COVID-19 وارد باچان خانواده: آمیتا و پسرش آبیشک تست مثبت

این باچان ارشد و میانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19. بازیگر افسانه ای آمیتا باچان و همسرش, بازیگر, پسر, Abhishek آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در روز شنبه. هر دو پذیرفته شده اند به واحد جداسازی از Nanavati بیمارستان در بمبئی.

در ضمن جایا باچان کهنه بازیگر و همسر آمیتا و آبیشک همسر آیشواریا رای باچان آزمایش منفی گزارش نشان می دهد.

در زمان هر دو به توییتر اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“اوایل امروز هر دو پدر من و من تست مثبت برای COVID 19. هر دوی ما با داشتن علائم خفیف شده اند در بیمارستان بستری (sic)” Abhishek توییتی. او همچنین در توییتی که خانواده اش شده است مطابق با BMC مدنی بدن بمبئی است.

فقط یک ساعت قبل از Abhishek توییتی پدرش 77 ساله آمیتا را شکست این خبر را به طرفداران خود را. او در توییتی گفت: خانواده کارکنان و اعضای آزمون قرار گرفته و در حال حاضر در انتظار برای نتایج خود را. او همچنین درخواست هر کسی که آمده بود با او در تماس بیش از 10 روز گذشته برای دریافت تست شده است.

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت: یک کانال تلویزیونی است که آمیتا بدون علامت است اما با ثبات است و پاسخ خوبی به درمان در بیمارستان است.

آمیتا باچان گذشته دیده می شد در Shoojit Sircar کمدی-درام Gulabo Sitabo در کنار Ayushmann,. این فیلم در ابتدا برای رفتن به اکران در سینماهای اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آن برای اولین بار در یک OTT پلت فرم. از سوی دیگر Abhishek است که در انتظار انتشار بعدی خود را با عنوان تنفس: به سایه در آت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de