در “زمین 10000 کر’ coronavirus نگرانی کرده اند Minnesotans آواز

Category: کیمیا | No comments

Coronavirus نابسامانی گروه کر

گروه کر که سرفه در ماه ژانویه

آیا آواز خواندن با هم گسترش coronavirus به چهار کر?

سرفصل آینده شده است ضخیم و سریع و آنها نگران کننده است.

شیوع بیماری (برخی از کشنده) از coronavirus در میان گروههای کر به عنوان پرت و دور افتاده به عنوان شهر آمستردام واشنگتن و انگلیسی در شهر برادفورد را با اشاره به یک شوم امکان: آواز خواندن با هم منحصر به فرد است که در معرض خطر فعالیت در عصر COVID-19 و می تواند منجر به آنچه دانشمندان را “فوق العاده گسترش است.”

چرا ؟ پاسخ این است که در عمل فیزیکی آواز خود را.

خوانندگان بازدم بیشتر از حد هوا در سرعت های بالاتر از مردم صحبت کردن به طور معمول تولید به عنوان بسیاری از شش برابر تعداد هوابرد رطوبت ذرات هستند که بالقوه حامل coronavirus.

این “قطرات هسته” می تواند سفر دورتر از 6 فوت تجویز اجتماعی فاصله پروتکل و ممکن است معطل در جو برای یک ساعت یا بیشتر به خصوص در فضاهای محصور شده است.

در این شرایط چگونه می توانید گروه کر شروع تمرینات با خیال راحت دوباره ؟ وجود دارد راه برگشت به اجراهای زنده که قرار نیست هر دو از خوانندگان و مخاطبان خود را در خطر?

این سوال شده است آزار دهنده در سازمان ها در سراسر مینه سوتا یک سرایندگی سر چشمه محبت لقب “سرزمین 10,000 کر.” وجود دارد به نظر می رسد هیچ پاسخ آسان.

متی Culloton هنری مدیر خوانندگان نمی کند پیش بینی در نظر گرفتن هر گونه شانس خود را به عنوان شهرهای دوقلو-بر اساس گروه آزمایشی نمودار مسیر جدید به سمت عادی.

“اولین و مهمترین,” او گفت: “من فکر می کنم که اعتقاد به علم پزشکی و کارشناسان و عمل مطابق با توصیه و دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری [CDC], بسیار مهم خواهد بود در حال حرکت به جلو است.”

CDC کشیده آن هشدار

اما علم دقیق است ؟

شاید جای تعجب نیست در عصری که در آن هر “واقعیت” به نظر می رسد سیال و باز به مشاجره وجود دارد عدم روشن اجماع.

CDC به عنوان مثال در ابتدا نوشته شده و یک هشدار در وب سایت خود را که آواز می تواند کمک به گسترش coronavirus. سپس در مارس 23, هشدار حذف شد, یک عمل شرح داده شده توسط یک دانشمند به عنوان “بسیار خطرناک و غیر مسئولانه است.”

که به این باور در غیاب بدون ابهام رسمی هدایت?

فیلیپ Brunelle کهنه کرال پزشک و مدیر هنری از VocalEssence سازمان ندارد یک پاسخ روشن به آن است.

اما در عین حال او در دفاع از عقل سلیم راه حل و با احتیاط رویکرد به خطرات بالقوه از بازگشت به مقیاس کامل کرال آواز خیلی زود است.

“ما در حال محتاط بودن که ما برنامه های ما برای 2020-21 ما 52 فصل” Brunelle گفت. “این مهم خواهد بود برای به حداقل رساندن اجتماعات بزرگ, جلوگیری از نزدیکی و آگاه از گردش هوا.”

VocalEssence است برنامه ریزی های مجازی آنلاین, حوادث تنها برای سقوط با امکان کنسرت زنده از ژانویه به بعد.

Brunelle دقیق رویکرد است که کتی Saltzman Romey هنری مدیر 200-صدای مینه سوتا Chorale طور کلی موافق با.

