یادگیری ترکیبی پرسش مینه سوتا مدارس و خانواده ها

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا مدارس و خانواده ها در حال مبارزه با یک لیست در حال رشد از سوال و چند پاسخ, به عنوان آنها سعی کنید به برنامه ریزی برای یک سال تحصیلی که می تواند ترکیبی از کلاس های حضوری و آموزش از راه دور.

هشت هفته باقی مانده تا شروع سال تحصیلی جدید اما هنوز هم مشخص نیست که چگونه آن آغاز خواهد شد. هفته آخر ماه جولای مقامات دولتی را بگویید مدارس که آیا آنها می توانند بازگشایی اگر آنها باید با چوب آموزش از راه دور, و یا اگر آنها باید تلاش چیزی حتی بیشتر پیچیده است: “هیبرید” مدل که ترکیبی از کلاس های حضوری, آنلاین, راهنما و یک لیست طولانی از قوانین به معنای محدود کردن گسترش COVID-19.

این مدل ترکیبی است که تلاش برای خدمت به دانشجويان دانشگاهی به نیازهای عاطفی و اجتماعی توسط reuniting آنها را با معلمان و همسالان. پس از ماه از انزوا و درس تحویل داده شده بر روی صفحه نمایش کامپیوتر, مدرسه, رهبران و پدر و مادر می گویند کسانی که نیازهای واقعی و فوری است. اما بازگشایی مدارس نیز در حالی که با اجرای دقیق ظرفیت محدودیت های اجتماعی و فاصله مورد نیاز به این معنی بسیاری از دانش آموزان را مجبور به چرخش در داخل و خارج از ساختمان ها در برنامه است که نه خط با کسانی که از کار پدر و مادر است.

معلمان نگران باشید که چگونه آنها را دسته تقسیم کلاس های درس به طور همزمان رسیدگی به نیازهای دانش آموزان در ساختمان و کسانی که در خانه بر روی لپ تاپ خود را. مدیران مطمئن نیستید که چگونه آنها خواهیم پرداخت هزینه اضافی مسیرهای اتوبوس مورد نیاز به جای محدودیت ظرفیت و چرخش دانشجویی برنامه. پدر و مادر فکر واقعیت از دو یا سه روز در هفته مدرسه — با اختصاص روز است که می تواند متفاوت باشد در میان کودکان در خانواده — تعجب می کنم که چگونه آنها آن را به کار.

“این تقریبا یک آمازون تدارکات موضوع گفت: Alberts, مدیر اجرایی, خدمات آموزشی برای Austin مدارس دولتی. “آن کابوس به درجه خاصی برای پدر و مادر است.”

بحث سیاسی

بحث بر سر این که آیا برای باز کردن مدارس — و آنچه که بازگشایی می خواهم نگاه — تبدیل شده است به طور فزاینده سیاسی است.

در هفته گذشته برخی از بزرگ سیستم مدرسه — از جمله شهر نیویورک مدارس دولتی — اعلام کرد که آنها را به عقب دانشجویان تنها برای چند روز در هر هفته و یا به احتمال زیاد به نگه داشتن دانش آموزان در خانه. در پاسخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از بودجه فدرال از سیستم مدرسه مگر اینکه آنها را به طور کامل بازگشایی, به tweeting که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای مدارس بودند “بسیار دشوار و گران قیمت” و “غیر عملی است.” رئیس CDC گفت: بعد از آن دستورالعمل برای مدارس خواهد بود و نه تجدید نظر شده اما این آژانس خواهد بود ارائه کمک به مقامات محلی به عنوان آنها تصمیم گیری در مورد بازگشایی. اتحادیه های معلمان و برخی از مقامات بهداشت در عین حال می گویند با عجله به بازگشایی بدون برنامه ریزی دقیق به شمار خطرات جدی بهداشتی برای دانش آموزان, معلمان و جوامع خود.

در مینه سوتا جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی در هفته گذشته گفت که آنها برنامه ریزی برای معرفی یک لایحه که اجازه می دهد محلی مناطق خود تصمیم گیری در مورد بازگشایی. در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش به کارگردانی مدارس برای آماده سازی برای سناریوهای مختلف بر اساس دستورالعمل CDC. این گروه می گوید: این مدل ترکیبی می تواند اجرا شود “اگر COVID-19 معیارهای بدتر در محلی و منطقه ای و یا ایالتی سطح” و یا در یک مدرسه خاص وجود دارد و اگر به شیوع.

در میان قوانین مدارس را به دنبال: محدود کردن تعداد زیادی از مردم در ساختمان ها و اتوبوس به 50 درصد از حداکثر اشغال و حفظ حداقل 6 فوت در بین دانش آموزان, معلمان و دیگران در ساختمان است. مدارس نیز باید به طور همزمان در خدمت وعده های غذایی برای دانش آموزان در مدرسه و ارائه برای وانت یا تحویل از وعده های غذایی به دانش آموزان اختصاص داده شده به آموزش از راه دور در خانه و راه اندازی یک برنامه مراقبت از کودک برای کودکان از مهم کارگران است.

وجود دارد همچنین می تواند توصیه ها و الزامات مورد شیوه های بهداشت, ماسک پوشیدن و دیگر متغیر است.

معاون آموزش و پرورش کمیسر هدر مولر گفت: مقامات دولتی می دانیم که پس از تمام قوانین است “بالابر های سنگین” برای مدارس است. اما او گفت که این گروه شده است شنوایی برای ماه است که دانش آموزان باید در کلاس درس — در هر شکل آن طول می کشد به نگه داشتن دانش آموزان و معلمان امن است.

