که اداره جهان ؟ Meghan Markle, میشل اوباما و بیشتر به نظر می رسد در دختر مجازی رهبری در اجلاس سران


Meghan, Duchess of Sussex speaks ahead of International Women’s Day (IWD) held on Sunday 8th March, on March 6, 2020, in London, England.

مگان, Duchess of Sussex صحبت می کند جلوتر از روز بین المللی زنان (IWD) برگزار شده در یکشنبه, 8th مارس در مارس 6, 2020, در, لندن, انگلستان.
عکس: بن Stansall (WPA, استخر (گتی ایماژ)

عشق او نفرت او دوسوگرا یا هنوز مردد, Meghan Markle—همچنین به عنوان شناخته شده دوشس ساسکس—نام خانواده ما همه باید به خوبی عادت به شنیدن در حال حاضر. و همانطور که ما قبلا گزارش شده از او و هری به تازگی امضا شده به پیشرو سخنرانان اداره هری واکر آژانسما نیز باید عادت به شنیدن بیشتر از هر دو آنها را برای آینده قابل پیش بینی.

تبلیغات

اما اگر شما می خواهید به شنیدن این نام خانواده از راحتی از خانه خود را در روز چهارشنبه این دختر, کمپین اعلام کرد Markle خواهد بود ظاهر می شود در مجازی خود را رهبری اجلاس سه روز آنلاین رویداد در نظر گرفتن محل از جولای 13-15.

تبلیغات

به گزارش PureWow:

با توجه به سازمان, وب سایت رسمی, دختر ابتکار است که کار کرده با 65,000 دختران از طریق 3,500 باشگاه در نزدیک به 120 کشور و تمام 50 ایالات متحده برای الهام بخشیدن به نسل جوان به عنوان یک نیروی برای برابری جنسیتی و تغییر اجتماعی. این رویداد خواهد شد یکی از دوشس صحبت های عمومی درگیری پس از پله و دور از خانواده سلطنتی است.

البته دوشس است تنها یکی از چندین پویا زنان (و مردان!) صحبت کردن و ارائه در این رویداد را سال, از جمله میشل اوباما, طوفان رید Steph کاری و Monique Coleman (دیزنی High School Musical) و بیشتر.

تبلیغات

جالبترین قسمت? شما می توانید تمام این قدرت دختر, صفحه اصلی به صورت رایگان—و آن را خیلی دیر نیست برای ثبت نام! شما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اهدا و دریافت بلیط در دختر تا در وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de