Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Bars

تصویر: اسکار Bustamante

این کیسه مراسلات پستی اختصاص داده شده به تمام کسانی که به نام نویسندگان در ریشه “نژادپرستان”; به همه آنهایی که برای ما نوشت ایمیل گفت: ما هرگز به هیچ چیز; به هر کس که فرستاده عصبانی ایمیل زمانی که ما فقط در تلاش برای نوشتن مقالات و خوراک بچه ها ما. به تمام niggas در مبارزه…

تبلیغات

این همه خوب و عزیزم.

آن همه رویای. Wypipo تماس ریشه یک “مجله.”
سپس دوباره آنها به نظر می رسد عدم استدلال منطقی است.
تمام هفته ما اجازه دهید آنها را bawl
اما هر جمعه ما کف زدن در حملات خود و تماشای اونا می گیرند.
ما میخوایم گه بحث تا این اراجیف را متوقف می کند
تا وقتی که ” پلیس متوقف ترسیم ما در گچ بر روی پیاده رو.
تا زمانی که مردم سفید متوقف شدن تمام اخبار خود را از روباه
بنابراین عمل نمی شوکه هنگامی که کیسه مراسلات پستی قطره
و ما کف زدن پشت…ریز ریز کردن اونا پایین مثل ما سیاه هیزم
با حقایق برای مطابقت با.
که زمانی که آنها به عنوان خوانده شده ریشه…Duh-ha duh-ha
آنها هرگز فکر خود را سفید اشک را به این دوری.
در حال حاضر همه آنها می خواهم به مبارزه با علت ما نوشتن تنگ است.
هنگامی که ما می گویند ما می خواهیم برای پرداخت می شود زمانی که ما بردگان
گرفتار در نوار ویدئویی باد تا مانند تجارت جهانی است.
متولد نادان تشخیص خود را سفید امتیاز
ما به یاد داشته باشید زمانی که خانواده حتی نمی خواهید ما را به شهروندان
سلام به دانیل ب. Genetta A., Stephen C.
آنی B. زاک Linly و حتی Monique.
Ishena جو پاناما Tonja جی و دیمون جوان است.
آنها مبارزه با نژاد پرستی مثل همه ما باید
دوباره هفته بعد همان ستون مشابه هود
همه چیز خوب است.

تبلیغات

و اگر شما نمی دانید که در حال حاضر شما می دانید…

Nigga.


ما برای اولین بار مجموعه ای از نامه ها با توجه به Monique قاضی مقاله در مورد سفید مردم weaponizing “من احساس خطر می کنند.”

از: Jason
به: Danielle بلتون

من چند نژادی نر و سایت خود را نژادپرستانه و گسترش شکاف و نفرت موضوعات و من مطمئن شوید که دوستان و خانواده هرگز به عنوان خوانده شده و یا سایت خود را ببینید. من وحشت زده در مقالات من را بخوانید در مورد مردم سفید. به جای تلاش برای آوردن ما هم شما انجام می دهند و برعکس. من را به گسترش این کلمه تا زمانی که من دیدن تغییر در پایان خود را. خود را از دست دادن بینندگان به دلیل محتوای خود را. آن است که بسیار نگران کننده و تاسف است که ما باید به امید تبدیل شدن به ایالات.

از: Kari
به: Danielle بلتون Monique قاضی

اسم من امیر و من به عنوان خوانده شده مقاله خود را در ریشه. در حالی که من درک می کنم آنچه شما در حال نوشتن من نه موافق با انتخاب خود را از کلمات و نمی توانم باور کنم که شما احساس آن را مناسب برای استفاده از واژه “امی تصمیم گرفت این uppity-باسن سیاه پوست بود که به او بگویم چه کار کنم”.

من احساس می کنم با استفاده از این واژه غمگین بود و یک انتخاب ضعیف در آب و هوای امروز. شاید که یک نقل قول مستقیم از امی کوپر اما من ندیدم که بود ؟ من به جرم این که شما تصمیم به استفاده از آن کلمه در مقاله خود را. من نمی با استفاده از است که کلمه به آدرس من خانواده و دوستان و یا غریبه ها. در واقع آن است که نه یک کلمه من استفاده از در واژگان من.