مولر گفت: مسئولان در حال بررسی راه هایی برای کمک به بسته های پول در مدارس که در حال تقلا برای خرید لپ تاپ, مقاوم سازی ساختمان مدرسه برای دیدار با دستورالعمل های ایمنی و یا استخدام بیشتر رانندگان اتوبوس و کافه تریا کارگران اما نمی گویند اگر این پول می تواند از فدرال یا دولت یا بخش خصوصی باشند.

او گفت: سازمان های جامعه باید کمک کند با برخی از مراقبت از کودک تدارکات برای دانش آموزان در این روز آنها برنامه ریزی شده به مدرسه بروند.

“که نه تنها مدرسه منطقه نگرانی, این, جامعه, نگرانی,” او گفت:.

کوتاه هفته

اکثر مناطق این حال یک دسته در چه مقدار پول آنها نیاز به صرف چگونه بسیاری از دانش آموزان نیاز به مراقبت از کودک — و یا حتی چگونه آنها می خواهم همه دانش آموزان خود را به مدرسه نیمه خالی اتوبوس ها و طراحی مسیرهای.

“هنگامی که ما دانش آموزان به مدرسه ما احساس می کنیم ما می تواند به توسعه یک طرح برای ارائه با کیفیت بالا واقعا آموزش و پرورش گفت:” راشل Gens برنامه درسی و آموزش مدیر برای بلومینگتون منطقه مدرسه. “اما آنها را به مدرسه است که قطعا مهم ترین چیزی که ما را در برابر.”

چند گردد آزمایشی برنامه برای تصویر بزرگ تدارکات. در بلومینگتون منطقه, مدارس ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان را به مدرسه می روند دو روز در هفته به علاوه یک سوم روز در هر هفته است. دبیرستان دانش آموزان را فقط یک روز در کلاس های حضوری و صرف چهار روز در خانه مدرسه آنلاین.

مدارس ابتدایی در Rosemount-دره اپل-Eagan منطقه خواهد بود باز هر روز, اما دانش آموزان بزرگتر را صرف فقط دو روز در هفته در کلاس درس. برای حفظ اندازه کلاس کوچک در پایین نمرات معلمان که به گفته متخصصان در خواندن یا ریاضی ممکن است مستقر به کار به عنوان معلمان کلاس درس.

در جای دیگر رهبران مدرسه با توجه به برنامه های است که چرخش یک گروه از دانش آموزان در یک هفته از کلاس ها پس از یک هفته آموزش از راه دور در خانه. برخی از آنها با توجه به نگه داشتن مدارس خالی در روزهای چهارشنبه برای تمیز کردن عمیق در حالی که دیگران را انتخاب کنید یک روز در هفته برای معلمان به کار یک بر یک با دانش آموزان بیشتر نیاز به کمک. در چندین ولسوالی دانش آموزان جوان ممکن است نقل مکان کرد به مدارس اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله در حالی که دانش آموزان بزرگتر در خانه بمانند.

سوالات پاسخ داده نشده

مناطق و حتی بیشتر به چالش مانند تلاش برای مرتب کردن بر اساس است که دانش آموزان زنده در همان خانواده به طوری که آنها می تواند تلاش برای قرار دادن آنها را بر روی شبیه برنامه. این چه ifs بی پایان هستند: چگونه بسیاری از دانش آموزان و معلمان با شرایط بهداشتی آسیب پذیر و یا اعضای خانواده نمی خواهید به بازگشت ؟ اگر شیوع تعطیل مدرسه چه مدت می تواند منطقه را پرداخت دستیاران آموزشی کافه تریا کارگران و رانندگان اتوبوس? چگونه می توانم به شما در حفظ و دانش آموزان جسمی فاصله گرفته در آزمایشگاه علوم? که در آن می توانید به مدارس ارائه مراقبت روز برای دانش آموزان جوان در فاصله-یادگیری روز و چگونه می توانید آنها را نگه دارید آنها را جدا از یک دیگر و همچنین نگهداری در کار در iPads خود را?

Sieara واشنگتن یک پدر و یک دستیار آموزشی در Osseo مدرسه منطقه گفت: این سوالات تنها خراش سطح. او گفت: بسیاری از ساعات مدرسه اعضای هیات نامشخص اگر آنها شما باید یک کار در این سال اجازه دهید به تنهایی چگونه آنها تعادل کار با مجموعه مدرسه برنامه از فرزندان خود را. او نگران است که دولت و رهبران مدرسه در حال glossing بیش از جزئیات خوب است که تعیین اینکه آیا پدر و مادر می تواند حمایت از خانواده خود را در حالی که همچنین نگه داشتن کودکان در مسیر مدرسه.

“این پدر و مادر که دارای مشاغل دیگر — آنچه را که قرار است انجام دهید؟” “وقتی که می آید به مراقبت از کودکان است که مراقبت از کودکان رفتن به صورت رایگان?”

هنوز, بسیاری از معلمان و رهبران مدرسه معتقد هستند آموزش ترکیبی کار خواهد کرد.

سوزان Nelson, دبیرستان علوم و تئاتر در هیبینگ گفت که او متقاعد شده است که پس از تدریس یک گروه کوچک از دانشجویان در یک برنامه ترکیبی در این تابستان. او گفت: شادی که تابش از دانش آموزان و معلمان پس از چند ماه از هم جدا بود و هیچ چیز او را با تجربه در 30 سال تدریس.

“من متوجه شدم که من در نهایت احساس انسان دوباره,” او گفت:. “من احساس بهتر از من برای ماه چون من تا به حال در تماس با دانش آموزان — نه ربات کامپیوتر دانش آموزان است. فقط داشتن که تماس انسان برای آنها و ما باعث می شود تفاوت, حتی اگر ما تنها آنها را ببینید یک بار در هفته.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>