چه خواهد بود مناسب نتیجه (یا مجازات) برای کسی مثل امی کوپر?

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled What Would Be an Appropriate Consequence (Or Punishment) for Someone Like Amy Cooper?

تصویر: ایسنا

وجود صحنه رفته عزیزم رفته که پاتریک Kenzie (کیسی افلک) است عمیق در سفید هود بوستون و او اجرا می شود به دو dopeboys او می داند—یکی سیاه و یکی سفید. پس از تبریک سیاه یکی از او نوبت به صحبت می کنند به یکی سفید.

پاتریک Kenzie: چگونه شما شده است, کریس?

کریس: بهتر از شما.

من فکر می کنم که پاسخ بسیاری از آنجا که این فقط یک بد الاغ راه گفتن کسی به تماشا کردن. و من فکر کردن در مورد آن امروز به خاطر من تصور امی کوپر درخواست کسی—هر کسی—چگونه آنها بوده است به تازگی و “بهتر از شما” احتمالا بهترین پاسخ وجود دارد بیش از حد.

تبلیغات

در این هفته از ملودی کوپر مشترک تصویری برادر مسیحی در زمان های تصادفی سفید زن اذیت و آزار و تهدید به تماس با پلیس او را در پارک مرکزی امی کوپر زندگی شده است سطل زباله. او خود را از دست داده است. به طور موقت از دست سگ خود را. بنا به گزارش ممنوع کردم از پارک مرکزی نیویورک—که هنوز هم من. او شخصی, کسب و کار, از جمله کثیف-به-همه-را-fucks در عشق چهارگوشمنتشر شده توسط نیویورک تایمز. شد و بدنام ترین تجسم “کارن”—یک وضعیت من به شوخی در مورد یک قطعه من در مورد نوشت: او در ماه مه.

او یک پیشگام اولین کارن از او نام کارن که وعده داده شده بود از زیر اتمی بکی نیکولا تسلا از ابیگیل فیشر و می تواند وجود دارد هیچ زمینی مقایسه.

تبلیغات

(اگر من می تواند به و نوشتن دوباره این من اضافه شده “دکتر کارن منهتن.”)

او را پشت در اخبار بود چرا که او متهم با تشکیل پرونده کاذب پلیس گزارش یک کلاس “A” بزهاما مسیحی کوپر نمی خواهند به همکاری با پلیس اصرار دارد که “آوردن او بیشتر بدبختی فقط به نظر می رسد مانند ستون است.” و در حالی که بسیاری از این گفتگو این هفته در مورد این مورد متمرکز شده است در عدم تمایل به صورت عواقب قانونی من کمتر در رابطه با چگونه او احساس می کند و بیشتر علاقه مند به آنچه که ما فکر می کنم باید با کسی مثل او.

البته وجود زمینه های تاریخی از زنان سفید weaponizing سفیدی خود را به “اجرای قانون” لینچ مردم سیاه و سفید. و در حالی که دروغ گفتن در یک مرد سیاه و سفید در سال 2020 مسلما حمل نمی کند همان تهدید کننده زندگی پایان نتیجه به عنوان دروغ گفتن در یک پسر سیاه و سفید در سال 1955 انجام داد پتانسیل برای آن است که هنوز هم وجود دارد. مسیحی کوپر می میرم یک برچسب برای یک مقدار بدتر دلیل. اگر یک قانون وجود دارد برای مردم هزینه برای ساخت ادعای امی کوپر باید چهره کسانی که عواقب.

یا شاید نه.

چه اتهام بزه انجام است که تبدیل شدن به یک اجتماعی pariah انجام نشده در حال حاضر ؟ ملی گفتگو در مورد کاهش احتمالی شئونات پلیس نیز شامل تصور و تصویب جایگزین حالت پاسخگویی—از جمله آنهایی که نمی زباله به عنوان مقدار پول و منابع و پهنای باند به عنوان برخی از بیارزش کیفری مسئول خواهد بود.

تبلیغات

وجود دارد طرفدار الغای برده داری محققان از جمله آنجلا دیویس و Mariame کاباکه کار حول محور tشلنگ سوالات. امروز هر چند من بیشتر کنجکاو آنچه شما باور یک نتیجه مناسب برای امی کوپر چرا که من هنوز در تلاش برای کشف که از خودم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>