من که مقالات شهوت پرست و درام به فروش می رساند. اما اگر که نه یک نقل قول مستقیم از بانوی من نیست احساس می کنم آن را مناسب برای استفاده از کلمات است.

من می دانم که مقالات شهوت پرست و درام به فروش می رساند. من احساس خود را انتخاب عبارت فاقد کلاس حرفه ای و نادان است به استفاده از در زمان ما زندگی می کنند.

در طول این زمان من نمی توانستم صحبت کردن و بیان چگونه من احساس میکنم وقتی کسی با استفاده از یک کلمه موهن در یک فرم. من امید این را حس می کند.

با احترام

Kari

از: استیو
به: Monique قاضی

خانم قاضی

من فقط به پایان رسید خواندن مقاله خود را در مورد احمق سفید مردم است. بزرگ گزارش. راه را محکوم کل مسابقه بر اساس یک دست پر از الاغ احمق احمق. برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که مردم سفید را انجام دهد. ما همه آقای Roid خشم یا سگ ماده, چهره, امی کوپر و جورج زیمرمن قاتل است که به نحوی dodged عدالت است. اما خوب مردم در همه اشکال و اندازه پس زمینه و رنگ. درست مثل مردم بد انجام دهد.

من با شما موافقم, زنبور عسل, گاییدن خورد.

صمیمانه

سلاح کمتر استیو

عزیز استیو

من یک تفنگ ساچمهای.

این یک Remington 870 پمپ-اکشن تاکتیکی تفنگ ساچمهای. آن را به یک چشم لیزر یک چراغ قوه و یک تپانچه گرفتن و یک پیوست است که دارای پوسته.

تبلیغات

زندگی در آلاباما من صادقانه نمی دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تهمت از دست می دهد, انتخابات, بنابراین من آن را خریدم به دفاع از خانه من و خانواده ام اگر “گه پایین می رود.” من مطرح شد توسط یک مادر که متنفر اسلحه. رشد من حتی مجاز به بازی با تفنگ آب. من یک تفنگ مهره و من وحشت زده داشتن به کشتن کسی. تفنگ ساچمهای دارای هفت پوسته بنابراین در اینجا این است که چگونه من بسته بندی شده این پوسته:

  • اولین پوسته بسته بندی شده با سنگ نمک.
  • پوسته دوم با birdshot.
  • پنج پوسته راب.

اگر کسی می آید در خانه و یا در تلاش برای آسیب رساندن به من صمیمانه امیدواریم که از شنیدن این تفنگ ساچمهای را عمل پمپ را بترساند و آنها را به اندازه کافی به آنها را ترک. اگر نه شاید لیزر چشم آنها را فکر می کنم دو بار. اگر که کار نمی کند آنها نمک.

تبلیغات

در حال حاضر گرفتن شات با سنگ نمک را نیش مانند یک شخص ساده و معصوم اما آن را نمی خواهد در واقع کشتن هر کسی است. اما اگر آنها را به آینده را birdshot پوسته (در اصل یک دسته از گلوله های که پراکنده در تمام جهات) را زخم آنها, اما آن را احتمالا نمی خواهد آنها را بکشند.

پس از آن وجود دارد راب.

در نزدیک یا متوسط محدوده یک تفنگ ساچمهای مثل حلزون حرکت کردن را از طریق یک درب و یک دیوار یا حتی یک بلوک خاکستر. اگر شما شلیک کسی با مثل حلزون حرکت کردن آن را قرار داده و یک سوراخ بزرگ مستقیما از طریق آنها. این وحشتناک است وحشتناک قطعه از توپخانه است که در اصل ساخته شده برای کشتن مردم. آن است و هدف دیگری ندارد. من دعا می کنم به خدا که من هرگز به شلیک یک مثل حلزون حرکت کردن در هر کسی. من مطمئن هستم که برخی از مردم در حال خواندن این توضیحات و پرسیدن: “چرا شما خرید چیزی بسیار کشنده است اگر شما نمی خواهید به استفاده از آن؟”

تبلیغات

زیرا مردم سفید.

برخلاف باورهای Terry Crews و دیگر مردم سفید و سیاه و مردم نمی خواهید برای تبدیل شدن به ظالم. ما نمی خواهیم به حکومت بر مردم سفید و یا خانواده را گه. هر سیاه و جنبش برای آزادی و عدالت است که وجود داشته است در تاریخ آمریکا تا به حال همان هدف:

برای مردم به ترک ایالات متحده به تنهایی.

