جاستین Morneau بود یک دوقلو ستاره از 10 سال پیش زمانی که یک اسلاید تغییر همه چیز

Category: کیمیا | No comments

جاستین Morneau تا به حال دو بیس بال حرفه.

در یکی او بازیکن او پیش بینی کرده بود خود را به.

در دیگر او شد و این بازیکن مجبور شد برای تبدیل شدن به.

او در اولین کار حرفه ای یکی از بازی بیس بال, خطرناک ترین hitters قادر به ضربه زدن به توپ 440 پا بر روی زمین در چشم یا اطراف مچ پا خود را. او چرخید و او را بت هلیکوپتر سبک در طول خود را دنبال کنید از طریق اضافه کردن یک خط تیره از پهلوانان به نیروی عضلانی ساخته شده است که او سال 2006 آمریکا MVP لیگ.

در دوم او قادر بازیکن حتی برنده شدن در یک حلاجی عنوان در سال 2014 با کلرادو. اما قدرت اعداد, نیست, همان. و Morneau احساس نمی همان.

جاستین Morneau بازی 14 سال در این رشته پس از شکستن در با دوقلوها در سال 2003. او باید — می تواند داشته باشد ؟ — اضافه شدن بیشتر افتخارات و انباشته loftier شماره از 247 homers و 985 RBI که با او به پایان رسید کار خود را.

ده سال پیش در هفته گذشته در جولای 7, 2010 او 29 سال سن و رهبری نسبت به دیگر MVP فصل زمانی که یک اسلاید به پایه دوم در طول یک بازی در تورنتو تقسیم کار خود را به دو بخش.

آن را خطرناک به تعجب “چه می شود اگر؟” Morneau در حال حاضر 39 و یک دوقلو تحلیلگر Fox Sports, غرب می داند که. اما گاهی اوقات اتفاق می افتد.

“من گاهی رفتن وجود دارد,” او گفت:. “و من سعی کنید به خارج شدن از آن محل به عنوان سریع که من می توانم دلیل آن را انجام نمی دهد هر گونه خوب است.

“این یک بازی بد بازی. شما بازی ‘چه می توانست’ که در آن سال و سال است که به دنبال. چه کسی می داند آنچه را که باید اتفاق افتاده است پس از آن؟”

Morneau تجربه تلاقی با خود استعداد در طول نیمه اول از فصل 2010 — و نتايج آن ترسناک است.

“او یک سال بزرگ” گفت: دوست خوب و هم تیمی سابق جو مور در سال 2009 AL MVP. “او شاهد به توپ به عنوان به خوبی به عنوان من تا کنون او را دیده. و فقط بسیار سازنده است.”

Morneau آمار .347 در آوریل و مه 31, او تا به .377 در طول دوقلوها’ فصل اول در هدف زمینه است. او درباره پایه با یک ضربه و یا راه رفتن در 50 از اولین 54 بازی. توسط اواسط ماه ژوئن Morneau بود homered در بازی متوالی پنج بار.

“این بود که واقعا تیم خوب توهین آمیز و او واقعا در زمان به هدف زمینه” دوقلوها جمهور دیو سنت پیتر گفت. “من فکر نمی کنم هیچ شکی وجود دارد او می شده اند یک مدعی برای AL با ارزش ترین جایزه بازیکن شاید حتی مورد علاقه با توجه به موفقیت تیم ما است.”

Grounder کوتاه

Morneau شده بود رای دادند و لیگ آمریکا شروع اولین baseman برای همه ستاره بازی ضرب و شتم دیترویت میگل Cabrera و یانکی ها علامت Teixeira. از طریق 81 بازی های او پنبه حلاجی شده .345 با 18 homers و 56 RBI. و با وجود از دست دادن تمام ستاره نزدیک جو ناتان به آرنج آسیب در طول بهار, آموزش دوقلوها بودند راه خود را به یک بخش عنوان شده است.

“همه چیز در نهایت با هم” Morneau گفت. “روانی. فیزیکی است. رویکرد من. آماده سازی. من در نهایت به نقطه ای که من روال بدون تغییر بود و من آماده سازی خوب بود. من با اعتماد به نفس بود. من سالم بود. این چالش برای من است.”

Morneau هرگز آن را به آن All-Star Game.

او به طور خاص به مرکز خاموش اسکات فراز در هشتمین دور از 81st بازی. او در زمان خاموش برای پایه دوم زمانی که مایکل Cuddyer مبتنی به Blue Jays shortstop الکس گونزالس. Gonzalez gobbled توپ و تغذیه جان مک دونالد در پایه دوم به عنوان Morneau تضعیف در سخت است.

“شبیه یک بازی او را احتمالا انجام می شود بیش از 100 بار” مور گفت. “شما بروید در آنجا شما به اسلاید دوم و سعی کنید به شکستن دو بازی.

“و آن هم از نوع ضربه او راه اشتباه است.”

این یک takeout, اسلاید, است که دیگر اجازه در لیگ های بزرگ.

مک دونالد شروع به پریدن کرد برای جلوگیری از تماس اما Morneau سر برخورد با مک دونالد و زانوی راست. ضربه ارسال می شود Morneau و او بیش از نورد در معده خود را با یک سر در گم نگاه در چهره خود را. به طور منظم در سرعت آن نگاه معمول است.

“یک دختر بی گناه بازی” سنت پیتر گفت. “من به یاد داشته باشید تماشای آن در تلویزیون. تماشای برجسته شما می توانید ببینید زانو به سر.”

Morneau پایین بود برای چند لحظه قبل از بلند شدن و خروج از بازی.

“من به یاد داشته باشید راه رفتن زمین در تورنتو و من به یاد داشته باشید کسی که فریاد من — این شگفت انگیز است که من می توانید به یاد داشته باشید این چیزها درست پس از آن اتفاق افتاد” Morneau گفت. “من آمد خاموش میشه و یکی از هموطنان yells” من فکر کردم شما در کانادا! من فکر کردم شما دشوار!’ من به یاد داشته باشید فکر, ‘OK که چگونه آن را در حال رفتن به.’

“من به یاد داشته باشید رفتن به محل باشگاه وانجمن. من به یاد داشته باشید که چراغ ها بودند که من را آزار و در آنجا یک میز در اتاق آموزش وجود دارد و من نوع نشستن در جدول با برخی از حوله بر سر من. من فقط می خواستم در تاریکی است.”

داستین مورس دوقلوها مدیر بیس بال ارتباطات وارد اتاق بپرسید Morneau اگر او قادر خواهد بود به صحبت با رسانه ها پس از بازی.

“او فقط نمی تواند آن را انجام دهد” مورس گفت. “من به یاد داشته باشید به دنبال در Mornie و تفکر است که او به نظر نمی آید بیش از حد خوب است.”

Morneau نمیفهمد که او را از دست, چند روز و پس از بازگشت به ترکیب است. او به دنبال به جلو به همه ستاره بازی و تعجب اگر او می خواست برای شرکت در این خانه اجرا دربی.

مغز او تا به حال برنامه های دیگر. Morneau به دنیا آمد و در بریتیش کلمبیا که او دچار تکان مغزی در حالی که بازی هاکی به عنوان یک بچه. و او با ضربه به سر توسط Ron Villone زمین در مارس 2005 فرود بر مجروح لیست برای 10 روز به دلیل ضربه مغزی.

برخورد با مک دونالد تولید یک آسیب است که معطل بسیار طولانی تر از آن است.

Morneau بود باقی مانده از فصل 2010. او شروع به دیدن متخصصان به خصوص دکتر مایکل کالینز در پیتسبورگ. او تکیه همسرش, Krista برای پشتیبانی. و مور. و دو دیگر ورزشکاران حرفه ای که دچار تکان مغزی: تیمی سابق کوری Koskie و defenseman ویلی میچل.

آسیب اتفاق افتاده است قبل از ضربه به سر شد یک موضوع بزرگتر در ورزش جهان است. پزشکان گفته اند Morneau که با اطلاعات در دسترس او ممکن است احساس کرده اند بهتر است هر چه زودتر.

شکست پس از شکست

بازیابی در زمان تلفات. Morneau خواهد از خواب بیدار احساس خوب فکر او تبدیل شده بود یک گوشه. ظهر او نیاز به دراز کشیدن به مدت دو یا سه ساعت در یک اتاق تاریک. او را یک زن و شوهر از روز های خوب در حال حرکت در اطراف, اما روز سوم خواهد بود شکست.

“وجود خواهد داشت یک لحظه هنگامی که او را احساس می کنید و سپس همه ناگهانی چیزی خواهد ماشه او” Krista Morneau گفت. “و یا او را از خواب بیدار مبارک و سپس دو دقیقه بعد از آن خواهد بود وجود دارد این نوسانات خلق و خوی که در آن من می خواهم پیدا کردن بعد از صحبت کردن به متخصصین مغز و اعصاب این همه بخشی از ضربات مغزی که مغز شما شروع به rewire. بنابراین من در تلاش بود به حرکت آن است.”

تکان مغزی باید خود را در جدول زمانی.

“جسمی است نه لذت” Morneau گفت. “روانی چیزی است که واقعا می پوشد در شما در طول زمان به دلیل آن ناشناخته است.”

او از دست رفته و برگشتی پس از دوقلوها برنده AL مرکزی در سال 2010 و هم تیمی های خود بودند جاروب شده توسط یانکی ها در دستگاه های کمک شنیداری. او فکر کرد که او خوب خواهد بود در سال 2011 اما در آماده سازی او هرگز احساس مانند جاستین Morneau. که به طول انجامید به بهار آموزش.

او قادر به بازی در روز افتتاحیه اما batted فقط .227 با چهار homers و 30 RBI در 69 بازی. او نیاز به عمل جراحی گردن در ماه ژوئن و بازگشت در ماه اوت اما بازی فقط در 14 بازی به دلیل postconcussion علائم.

