مغلوب ساختن پیشی جستن تماس محافظه کار OnlyFans و درآمد حاصل را به دروغ در مورد Acing یک آزمون شناختی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump Calls Conservative OnlyFans and Proceeds to Lie About Acing a Cognitive Test

عکس: نیکلاس KAMM (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت می خواهد امریکا به یک چیز: او بیشترین شناختی جمهور تا کنون شناختی و وقتی که می آید به عملکردهای شناختی او را شناختی المپیک در سطح شناختی چاق زیرا وقتی که می آید به شناختی گه او acing آن است.

تبلیغات

در روز پنج شنبه تهمت گفته فاکس نیوز با نام مستعار محافظه کار OnlyFans که پزشکان که به او شناختی آزمون گرفته شد عقب و “بسیار شگفت زده” که او “aced” این همان چیزی است که مردم دیوانه می گویند زمانی که آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن دیگران که نیستند ،

در یک مصاحبه تلفنی با شخصی پسر توپ (و من صحبت کردن در مورد گلف), Fox News, میزبان, Sean Hannity تهمت bragged خود را در مورد آزمون شناختی نمره آزمون در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی پس از Hannity پرسید که آیا presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به حال “هوشیاری” به رئیس جمهور شود.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر نمی کنم بایدن می تواند پانچ آزمون شناختی در این صورت است که او چرا که او خرد آن است.

“من در واقع در زمان یکی بسیار به تازگی هنگامی که شما می دانید رادیکال چپ بود گفت:” او است که همه وجود دارد ؟ او است که همه وجود دارد؟” من ثابت من در همه وجود دارد چون من aced آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity. “من aced آزمون. … او باید همان دقیق آزمون استاندارد آزمون. من آن را در زمان در مرکز پزشکی والتر رید در مقابل پزشکان و آنها بسیار شگفت زده شد. آنها گفت: “این یک چیز باور نکردنی. به ندرت کسی انجام آنچه شما را فقط,’ ” واشنگتن پست گزارش

رئیس جمهور در حال انجام همان چیزی که من استفاده می شود آیا زمانی که من یک فریبکار است که اساسا ارایش از همه داستان.

از پست:

معلوم نیست دقیقا چه شناختی آزمون تهمت بود با اشاره به در مصاحبه. اخیر علنا فاش شناختی آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در والتر رید در ژانویه 2018, وقتی کاخ سفید را بالا پزشک گفت: او یک نمره کامل. امتحان مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و پس از آن بود مونترال شناختی ارزیابی طراحی شده است که برای تشخیص شناختی خفیف مسائل تا حد زیادی در افراد مسن است. 10 دقیقه امتحان می پرسد بیماران برای شناسایی حیوانات در, تصاویر قرعه کشی یک ساعت و انجام کلمه اساسی-به یاد بیاورید تمرینات.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر روشن که آیا تهمت گرفته است یکی دیگر از تست بیشتر شده است.

همراه با jabs در بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین Hannity مصاحبه نیز تحت پوشش کمربند خورشید coronavirus کانون مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به پوشیدن ماسک در آینده ظاهر عمومی و زندگی ماده خیابان نقاشی دیواری در نیویورک که شهردار بیل د Blasio (D) کمک رنگ که تهمت و تمسخر.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تگرگ مری در برگزاری به کاخ سفید است که اساسا “من واضح تر از جو بایدن” به ویژه پس از آن زمان تهمت دو دست به نوشیدن یک فنجان آب و نیاز به تمرکز bigly فقط آن را به پایین سطح شیب دار.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناختی نتایج آزمون دروغ دیگری است که با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن به حمله بایدن و حدت ذهنی در حالی که اصرار دارد که او یک نژادپرست است. تهمت می خواهد پیروان خود را به این باور است که او هوشمند است که نه دشوار است با توجه به آنها شگفت زده در هر کسی که می توانید انجام دهید طولانی را بدست آورد.

تبلیغات

“نگاه, همه شما باید انجام دهید این است که به من و من به سختی می تواند صبر کنید برای مقایسه من شناختی توانایی شناختی توانایی مرد من در حال اجرا در برابر” او گفت:.

آیا تهمت و فکر می کنم آنها در حال رفتن به بازی در معرض خطر و یا برخی از گه ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن که اتحاد سیاسی با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus همیشه گرفته جایگاه ریاست جمهوری از ساخت بایدن برای پوشیدن ماسک در لحن او تلاش برای تغییر در روز پنج شنبه.

تبلیغات

“این خوب است برای پوشیدن ماسک اگر شما احساس می کنید راحت,” او گفت:, و اضافه کرد که او را می پوشند و به دیدار سربازان و کادر پزشکی در والتر رید در بتسدا.

“من نمی خواهم به گسترش هر چیزی” او گفت Hannity از تصمیم خود برای پوشیدن یک در والتر رید در این پست گزارش. “و بسیاری از آن را به شما است, پخش كردن, نه آنها را گسترش. من نمی خواهم به علت یک مشکل برای هر کسی. من هیچ مشکلی با ماسک. اما آن را باید در زمان مناسب انجام شود.”

تبلیغات

ام, زمان مناسب است در هر زمان خود را نارنجی, کون, برگ کاخ سفید و اگر رئیس جمهور به شناختی مناسب از او می خواهم می دانم که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>