راجستان وزیر Ashok Gehlot در روز شنبه بار دیگر تاکید کرد که شارژ بی جی پی تلاش شده است به destablise دولت او با برگشتاندن چندین کنگره MLAs. در یکی دیگر از عمده توسعه, دولت, پلیس عملیات ویژه گروه (SOG) با صدور اعلامیه به Gehlot و معاون وزیر Sachin خلبان به رکورد بیانیه خود در ارتباط با اتهام تلاش برای سرنگونی دولت خود را.

این SOG در روز جمعه در حال ثبت یک شاه در برابر دو نفر که باید بازداشت شده را به اتهام دخالت در اسب معاملات کنگره MLAs برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت است. بر اساس اطلاعاتی که آمد تا در طول تماس interceptions این SOG روز جمعه ثبت نام شاه تحت IPC بخش 124-یک (فتنه) و 120-B (توطئه).

شاه اشاره می کند که دو نفر گفته می شود صحبت کردن در مورد شکاف بین وزیر و معاون وزیر و سرنگونی دولت کنگره را با شکار غیر قانونی MLAs. آنها همچنین در مورد شانس کسب تومان 1000 تا 2000 کرور با سرنگونی دولت آن را اعلام کرد.

در روز شنبه در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی او ادعا کرد که در میان بیماری همه گیر کوروناویروس BJP رهبران “فراتر رفته بشریت” و درگیر در سرنگونی دولت او اما تراوش اعتماد به نفس است که کنگره تقدیر خواهد شد و تکمیل آن پنج سال است.

“دولت در راجستان پایدار باقی خواهد ماند و پایدار خواهد شد و پنج سال اخیر” Gehlot گفت و ادعا کرد که رهبر مخالفان گلاب Chand Kataria معاون رهبر اپوزیسیون راجندرا Rathore و BJP دولت رئیس جمهور Satish Poonia شد اجرای دستور کار خود حزب را رهبری مرکزی.

دولت معاون رئیس شلاق Mahendra Chaudhary اضافه شده وجود ندارد و اختلافات در کنگره است. آن است که به ذکر است که گزارش ها از فنلاند آمده اند در فواصل منظم پس از 2018 مجمع انتخابات که هر دو Ashok Gehlot و Sachin خلبان شد در مسابقه برای وزیر پست.

در میان این درام سیاسی جنبش کنگره MLAs را شروع کرده اند در وزیر را اقامت. قانونگذاران و رهبران حزب را ملاقات Gehlot در روز شنبه.

در شب جمعه بیش از 20 کنگره MLAs یک بیانیه مشترک صادر ادعا که BJP شد تلاش برای سرنگونی کنگره دولت در دولت “برگشتاندن” قانونگذاران.

آنها همچنین ادعا کرد که رهبری از زعفران حزب درگیر در این “توطئه” در حالی که اصرار دارد که هیچ وسوسه می توانید لرزش تمامیت خود را.

بی جی پی این اتهامات را رد کرده و گفت هر که در کنگره به نتیجه اختلافات بین وزیر و معاون او.

این حزب دولت رئیس جمهور Satish Poonia گفت: “بی جی پی هیچ ربطی به با تمام این اتهامات. در طول Rajya سبها انتخابات نیز آنها تا به حال وارد این واقعیت است که بی اساس است.”

“کنگره دولت موفق به تحویل و نمی تواند مدیریت COVID-19 بحران به درستی. به همین دلیل است که دولت فقط در تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله