درست به برخورد اسکریپت, Vikas Dubey را می گوید او سزاوار سرنوشت خود را

Category: کیمیا | No comments

کنپور: اگر کشتن گانگستر Vikas Dubey به دنبال طولانی از قالب یک “برخورد پلیس’, پس بیش از حد به دنبال یک اسکریپت توسعه یافته در سال های اخیر برای اهداف است. در کانپور در خارج از سردخانه که در آن گانگستر بدن گرفته شده و پس از کشتار در جاده ها از اوجائین افسران پلیس, تغذیه شدند laddus و باران با گلبرگ یک مراسم که برای اولین بار اختراع در حیدرآباد زمانی که پلیس کشته و سه نفر که گفته می شود raped دامپزشکی دکتر.

در کوره های جسد سوزی که در آن Vikas Dube بدن کاهش می یابد به خاکستر حتی همسر او گفته شده بود “اشتباه” و سزاوار “این سرنوشت”. اما پس از آن Richa Dube همچنین شدت انتقاد کرد در mediapersons برگزاری آنها را مسئول مرگ همسرش.

Dubey شد صبح روز جمعه توسط پلیس گفت که او تلاش برای فرار از, زمانی که خودرو حامل او را از اوجائین لغو در یک کشش جدا شده از بزرگراه در حومه شهرستان. Dubey تا به حال گفته می شود مغز متفکر کشته شدن هشت پلیس در جولای 2, زمانی که آنها رفت و به دستگیری او را در خود ایجاد کرد Bikru.

کشتار توصیف شده توسط حقوق مدنی گروه های اپوزیسیون و احزاب سیاسی به عنوان یک قتل توسط پلیس است.

تعداد زیادی از نیروهای پلیس بودند در Dubey نهایی مراسم در کنپور ظاهرا برای حفظ امنیت. سرپرست پلیس (روستایی) Brijesh Srivastava به خبرنگاران گفت که گانگستر را در دینش Tiwari انجام شده گذشته در مراسم الکتریکی کوره های جسد سوزی در حضور Vikas Dubey همسر و پسر.

در حال ظهور از کوره جسد سوزی, Richa Dubey نگاه آشفته و گفت:, “بله, بله, بله. Vikas اشتباه بود و او سزاوار این سرنوشت من است.”

پس از آخرین حج پلیس در زمان Richa و پسرش در وسیله نقلیه خود را به محل نامعلومی. هیچ مقام پلیس آماده بود به می گویند که آیا یا نه آنها اجازه بعد.

قبلا Vikas پدر Ram کومار Dubey بیش از حد فاصله خود را از گانگستر و توجیه اقدام پلیس. “هر چه پلیس هم درست بود,” او گفت و اعلام کرد که او نمی خواهد شرکت در آخرین مراسم.

Dubey دیگر بستگان و همسایگان بیش از حد روشن نیست تا برای هولوکاست با وجود پلیس urgings.

در Vikas Dube روستای Bikru وجود دارد وهم آور سکوت در خارج از خانه تخریب از گانگستر. حدود 60 پلیس شد ارسال شده به سایت پس از اخبار بی خانمان که او کشته شده بودند در یک روبرو می شوند.

این خانه تخریب شد توسط کنپور دولت های منطقه در روز شنبه. پلیس نشسته بر روی تخت می ایستد در زیر یک درخت چریش و در پاسخ به رسانه های پرسنل سوالات با سنگی سکوت.

این خانه در حدود 18 متر از Chaubeypur ایستگاه پلیس که در آن یک ایستگاه جدید افسر گرفته بعد از این همه پلیس ارسال شده وجود دارد shunted پس از Vikas Dubey باند کمین و کشته شدن هشت پلیس که رفت و او را دستگیر کنند.

جدید شو اما مودبانه حاضر به صحبت می کنند.

محل Dubey خانه بود بسیار دشوار است که همه در روستاهای همسایه می داند در حال حاضر که در آن مخوف جنایی زندگی در این منطقه است. آنها مایل بودند که به جهت.

اما این صحنه در Dubey را ایجاد کرد Bikru کاملا مخالف: مردم باقی مانده در داخل و حاضر به صحبت در مورد او و کشته شدن هشت پلیس او گفته که باید مغز متفکر.

Dubey شد متهم متفکر یک کمین در Bikru ایجاد کرد و در هشتم ژوئیه 2. هشت پلیس از جمله DSP Devendra میشرا, کشته شدند, راه اندازی یک تعقیب او.

Madhya Pradesh پلیس او را دستگیر کردند در اوجائین. او بود که به ارمغان آورد به کنپور توسط پلیس ادعا می کنند که آنها به ضرب گلوله او را زمانی که او تلاش برای فرار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>