دوقلوها استخدام پزشکان و مربیان و قدرت مربیان و درمانگران ماساژ, حتی یک متخصص تغذیه همه را به مطمئن شوید که بازیکنان باید همه چیز آنها نیاز به توان جسمی آماده برای بازی. اما برای روان بخش ؟ Marwin Gonzalez دارای یک سیستم پشتیبانی است که او تصمیم گرفت او نمی تواند بدون برای سه ماه آینده: همسرش, Noel, همراه با کودکان کوچک است.

“من نمی خواهم به غیر از آنها” گونزالس گفت: این زن و شوهر تصمیم به سفر به مینه سوتا همه با هم هفته گذشته است. “هنگامی که شما یک بازی بد نظر شخصی من این است زمانی که من به خانه و دیدن بچه ها من آنها را تغییر دهید تمام روز. آنها را تغییر دهید من در روز است. گاهی اوقات شما نیاز به ماندن کمی دور از بیس بال هر زمان که شما در حال رفتن را از طریق یک زمان. که این دلیل اصلی من تصمیم به آوردن بچه های من.”

آن را قابل فهم تصمیم اما یکی از آسان نیست و در دوقلوها به دور از اتفاق آرا یکی.

با کروناویروس صعودی در سراسر کشور با فصل به طور منظم کاهش می یابد تا نه هفته به جای شش ماه چند بازیکن گفت: آنها دست و پنجه نرم کردن با این تصمیم. شما می دانید که چگونه مذاکرات بین MLB صاحبان و بازیکنان درگیر سوال در مورد تدارکات سفر و امور مالی و به خصوص ایمنی در مورد اجتناب از COVID-19 و تعیین چه اتفاقی می افتد اگر شما نمی توانید ؟

آره این بود که.

“این یک تصمیم دشوار و آن یکی نیست که شما دقیقا آماده را گفت:” جیک Odorizzi پدر دو پسر جوان که باقی می ماند, با, همسر, Carissa در خانه خود را در تمپا, فلوریدا. “در بسیاری از عقب و جلو.”

همین کار را با Gonzalez, که, دختر, Eliana ثبت نام در مدرسه برای اولین بار در پاییز امسال ایجاد یکی دیگر از توجه پدر و مادر است. نوئل در حمایت از ماندن در هوستون خانه او گفته بود اما تحت تأثیر تعهد خود را به امن ماندن و تمایل خود را به بچه ها نزدیک است.

“من انجام بهترین من می تواند به متقاعد کردن او به خاطر من نمی خواهم به اینجا [به تنهایی]. آن را سخت به زندگی بیس بال, همه چیز داده شده که ما در حال زندگی در حال حاضر” گونزالس گفت. “به خودم برای این دو و امیدوارم سه ماه — در پایان روز, ما تصمیم به اینجا می آیند تمام خانواده است.”

Jorge Polanco و خوزه Berrios مشابه ساخته شده را انتخاب کند. “آنها همیشه با من از روز 1,” Berrios گفت: از Jannieliz و سه فرزند خود را که زنده در پورتوریکو در offseason. او تصمیم گرفت به هر کس”, حتی اگر آن را به معنای آنها نیاز به یک پرواز خصوصی. … من فقط خوشحالم که خانواده من در اینجا.”

اما COVID-19 ناشی از پدر و مادر دیگر به انتخاب های مختلف, حتی اگر آن را به معنی دیدن یکدیگر تنها از طریق زوم تماس برای چند ماه آینده. لوئیس Arraez خانواده ماند در فلوریدا و غنی هیل, همسر, Caitlin و پسر برایس باقی می ماند در ماساچوست است.

بایرون Buxton چپ نوزاد او پسر فروغ پشت در گرجستان تصمیم او گفت که او کشتی با. و نلسون کروز خود را جشن گرفتند تولد 40 هفته گذشته با تنها پسر عموی چون همسرش, Solanyi و دو فرزند خود را باقی می ماند در جمهوری دومینیکن.

“این یک فداکاری بزرگ,” هیل گفت. “در طول همه ما حرفه شما فداکاری. تولد. مراسم عروسی. مجالس ترحیم. شما را تا پایان از دست رفته لحظات را با خانواده و دوستان است. آن را بسیار دشوار است و من می دانم که آن را بسیار دشوار است برای بسیاری از بچه ها در اتاق. من امیدوارم که ما رسیدن به نقطه ای که آن را راحت به اندازه کافی برای آنها را به بیرون می آیند اینجا.”

این ویروس است که بزرگترین عامل در آن دشوار است تماس, البته, اما در طول فصل و دیر تصمیم به بازی ساخته شده آن را سخت تر بیش از حد. پیدا کردن یک خانه موقت برای سه ماه آسان نیست و در بسیاری از اموال به حرکت می کند. صفحه اصلی فقط خیلی راحت تر است.

“ما قرار نیست به هیچ جا نمی رفتن به بازار یا پارک است که در زندگی شما می خواهید [کودکان] ، پر شده را در یک آپارتمان؟” Odorizzi گفت. “هر کسی است که بچه ها به خصوص 4 سال و 1 ساله آنها دقیقا نمی خواهید به نشستن در اطراف و انجام هیچ چیز نیست. ما فقط فکر نمی کنم آن را عادلانه به آنها.”

اما به این معنی نه هفته را احساس بیشتر شبیه به 90.

“من از دست آنها روزانه. هر روز” Odorizzi گفت. “اما گاهی اوقات شما باید به بزرگسالان تصمیم گیری و انجام آنچه درست برای خانواده, حتی اگر آن کار سختی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله