Jada Pinkett Smith and Will Smith on Red Table Talk (2020)

Jada Pinkett Smith and Will Smith روی میز قرمز بحث (2020)
تصویر: Facebook دیده بان

هنگامی که شما از خواب بیدار شد صبح شما احتمالا فکر می کنید شما می خواهم نیاز به طور منظم بعد از ظهر جمعه. اما هیچ! این نیست که به طور منظم جمعه این 2020 جمعه.

تبلیغات

در یک قطره یادآور Beyoncé او انتشار آلبوم خود با عنوان بسیار پیش بینی قسمت که Jada Pinkett Smith در نهایت خطاب به بحث در اطراف او گزارش روابط August Alsina منتشر شده Facebook تماشای این بعد از ظهر جمعه.

تبلیغات

“من خودم را به جدول در هفته گذشته اما تصمیم به نگه داشتن این قسمت از احترام به مراتب مهم تر موقعیت هایی که شده اند اتفاق می افتد در اطراف ما” Jada توییتی یک بار قسمت شد زنده در Facebook.

حق به عنوان قسمت پژمرده در آن را بلافاصله آشکار است که شخص تنها نبود در بدنام جدول قرمز شد و به جای پیوست توسط شوهرش ویل اسمیت.

دو رو مناسب برای آن با Pinkett Smith بلافاصله تایید که بیانیه ای منتشر شده از جانب خود بلکه تایید آن نمی شد از او. هر دو بستری آنها عمدا تصمیم گرفت نه به هر گونه فوری اظهارات با وجود دیدن همه عناوین و بحث.

تبلیغات

“اما در حال حاضر سیاه و سفید توییتر ادعا کرده است از آن به عنوان [خود] کسب و کار” اسمیت شوخی.

جادا به یاد می آورد که زمانی که او ملاقات اوت حدود چهار و نیم سال پیش آنها توسعه یافته بسیار نزدیک دوستی که در نهایت تکامل به چیزی بیشتر. جادا خواهد شد و پس از آن تایید کرد که آنها از هم جدا شدند در آن زمان است.

تبلیغات

“ما بیش از” Jada گفت.

“ما از هم جدا دوستانه” را تقویت.

جادا سپس در ادامه می گویند که او در یک “گرفتاری” با همایون که او معمولا به عنوان “Aug.” بعد از تلنگر از خواهد شد, هر چند شخص با استفاده از کلمه “رابطه است.” جادا اعتراف کرد که اوت شد “واقعا بیمار” در آن زمان است که آنها را ملاقات کرد و او بر این باور است که رابطه خود را با او ممکن است یک وضعیت که در آن یک تلاش برای رفع خود ترومای دوران کودکی با تلاش برای رفع شخص دیگری.

تبلیغات

خواهد که اشاره کرد که در آنها 25 سال در بازی و هرگز راز نگهداری از یکدیگر اعتراف او احساسات متناقض درباره Jada و اوت را به نوبه خود از رابطه.

“من مطمئن بود که من حتی می خواهم با شما صحبت دوباره” خواهد پذیرفت.

هر چند این دو موافق نیست در مورد اینکه آیا یا نه چه جادا بود یک “گناه” (او نمی کنم; او) آنها را هر دو توافق دارند که این بسیار چالش برانگیز جنبه از ازدواج خود سفر کردم و آنها را به یک محل که در آن آنها می دانستند بدون شک که آنها تا به حال یکدیگر.

تبلیغات

“شما باید برای رفتن را از طریق برخی از گه برای دریافت پاسخ” Jada به این نتیجه رسیدند.

“ما با هم سوار, ما به هم بد ازدواج برای زندگی!” دو شوخی (با استفاده از Bad Boys مرجع) و به دنبال آن با یک عشق دو برابر نفوذ مقعدی.

تبلیغات

به سازمان دیده بان قسمت کامل به سر facebook.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله