مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه کج رفتار صرفه جویی در مصرف راجر سنگ از زندان فدرال

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump Continues Crooked Behavior by Saving Roger Stone From Federal Prison

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

به عنوان هر کسی می تواند پیش بینی کرده اند—و به عنوان ریشه را درست یک روز پیش—رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از قدرت خود را به رفت و آمد حکم جنایی او را دوست صمیمی راجر سنگ.

تبلیغات

همانطور که نیویورک تایمز در گزارش, در جمعه شب مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه ای اعلام کرد تصمیم خود را برای متوقف کردن سنگ از مواجهه با عواقب قانونی از هیئت منصفه پیدا کردن او را به اتهام جنایت, جنایت—جنایت که نمی شد-بنابراین-اتفاقا مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری است.

از زمان:

این بیانیه نه ادعا که آقای سنگ بی گناه بود از اظهارات نادرست و انسداد تعداد تنها که او نباید دنبال شده است چرا که دادستان در نهایت زمینه هیچ اتهام اساسی توطئه بین آقای تهمت کمپین و روسیه است. “راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد ، “او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

تخفیف اعلام کرد اواخر روز جمعه زمانی که به طور بالقوه آسیب رساندن اخبار و اغلب منتشر شد و در آخرین اقدام با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پایان بخشیدن به عدالت در سیستم برای کمک به رئیس جمهور محکوم دوستان است.

تبلیغات

پیش از اعلان سنگ تا به حال نشانه های اعتماد به نفس خود را که تظاهر-گانگستر در کاخ سفید خواهد پاداش او برای خیانت, بنا به گزارش ها گفت: “او می داند که من تحت فشار زیادی را بر او روشن. آن را کاسته وضعیت من بطور قابل توجهی. اما من این کار را نکرد.”

به گزارش خبرنگار Howard Fineman سنگ نیز مشخص شده است که او می خواست یک تخفیف به جای عفو به عنوان دومی به معنی گناه.

سنگ محکوم شد به 40 ماه مدت در زندان فدرال پس از متهم شدن از مانع یک بررسی کنگره به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 که او یک مشاور. با توجه به بار سنگ اول شکل متصل به طور مستقیم به رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی به نفع از او عفو قدرت هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری است و استفاده از آن ممکن است برای محافظت از کسانی که در مدار خود مانند سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

دموکرات ها باید در پاسخ به این آخرین F-U به حاکمیت قانون از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توسط wagging انگشتان دست خود را, تعهد به باز کردن یک خانه کمیته رسیدگی به تخفیف و با اشاره به انتخابات در ماه نوامبر به عنوان “نهایی درمان است.”

تبلیغات

خدا به ما کمک کند خودمان را از این کابوس—از آنجا که به وضوح هیچ کس دیگری خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>