مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه می دهد تا دوست صمیمی راجر سنگ جست و خیز زندان

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم سابق خود مشاور و دیرین محرم راجر سنگ که به اعدام محکوم شده در دادگاه در سال گذشته از مانع یک بررسی کنگره به دخالت در سال 2016 آمریکا.

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: “راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است.”

در حالی که بیانیه قرائت مناجات از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شکایت در مورد سنگ را “ناعادلانه محاکمه و بازداشت و محاکمه” تخفیف برگ سنگ اعتقاد راسخ ایستاده است. بر خلاف عفو که تبرئه ایران از عمل از هر گونه خطا کاخ سفید اقدام تنها برداشته سنگ مجازات 40-ماه حکم زندان مجموعه ای برای شروع روز سه شنبه.

در انجام این کار به کاخ سفید استناد سنگ سن گفت: این امر قرار داده و او را در خطر پزشکی در زندان در حالی که او همچنان خود را تجدید نظر.

سنگ “حفظ بی گناهی خود و اعلام کرده است که او انتظار دارد به طور کامل تبرئه توسط سیستم قضایی. آقای سنگ مانند هر آمریکایی سزاوار محاکمه عادلانه و از هر فرصتی برای پشتیبانی کردن خود را قبل از دادگاه. رئیس جمهور مایل به دخالت در تلاش های خود را برای انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه نیت خود را در توییتر در ماه گذشته گفت سنگ “قربانی یک فاسد و غیر قانونی شکار ساحره” و “می تواند خواب خوبی در شب!” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او “به دنبال” عفو سنگ به عنوان او ادامه داد: برای ساخت تعلیق بیش از این که آیا او خواهد مداخله قبل از سنگ برنامه ریزی شده است به گزارش به هفته آینده.

“من به دنبال آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از سفر به جنوب فلوریدا برای حوادث مختلف از جمله جمع آوری کمک در فورت Lauderdale که در آن سنگ است زندگی می کنند. “من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه نشده بودند به عنوان بسیاری از مردم است.”

سنگ 67 بود و محکوم به سه سال و چهار ماه در زندان بعد از محکومیت به هفت فقره جنایت از جمله دروغ گفتن در مورد تلاش خود را برای دریافت اطلاعات از هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل ها از ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس و سپس تهدید یک شاهد عینی که می تواند در تضاد با داستان خود را.

او دستور داد به گزارش به زندان جولای 14. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون داده بود سنگ دو هفته تاخیر به قرنطینه قبل از سفر از جنوب فلوریدا به زندان Ga. اما او را تکذیب کرد دو ماه تاخیر که سنگ درخواست کرده بود با دادستان’ موافقت.

یک دادگاه تجدید نظر جمعه شب نیز رد سنگ وکلای’ تمدید درخواست برای تاخیر در زندان, گزارش تاریخ, حکم آنها تا به حال موفق به نشان می دهد که چرا تاریخ گزارش شد و یا که او به احتمال زیاد برای برنده شدن یک درخواست برای یک محاکمه جدید و یا کاهش حکم. سنگ دفاع از اوایل جمعه, انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن حملات علیه سنگ درمان توسط دادستان استدلال کرد که 20 زندانیان در فیتزجرالد باید آزمایش مثبت برای این ویروس در دو هفته گذشته از صفر, با توجه به U. s. اداره زندانها.

سنگ استدلال قاضی و هیئت منصفه در مورد او بودند مغرضانه در برابر او. جکسون را رد کرد و ادعا می کنند که در ماه آوریل گفت: سنگ استدلال که forewoman ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه های سیاسی ارائه حکم علیه او نامعتبر “است که توسط هر گونه حقایق و یا داده و آن را بر خلاف کنترل های قانونی سابقه.” سنگ به دادگاه تجدید نظر او حاکم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مداخله در سنگ مورد roiled وزارت دادگستری و قوه قضائیه فدرال. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها با حمله به دادستان و قاضی و هیئت منصفه. تهمت نیز فرستاده توییتهایی نشان می دهد که “هر کس” که در تعقیب این مورد می توان شکایت کرد.

دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه در دفاع سنگ را محاکمه و حکم زندان گفتن ABC News در مصاحبه با “من فکر می کنم دادستان بود صالح و من فکر می کنم حکم قاضی در نهایت به عادلانه بود.”

