تمام مرزهای ما سار امن: ITBP و BSF DG در Ladakh بن بست

Category: کیمیا | No comments

گورگان: به عنوان چینی و هندی نیروهای حرکت به زبانه در شرق لاداخ پس از یک تنش بن بست, رئیس ITBP و BSF در روز یکشنبه گفت: تمام زمین کشور تحت “اختیار کامل” از قوای امنیتی و دفاعی.

S S Deswal مدیر کل هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) و مرز نیروی امنیت (BSF) بود صحبت با خبرنگاران در حاشیه یک زرع درایو برگزار شد در BSF اردوگاه در Bhondsi.

“همه کشور زمین با ما است. زمین ما این است که کامل در اختیار نیروهای امنیتی ما” Deswal به خبرنگاران گفت: اینجا.

او این سخنان را وقتی پرسیده شد که به نظر در زمان بن بست نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ.

“تمام مرزهای ما امن هستند آن شرقی غربی یا شمالی. نیروهای امنیتی این کشور بسیار فعال هستند قادر و اختصاص داده شده است.آنها قادر به حفاظت از مرزها در برابر هر نوع دشمن با تمام قدرت و بهره وری” 1984-دسته ای پلیس هند سرویس (IPS) افسر گفت.

به گفته افراد آشنا با توسعه, چینی, نظامی بیشتر لاغر کردن حضور خود در ridgeline از چهار انگشت و حذف برخی از قایق از Pangong Tso دریاچه در شرق لاداخ جلوتر از دیگری دور از Lt General-سطح مذاکرات بین هند و چین با هدف نهایی روش برای تکمیل متارکه در طول لاک.

وقتی پرسیده شد که اگر ITBP نقل مکان کرده بود نیروهای بیشتری به آن پست در امتداد لاک زدن Deswal گفت: نیروهای در حال نقل مکان کرد و در سراسر کشور به عنوان در هر مورد نیاز.

“روحیه نیروهای ارتش و مرز امنیت نیروهای بسیار بالا است. پس از استقلال نیروهای امنیتی ساخته شده اند متعدد فداکاری برای محافظت از مرزهای این کشور و برای امنیت کشور است که آیا تهدید خارجی یا داخلی, امنیت,” او گفت:.

“شما می توانید ببینید نیروهای ما سریع و هشدار برای اطمینان از حفاظت حتی در هزینه های زندگی خود را” Deswal گفت.

تمام ترتیبات امنیتی در محل هستند در مرزها و ما می توانیم می گویند که امنیت کشور تضمین شده است, او گفت:.

Deswal سر از ITBP شده است و نگه داشتن هزینه های اضافی از BSF برای بیش از چهار ماه در حال حاضر.

در حدود 90000 پرسنل قوی ITBP یک کوه-جنگ آموزش دیده نیروی وظیفه برای محافظت از 3,488-متر-طولانی لاک با چین است.

آن مطرح شد در سال 1962 پس از چینی تجاوز و تصمیم به حرکت حداقل 60 تازه شرکت ها برای مکان های مختلف به همراه لاک در پی از وضعیت فعلی در Ladakh.

یک ITBP شرکت عملیاتی قدرت حدود 100 سرباز.

BSF با حدود 2.5 لاخ پرسنل است که در درجه اول وظیفه گارد هندی جبهه با پاکستان و بنگلادش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>