southdale به عنوان کشور اول محصور مرکز خرید در سال 1956 ترسیم در نزدیکی مسکن به عنوان او گذاشته راهرو. گروئن نیز طراحی شده بروکدل, رزدیل و خیابان ridgedale.

“این تصور که حومه شهر را تبدیل به شهری قدیمی است گفت:” جورج فیشر استاد معماری و مدیر مینه سوتا مرکز طراحی در دانشگاه مینه سوتا است.

“گروئن اصلی چشم انداز بود که از یک شهر اروپایی در مرکز است که بازدید کنندگان و ساکنان را آن نوع از خیابان تجارب” فیشر گفت. “که با تاخیر به حومه رو به طور کامل ساخته شده است در حالی که فرهنگ خوب بود با یک خودرو وابسته به شیوه زندگی است.”

شاید گروئن را به لبخند در نزد Jeanie Kang, آرامش بخش در ششم-طبقه بالکن که او را تبدیل به یک واحه, کامل, با, گل, پوشش کف و مبلمان.

“آن را بالاتر از treetops و من یک نمایش خیره کننده از خط افق شهرستان. من اینجا نشسته و به تماشای خورشید پایین رفتن” او گفت:. “من واقعا بهترین از هر دو جهان است.”

Kevyn برگر مینیاپولیس آزاد بر اساس نویسنده و گوینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de