“ما را به گزارش در مورد خطرات ناشی از COVID در سرایندگی تنظیم بسیار جدی” او گفت:. “اما ما همچنین نیاز به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر در این زمان و در آغوش این به عنوان یک زمان از نوآوری — یک فرصت برای کشف حالت های جدید ارتباطات, همکاری, و ساخت موسیقی.”

Romey ذکر نوآوری در میان COVID بحران مانند آنلاین سخنرانی ها و گردهمایی های اجتماعی singalongs پانل بحث موسیقی جلسات مراقبه و یوگا.

اینها در نهایت هیچ جایگزینی برای “احساس جامعه و ارتباط ما با احساس زنده ساخت موسیقی” او تصدیق می کند.

“ما نمی خواهد گنجانیده شده اند این شیوه قبل از COVID و من معتقدم آنها را به اطلاع ما کار و فعالیت های در حال حرکت رو به جلو است.”

دادن خوانندگان برخی از فضا

اما آنچه از این نکات از برگزاری تمرینات و کنسرت? چه خواهد شد آن تجربه نگاه مانند?

“خوانندگان را باید با فاصله از هم جدا … و مخاطبان اندازه نیاز به تعیین خواهد شد بسته به اندازه از سالن گفت:” Brunelle.

تمرینات نیز نگاه متفاوت Culloton گفت: “به حداکثر رساندن استفاده از مجاز فضای اتاق و تهویه.”

او انتظار دارد که برای “دیدن سالن ها و کلیسا مکانهای ترکیب هر ردیف صندلی در حالی که تشویق کاربران مختلف از خانواده ها اجازه می دهد تا برای 6 پا فاصله.

“مخاطبان با پوشیدن ماسک است که به احتمال زیاد و همچنین خوش آمدید.”

همانطور که برای خوانندگان خود بدیهی است که “این سخت است برای خواندن به طور موثر در یک ماسک صورت, بنابراین من نمی در این زمان می بینیم که به عنوان یک گزینه قابل دوام برای کر” Culloton گفت. “به همین دلیل انتظار برای رفتن جلوتر از جامعه پزشکی مهم است.”

Brunelle امیدوار به برگزاری تمرینات بعد از این تابستان با گروه خوانندگان حرفه ای, گروه کر مجلسی در VocalEssence سازمان است.

“ما برنامه ریزی برای آنها را به تمرین در octet به جای تمام 32, خوانندگان, هم,” او گفت:. “و برای ما 120-صدای کر ما به دنبال فضای این گروه در راه های خلاق شامل نه تنها اجتماعی فاصله اما همچنین انتخاب انجام فضاهای که جریان هوا خوب است.”

اما مردم خواهد آمد ؟

خواهد مخاطبان احساس راحتی حضور کرال کنسرت, که کر در نهایت مرحله آنها را دوباره ؟

هیچ کس خاصی است اما مینه سوتا Chorale را Romey است که با صراحت و صادقانه در ارزیابی خود از آنچه که مورد نیاز خواهد بود.

“من فکر می کنم که آزادی های ما لذت می برد موسیقی ما-ساخت قبل از COVID نمی خواهد به طور کامل بازگشت تا زمانی که یک واکسن” او گفت:.

Culloton موافق است. “این ساده ترین است به می گویند که یک واکسن خواهد بود نهایی نشانگر در زمان,” او گفت: نه به خاطر coronavirus “را القا ترس در هنرمندان و مراجعان و مدارس مورد کرال آواز.”

اما Culloton است که در نهایت خوش بینانه است که زمین 10000 کر خواهد حلقه با هارمونی دوباره دیر یا زود.

“آواز رفتن نیست دور فقط به عنوان یکنوع بازی شبیه لوتو سرو رستوران ها و رویدادهای ورزشی در حال رفتن به دور” او گفت:. “اما آن را متفاوت خواهد بود در حالی که برای.”

 

تری Blain آزاد موسیقی کلاسیک منتقد برای استار تریبیون. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>