تمام چهار نفر از این دادستان است که به کار گرفته شده در صورت انصراف پس از بر عموم خواهد خود را توصیه است که سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان است. پیشنهاد بیشتر ملایم حکم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شکایت اولیه توصیه بالا بردن سوال در مورد کاخ سفید دخالت در استقلال از وزارت دادگستری.

بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری کارکنان پس از آن با امضای یک نامه سرگشاده اصرار بر استعفا و رئیس انجمن قضات فدرال به نام یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد وضعیت.

بر رفت و در را به دخالت در مورد یکی دیگر از سابق دولت کارمند حرکت در ماه مه به رها کردن اتهامات علیه مایکل فلین. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی بود و التماس کرد گناه را به دروغ به FBI اما در حال حاضر به دنبال معکوس اعتقاد خود را پس از این ادعا دادستان و سنن خود را مورد.

“در آن زمان من فکر می کردم که از دست زدن به سنگ مورد با مقامات ارشد مداخله به توصیه های پایین تر حکم دیرین متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاجعه اشتباه است که این بخش را دوباره” دادستان Jonathan Kravis نوشت داشتن دکمه سمت چپ وزارت دادگستری بیش از سنگ های تصمیم گیری. “من اشتباه بود.”

سه قاضی پنل از ناحیه کلمبیا, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر به تازگی حکم داد که قاضی مورچه سالیوان باید قبول وزارت دادگستری تصمیم. سالیوان در این هفته خواسته برای بررسی 2-1 تصمیم گیری توسط یک پانل از دادگاه تجدید نظر.

سنگ محکومیت گذشته به دست آمده در ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در سال 2016 آمریکا. در دادگاه در سپتامبر گذشته دادستان اظهار داشت سنگ به دروغ کنگره برای حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از خجالت ساخت جمهور و کمپین یک جزء کلیدی در مورد آنها.

در استدلال و شهادت دادستان نشان داد یک سری از تماس های تلفنی در مواقع مختلف در سال 2016 در میان سنگ تهمت و برخی از بالاترین مقامات رده در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین: استیو Bannon, مبارزات انتخاباتی, رئیس پل Manafort و معاون ریک دروازه.

گیتس و Bannon شهادت داد که کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک نوع از مجرا به ویکی لیکس که ادعا — حتی قبل از روسیه هک شناخته شده بود — به خودی اطلاعات است. دروازه شهادت دادند که او شنید یک تماس تلفنی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به بحث در مورد ویکی لیکس با سنگ تماس به سوال از رئیس جمهور به ادعای مولر را که او به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد این سازمان با دوست دیرین.

دادستان buttressed شاهد شهادت با تماس ها و پیام های پرونده که به گفته آنها کمک کرده نشان می دهد که سنگ ادعا می کند به خانه هوش کمیته کاذب بودند.

سنگ دفاع تیم خواست منصفه برای درمان مورد خود را به عنوان یک رفراندوم نيست و مولر کل روسیه بررسی است.

سنگ وکلای خواست منصفه به reframe سوال از اینکه آیا سنگ به دروغ چه که اهمیت ادعا که خود را گیج کننده و تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از ویکی لیکس هرگز به مبلغ هر چیزی.

“خیلی از این مورد معاملات با این سوال که شما نیاز به درخواست … خب که چی ؟” وکیل مدافع بروس Rogow گفت. “وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد مبارزات انتخاباتی که علاقه مند به اطلاعاتی که ویکی لیکس قرار بود به ارسال,” Rogow گفت.

“در صورتی که دولت از امور که ما هستیم من خیلی شوکه شده” دستیار آمریکا وکیل مایکل Marando گفت منصفه در پایان بحث گفت: “حقیقت مهم است. حقیقت هنوز هم مهم است.”

در Mueller گزارش ویژه مشاور شامل مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با سنگ در میان نمونه از پتانسیل انسداد است. در این گزارش اشاره کرد که در طول این تحقیقات تهمت تقدیر سنگ برای داشتن “جرات” به می گویند که او نمی خواهد در مقابل شهادت رئیس جمهور و نام دوست خود را “بسیار شجاع است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر