نیویورک — طولانی-انتظار ترقی در ایالات متحده coronavirus مرگ و میر را آغاز کرده است رانده شده توسط مرگ و میر در کشورهای در جنوب و غرب با توجه به داده ها در این بیماری همه گیر.

تعداد مرگ و میر در هر روز از ویروس شده بود در حال سقوط برای ماه ها و حتی باقی مانده را به عنوان متحده مانند فلوریدا و تگزاس دیدم انفجار در موارد و بستری شدن در بیمارستان و گزارش روزانه متحده عفونت شکست سوابق چندین بار در روزهای اخیر.

دانشمندان هشدار داده آن را نمی خواهد آخرین. یک coronavirus مرگ هنگامی که آن رخ می دهد به طور معمول می آید چند هفته پس از یک فرد است که برای اولین بار آلوده. و کارشناسان پیش بینی متحده که شاهد افزایش در موارد و بستری شدن در بیمارستان را در برخی از نقطه, دیدن مرگ و میر افزایش بیش از حد. در حال حاضر که اتفاق می افتد.

“آن را به طور مداوم چیدن. و آن را برداشت تا در وقت شما انتظار می رود آن را به” گفت: ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد بیماری های عفونی محقق.

با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز, هفت روز, نورد متوسط به صورت روزانه گزارش مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته است و از 578 دو هفته پیش به 664 در جولای 10 — هنوز به خوبی در زیر ارتفاعات آمار در ماه آوریل است. روزانه گزارش مرگ و میر افزایش یافته و در 27 متحده بیش از این مدت زمان, اما اکثر این کشورها هستند به طور متوسط زیر 15 سال جدید مرگ و میر در هر روز. یک گروه کوچک از متحده شده است به رانندگی در سراسر کشور افزایش مرگ و میر.

کالیفرنیا است به طور متوسط 91 گزارش شده مرگ و میر در هر روز در حالی که تگزاس نزدیک است با 66, اما, فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی نیوجرسی و کارولینای جنوبی نیز شاهد قابل ملاحظه افزایش می یابد. نیوجرسی پرش های اخیر است که تصور می شود بخشی مربوط به آن کمتر گزارش از احتمال مرگ و میر.

این تاثیر در حال حاضر احساس شده توسط خانواده هایی که از دست قوم و خویش — و توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی است که سعی کنید به آنها را ذخیره کنید.

Rublas رویز میامی مراقبت ويژه پرستار به تازگی شکست در اشک طول یک شام تولد با همسر و دخترش. او گفت که او با غلبه بر تعدادی از بیمارانی که فوت کرده اند در مراقبت از خود.

“من شمارش مانند 10 بيمار در کمتر از چهار روز در ICU و پس از آن من متوقف به انجام است که به دلیل بسیاری وجود دارد گفت:” 41 ساله در کندال مرکز پزشکی منطقه ای که از دست رفته بیمار دیگر دوشنبه.

این ویروس به کشته شدن بیش از 130,000 نفر در آمریکا و بیش از یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هر چند اعداد واقعی هستند و اعتقاد بر این بود بالاتر است.

مرگ و میر برای اولین بار شروع به نصب در آمریکا در ماه مارس است. حدود دو دوجین مرگ و میر بودند که گزارش روزانه در وسط آن ماه. توسط در اواخر ماه صدها نفر بودند که گزارش شده در هر روز و در ماه آوریل هزاران نفر. ترین اتفاق افتاده در نیویورک نیوجرسی و جاهای دیگر در شمال شرقی.

مرگ آنقدر بالا وجود دارد چرا که این یک ویروس جدید پاره شدن از طریق یک پرجمعیت منطقه و آن را به سرعت از طریق گروه های آسیب پذیر از مردم در خانه های سالمندان و دیگر اماکن گفت: پری Halkitis این دین از دانشگاه راتگرز مدرسه بهداشت عمومی در نیوجرسی.

بسیاری از عفونت رخ داده است قبل از مقامات دولت تحمیل stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی دیگر-فاصله گرفته است. روزانه مرگ و میر شروع به سقوط در اواسط ماه مارس و در ادامه به سقوط تا حدود یک هفته پیش.

محققان در حال حاضر در انتظار مرگ به افزایش برای حداقل چند هفته اما برخی فکر می کنند این تعداد احتمالا نمی خواهد به عنوان به طور چشمگیری به عنوان آن را در بهار — به چند دلیل.

برای اولین بار تست شد و بسیار محدود در اوایل بیماری همه گیر و آن را روشن است که ناشناخته عفونت پخش می شد در مترو, در خانه های سالمندان و دیگر اماکن عمومی قبل از هر کسی می دانستم که دقیقا چه می گذرد. در حال حاضر آزمایش گسترده تر است و میزان شیوع بیماری در حال تبدیل شدن به بهتر درک کرد.

دوم بسیاری از مردم را با رفتارهای بهداشت تغییر کرده است, با ماسک-پوشیدن تبدیل شدن به شایع تر در بعضی از نقاط. اگر چه هیچ واکسن هنوز بیمارستان ها نیز بهتر در درمان بیماران است.

یکی دیگر از عوامل غم انگیز است که کشنده ویروس های جدید اغلب پارگی از طریق جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و افراد در حال حاضر تضعیف شده توسط سایر شرایط بهداشتی. که بدان معنی است که در غرب حداقل “بسیاری از افراد آسیب پذیر را در حال حاضر مرده” Halkitis گفت.

در حال حاضر ایالات متحده است که به احتمال زیاد در “یک مقدار دیگر کندتر رایت” Hanage دانشگاه هاروارد پژوهشگر گفت. “ما قصد داریم برای دیدن به عنوان بسیاری از مرگ و میر (در بهار). اما ما در حال رفتن به دیدن یک تعداد مرگ و میر است که رفتن به بزرگ است.”

در هوستون گرگوری Compean که صاحب Compean کفن است که در حال حاضر شاهد اثرات. او می گوید: این فرد زمانی که او دریافت یک تماس برای کسی که نمی میرند از coronavirus.

خانواده ها این روزها در, او می گوید نمی هل دادن به عقب بر محدودیت های قرار داده شده در خدمات.

“چشمان خود را کاملا باز و آنها می ترسند,” او گفت:. “آنها که مایل به همکاری, و من فکر می کنم هر کس نگران است در این مرحله به دلیل تعداد در حال رفتن را از طریق سقف.”

کریستین یورقویزا نگران است همه چیز ممکن است به طور چشمگیری بدتر به زودی در حداقل برخی از شهرستانها. مثل ققنوس که در آن او 65 سال از درگذشت پدر به تازگی.

هنگامی که خطرات ناشی از این ویروس برای اولین بار شناخته شد مارک آنتونی یورقویزا یک تضمین کیفیت و بازرس در زمان اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک صورت و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است دختر خود را گفت.

اما پس از تغییر رژیم صهیونیستی است. mlb به پایان رسید آریزونا اقامت در خانه سفارش در مارس 15 کاسته محدودیت در کسب و کار و در ابتدا مسدود قانونگذاران محلی از نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک.

ژوئن 11, the elder یورقویزا حال توسعه یک تب و سرفه. او در بیمارستان بستری شد و در نهایت قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. او در 30 ژوئن.

“زندگی خود را دزدیدند. من باور دارم که وحشتناک رهبری و ناقص سیاست قرار داده و پدر من زندگی در تعادل” کریستین یورقویزا گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

Ducey یک جمهوری خواه است اخیرا تغییر جهت بسته شدن بسیاری از کسب و کار و اجازه می دهد شهرداران برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری است.

اما کریستین یورقویزا نگران است. پدر او دریافت مراقبت در زمانی که تخت در بخش مراقبت های ويژه بودند به آسانی در دسترس است. در حال حاضر برخی از آریزونا ويژه در حال تبدیل شدن به غرق.

“خانواده دیگر نمی خواهید برای اطمینان به بیمارستان باید از این ظرفیت به (coronavirus) قربانیان عزت و مراقبت های بهداشتی است که سزاوار آنها. و است که می شکند قلب من,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net