لغو حرکت بود با یک درخواست برای enslavers به ترک ایالات متحده به تنهایی. ضد مجازات حرکت بود در مورد عصبانی سفید مردم ترک ما بود. جنبش حقوق مدنی بود نه در مورد به دست آوردن حقوق; آن را در مورد سفید افرادی که داشته متوقف کردن ما از زندگی که در آن ما می خواستیم غذا خوردن در یک ناهار مقابله و حضور در مدارس ما دلار مالیات پرداخت شد ، مردم در 16th Street Baptist Church فقط می خواستم به ستایش خداوند است. رزا پارکس می خواستم به خانه بروم. مردم در سلما فقط می خواستم به استفاده از حق رای خود.

تبلیغات

مردم سیاه و سفید بمباران شد, ضرب و شتم و کشته شدن بی گناه مردم سیاه و سفید به درخواست مردم سفید به عمران.

فقط مدنی.

اکثریت قریب به اتفاق مردم سفید متنفر هر یک از این جنبش ها در آن زمان است. آنها به کشته شدن مارتین لوتر کینگ جونیور آنها بمباران کلیساها و خانه ها و اتوبوس. آنها به ما حمله با خفاش تبر دسته و سگ. آنها زندانی ما.

تبلیغات

بعضی اوقات سفید مردم خوانده خواهد شد ریشه و موضوع را با ما در انتخاب کلمات. گاهی اوقات ما بی ضرر استفاده از کلماتی مانند “آمریکایی” در حالی که بار دیگر ما به طور خاص می گویند “مردم سفید.” گاهی اوقات ما بیشتر (بیشتر مونیک).

اما شما باید درک کنند که مردم سیاه و سفید شروع این حرکت از آنجا که همه ما می خواستیم به انجام بود به سمت چپ به تنهایی. برای مبارزه با خشونت های پلیس همه ما بود می گویند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” در پاسخ سفید مردم چیزی برای نگه پلیس پاسخگو باشد. در عوض آنها به نام مردم سیاه و سفید “تروریست ها است.” زمانی که ما خواسته برای عدالت کیفری اصلاح آنها تجزیه از طریق اخبار و گزارش و با اشاره به هر سیاه و جنایی می تواند آنها را پیدا کنید و در مورد خواسته های سیاه روی سیاه خشونت به جای رفع نابرابری. هنگامی که ما صحبت در مورد رای دهندگان سرکوب آنها به رنگ ما به عنوان متقلب قرار داده و بیشتر موانع در محل. آنها از ما خواست برای شناسایی. آنها بررسی های ما ثبت نام. آنها پاکسازی ما رای دهندگان رول. آنها با دستکاری ماشین آلات.

تبلیغات

کلمات “Black Lives Matter” بود استعاری صدای پمپ تفنگ ساچمهای. اشاره به نابرابری های موجود در این قانون بی عدالتی در سیستم فقط یک نقطه قرمز. این تظاهرات اخیر بودند و فقط سنگ نمک—آن را نیش زده اما آنها را ترک نمی کند یک علامت است. تغییرات سیستماتیک ممکن است زخم سفید به مردم, افتخار, اما آن را نمی خواهد به شما را بکشند.

ما می دانیم که این باعث می شود شما ناراحت کننده زمانی که ما مردم سفید “احمق” یا “نژادپرست است.” آن ها به قرار زیر است. ما باید سعی کردم هر روش دیگر و شما هنوز هم نمی ایالات متحده به تنهایی ترک. اما شما باید خوشحال زمانی که شما خواندن این کلمات.

تبلیغات

من دیده ام یک خرس دوچرخه سوار و یک ماهی راه رفتن بر روی زمین, اما شاید مضحک ترین چیزی که من تا کنون دیده اند در زندگی من است که یک فرد سفید گفتن یک فرد مورد نفرت وحدت یا مدنیت.

مدنی?

شما بهتر بود مبارک ما نمی خواهید به استفاده از راب.


من کاملا چند ایمیل و توییت در مورد این مقاله اما این مورد علاقه من است.

تبلیغات

از: لی
به: مایکل

تصور کنید به فکر مردم سفید در حال توطئه بر علیه شما به عنوان مادر خود را به دریافت یک جایزه از فرماندار. اگر امریکا یک confed. بنای تاریخی چگونه است که اتفاق می افتد.? Salvemasters نمی پاداش برده

شما در حفظ و صحبت کردن در مورد آزادی و برابری و حق با شماست. سیاه پوستان رایگان نیست و آنها هرگز خواهد بود تا زمانی که شما متوجه است که مردم دیگر نیست مشکل شما در تاریخ.

تبلیغات

عزیز Lee

حق با شماست. مردم سیاه و سفید احتمالا هرگز به رایگان به مردم است. چرا که من می دانم آنچه آزادی را می گیرد. آن را طول می کشد….

تبلیغات

نگه دارید تا. گوشی من زنگ زدن.

خوب من برگشتم.

بود که یک زن به نام کیمبرلی گارنر. او را به نام من چند بار در این هفته است. او یک مدافع پس از پسر او محکوم به قتل دولت اذعان دارد او مرتکب نشده اما او هنوز هم در خدمت 25 سال حکم زندان. البته او سیاه است. این یک داستان طولانی است. اما در حال حاضر او تماس من چون آلاباما سیستم زندان تصمیم به گرفتن یک زندانی مرد آلوده با COVID-19 یک ونتیلاتور قبل از اطلاع خانواده اش. او را بیش از حد.

تبلیغات

سازمان خود را سازماندهی مارس در هفته آینده برای حمایت از زندانیان است.

Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Bars

تصویر: شهروندان نگران آلاباما

تبلیغات

به هر حال…این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. من صحبت کردن در مورد آزادی است.

به من می گفت مردم سیاه و سفید هرگز آزادی خود را تا…Dammit. آن را به شخص دیگری. حق بازگشت.

تبلیغات

OK. بود که یک زن به من گفتن در مورد اکثریت سفید آهنربا مدرسه در منطقه Ala., اکثریت سیاه و شهرستان. معلوم می شود سیاه و سفید بچه ها در مدرسه با آن مواجه اند-شایع نژادپرستی از جمله اینکه به نژادی تهمت ها توسط معلمان و دانش آموزان.

به هر حال. آنچه که من گفته است که مردم باید…

Dammit. یکی دیگر تماس بگیرید! گه!

OK. که یک زن که تعجب اگر ریشه می تواند در مورد نوشتن, سیاه, افراد مبتلا به افسردگی به دلیل آنها را به کار در محیط خصمانه در هر روز است. او برای رفتن به کار هر روز را به عنوان تنها فرد سیاه و سفید در یک گروه که فقط اتفاق می افتد به اجرا آشکارا نژادپرستانه ، سفید همکاران آن را می دانم, اما آنها نمی خواهند به مقابله با او به دلیل…خوب آنها را تحت تاثیر قرار.

تبلیغات

به هر حال همانطور که گفته بود, مردم سیاه و سفید هرگز خواهد بود چرا که ما نمی خواهد مسئولیت را در دست خود ما. اگر ما می خواهیم به طور مساوی به مردم ما باید به انجام آنچه انجام می دهند.

ما باید برای به دست آوردن زمین های قتل آمریکایی های بومی و یا سرقت آن را از مردم سیاه و سفید. ما باید برای شروع یک جنگ و آن را “انقلابی” و یا “مدنی.” اگر ما می خواهیم بهتر مدارس ما باید برای ایستادن در مدرسه درب تف بر سفید کودکان و قتل های کوچک سفید. اگر ما می خواهیم عدالت کیفری اصلاحات ما باید به طور نامتناسبی زندانی کردن مردم سفید و حکم آنها را به جملات طولانی برای همان جرم. اگر ما می خواهیم بیشتر ثروت ما باید به ارزش خانه ها در محله های آنها را انکار اعتبار و underpay آنها.

تبلیغات

حق با شماست. که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کار و شما می دانید افرادی که تنبل هستند. بنابراین ما فقط برگزاری جلسات راهپیمایی و تظاهرات. احمق ما.

به هر حال من فقط می خواستم بگم من اشتباه بود. امریکا است Confederate monument. سفید مردم هستند نه برده.

تبلیغات

آمریکا یک زندان است.

و سفید مردم فقط نگهبانان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de