مغلوب ساختن پیشی جستن: شما می دانید که این COVID-19 ظروف سرباز یا مسافر و نژادی ناآرامی است که واقعا به صدمه زدن ؟ من!

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump: You Know Who This COVID-19 Mess and Racial Unrest Is Really Hurting? Me!

عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

قربانی واقعی, یکی از ما به ندرت مورد بحث در طول این همه گیر و نژادی بار تلاش نیست خانواده هایی که در حال صدمه زدن به از coronavirus یا کسانی که عزیزانشان را از دست داده. آن را حتی کسانی که قربانیان نژادپرستی نظاممند و یا کسانی که کوتاه زندگی خود را در تلاش برای توضیح به سفید همکاران چرا “تمام زندگی از ماده” یک نژادپرست نبرد گریه.

تبلیغات

قربانی واقعی در اینجا این است که این صندوق اعتماد کودک که بزرگ احاطه شده توسط ثروت بود و تمام عمر خود را به او داده از جمله ریاست جمهوری و یا حداقل این است که چگونه او آن را می بیند.

با توجه به واشنگتن پست: رئیس جمهور WahWah فون WoeIsMe شده است گریه در برشتوک و حتی تا به حال به اندازه کافی انرژی برای پانچ, کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام در توپ. ما می دانیم که این به دلیل گراهام پرسید که او توپ تهوع توان تنها به شکایت دارند که اگر او را نمی شود مورد ضرب و شتم و سپس چرا او اینجا!?

تبلیغات

ظاهرا رئیس جمهور از مردم که نمی پوشیدن ماسک را آزادانه بوسه یک شغال در دهان شده است sulking در اطراف کاخ سفید شکایت که coronavirus خراب اقتصاد که او طول می کشد و اعتبار بود اما واقعا کار دولت اوباما. او هم ناراحت با “جعلی اخبار” رسانه ای که به او شکایت هرگز به او می دهد هر گونه اعتبار است.

“و او bemoans به ‘sick, twisted,’ افسران پلیس در مینیاپولیس که کشتن یک غیر مسلح در بازداشت خود باعث سراسری نژادی عدالت تظاهرات که سر در گم جمهور” ارسال گزارش.

من حدس می زنم رئیس جمهور مشاوران از دست بد خلق, نارنجی, سگ ماده استفاده می شود که به فروشگاه مواد غذایی روروک مخصوص بچه ها در اطراف کاخ سفید فریاد “شما را اخراج” و گفتن مردم در مورد میت لوف که اکثر مردم نمی کنید برای دیدن.

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن کسی که خود را می داند کاخ سفید روز شماره بنا به گزارش ها فقط واکس در مورد چگونه ملت را با آشفتگی تمام این دیوانگی از بین برد تا به او اثبات یک بار دیگر رئیس جمهور نیست و باید هر چه عضله است که نمایشگاه خود بازتاب و مسئولیت.

تبلیغات

از پست:

رئیس جمهور است و بازیگران خود را در این بازی نقش بی گناه قربانی — از یک کشنده بیماری همه گیر از یک متوقف اقتصاد از دیرینه نژادی ناآرامی همه از آن اتفاق افتاده است او را به جای کشور است. تهمت قرار داده و خود را قربانی و در معرض نمایش عمومی روز شنبه در پاسخ به حکم دادگاه عالی رد ادعای مطلق ایمنی و اجازه نیویورک دادستان برای دیدن رئیس جمهور خصوصی و سوابق مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش با رسانه های اجتماعی بحران نوشتن در توییتر “دادستانی سوء!” و “سیاسی جادوگر شکار!” او نوشت که این تصمیم را “منصفانه نیست به این ریاست جمهوری” و ادعا کرد که “دادگاه در گذشته داده اند ‘گسترده احترام’. اما من نه!

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه به نمایش گذاشته یک نفس سالم و عزت قربانی تمایلات نیست یک پدیده جدید به گفته کسانی که او را شناخته شده است در طول سال. اما این ویژگی شده است به خصوص تلفظ این تابستان آشکار خود را تقریبا روزانه در همه چیز از مکالمات خصوصی به توییت های عمومی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به upend زندگی روزانه در سراسر آمریکا و تهدید رئیس جمهور سیاسی و اقبال.باربارا Res سابق اجرایی در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گفت که زمانی که او کار می کرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن او تفسیر تقریبا همه چیز در عمیقا شخصی از نظر.”هر اتفاق بدی مهم نیست که آنچه در آن بود, آن را همیشه در برابر او همیشه در او به کارگردانی” Res گفت. “او می گفت: چرا همیشه همه چیز اتفاق می افتد به من؟’ “او افزود: “این بود که اگر جهان حول او. همه چیز را که اتفاق افتاده بود یک اثر خوب یا بد است.”

تبلیغات

بیش از 130,000 آمریکایی ها تا کنون فوت کرده اند از رمان coronavirus و این تعداد هر روز در حال رشد. برخی از 3 میلیون مورد گزارش شده و تقریبا 43 میلیون را برای اعمال نرخ بیکاری پس از COVID-19 بیرون آمد و شروع به تکان دادن جداول. ملت نیز وضعیتی وخیم از مرگ وحشتناک از جورج فلوید که در مینیاپولیس بازداشت پلیس به دلیل یک افسر است که مطمئنا رفتن به جهنم kneeled در گردن او برای 8:46.

کسانی که در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بوده اند تا او را به دیدن sunnier طرف از همه چیز. فلوریدا در کنگره مت Gaetz گزارش نشان داد تا در کاخ سفید با تازه خفتان از بچه بز خون اما رئیس جمهور نمی تکان دادن. Gaetz پس از آن ارائه شده به تصویب رسید بالغ پسر بود که هرگز از نظر قانونی به تصویب رسید خود را جانشین مشت و پانچ گراهام برای او اما رئیس جمهور نمی تکان دادن کردن مبل. او بنا به گزارش ها پرسید: اگر کسی تا به حال Melania دوست پسر شماره به طوری که او می تواند به او صحبت کنید اما هیچ کس آن را می دانستند.

تبلیغات

فاک مقدس در این نگاه از پست:

دیگر مشاوران ارشد کاخ سفید — از جمله امید هیکس و دن Scavino — نیز به دنبال پایه مغلوب ساختن پیشی جستن و خوی با حوادث آنها فکر می کردند او لذت ببرید مانند جشن كانون با آوردن 18-چرخ بر روی کاخ سفید در جنوب چمن در اواسط ماه مارس و یا ایجاد رسانه های اجتماعی فیلم که از ویژگی های جمعیت کثیری از طرفداران خود را عاشقانه به گفته مشاوران.

تبلیغات

چه از نوع babychild ما در کاخ سفید که در آن آنها برنامه ریزی های لعنتی, 18-ویلر روز برای خود ، این مرا به یاد واقعا بد Richard Pryor فیلم به نام اسباب بازی.

صحبت از کسی شنیده از این دکتر از خانه بن کارسون? اگر من شنیدن این که او مسئول بودن یک مرد-پرستار بچه برای, گاییدن, رئیس جمهور, من قصد دارم به از دست دادن آن را به عنوان هر کس می داند که یارد است ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>