Morneau با اشاره به اجرا خود را از آسیب های روشن به یک رژیم غذایی فاقد گلوتن پس از فصل 2011. او با بازی در 134 بازی در سال 2012 و 152 در سال 2013 زمانی که او معامله به پیتسبورگ در تلاش برای کمک به دوقلوها’ حذفی فشار. یک مشکل: ضربه او فقط 36 صفحه اصلی اجرا می شود بیش از آن دو فصل است. Morneau رفت و از خطرناک hitter وظیفه در صف فقط … یک hitter وظیفه در صف.

او 2014 فصل در کلرادو — یک لیگ ملی-بهترین .319 متوسط 17 صفحه اصلی اجرا می شود — می توانست در نظر گرفته شده است برای بسیاری از دیگر عمده leaguers اما Morneau می دانستم که او یک پلیر های مختلف.

“وجود دارد که آن رخنه کرد در زمانی که من پا در خمیر جعبه چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم در مورد قبل” گفت: Morneau که در فصل گذشته بود در سال 2016. “چه می شود اگر من رو CC Sabathia و او اجازه می دهد تا یک بروید و او اجرا می شود یک و در بر من دوباره — چون برای من اتفاق افتاد در اوایل زندگی حرفه ای من.

“پس از آن است که یکی از آن چیزهایی که در آن است که همیشه در ذهن من است که این می تواند دوباره اتفاق می افتد و من را مجبور به رفتن را از طریق بدترین زمان زندگی من دوباره.

“این واقعا تاثیر داشتند که در راه است. من هرگز احساس من همان بازیکن پس از آن بود که واقعا خسته کننده برای من مایل به یک مرد در وسط صف هر کس می تواند در تعداد و هر روز بازی و سالم بودن. این نوع از سخت به توضیح دهد. آن را هرگز احساس همان.”

بازنشستگی است آنچه که او آن را تصور می شود ؟

“نه در حداقل بیت” Morneau گفت:. “من هرگز آنگونه که من می خواهم که یک مزرعه است. من هرگز پیش بینی من جوجه. من نمیفهمد ما می خواهم به سفر در سراسر جهان, غذا خوردن در مکان های مختلف.

“واقعیت این است که … بچه ها باید برنامه.”

زندگی در مزرعه

بله Morneau زندگی در یک مزرعه در مدینه با Krista و فرزندان — ساناز, 9; Marty, 7; Estelle, 4; Maximus 2; و Myles, 1. ساناز متولد شد در حالی که Morneau شروع راه خود را به بهبود. در حال حاضر Morneau مربیگری او و مارتی به عنوان آنها شروع به بازی سافت بال و بیس بال.

Lefthanded یا righthanded hitters?

“Lefthanded,” Morneau گفت. “آیا شما را بپرسم؟”

این Morneaus 22 اسکاتلندی کوهستانی گاو در زمین های خود را در علاوه بر این به جوجه. Morneau یک تراکتور که دو برابر به عنوان یک Zamboni در طول زمستان هنگامی که او دارای بازی هاکی بر روی یک دریاچه یخ زده در اموال خود را. یک روز زمستان سال گذشته Morneau, مور و Koskie ضرب و شتم یک تیم که شامل سابق وحشی بازیکنان علامت Parrish و رایان کارتر.

بیس بال بچه ها مجاز نیست آنها را به آن را فراموش نکنید.

با تلنگر از قطار Morneau شروع به پر کردن در فاکس ورزشی شمالی به عنوان یک تحلیلگر در سال 2018 است. او برنامه ریزی شده به انجام 80 بازی در این فصل قبل از همه گیر رسید. قبل از آن Morneau ساعت را صرف تجزیه و تحلیل بازی های خود را از صندلی به طوری که Krista گفت: او را به پیدا کردن یک شغل است که در آن کسی به او گوش.

“من به او گفتم که اگر او می شود پخش امی, او بهتر می گویند که امی می رود به همسرش” Krista گفت.

Morneau دیده است مک دونالد چند بار پس از برخورد و هر بار مک دونالد معذرت خواهی.

“او احساس بد در مورد آن” Morneau گفت. “این اتفاق می تواند به هر کسی در هر زمان. این فقط یکی از آن چیزهای عجیب و غریب است که اتفاق افتاده است. من نمی نگه دارید و هر بیمار را به سوی او. او فقط به بازی بازی. او در تلاش بود به نوبه خود دو بازی من تضعیف در اواخر و این که چه اتفاقی می افتد.”

چهار سال قبل از آن اسلاید Morneau برنده 2006 AL MVP, پنبه حلاجی شده .321 با 34 homers و 130 RBI. و در سال 2008 او به پایان رسید دوم در رای گیری به بوستون داستین Pedroia. او انتخاب شده بود به چهار All-Star بازی و برنده نقره مشت زن جایزه دو بار. او برنده سال 2008 صفحه اصلی اجرای دربی در استادیوم یانکی.

کار خود را در زمان یک راست به نوبه خود از 10 سال پیش زمانی که او سعی به شکستن دو بازی. او حک شده از یک زندگی پربار اما … چه می شود اگر خود را اسلاید از دست رفته بود مک دونالد?

Morneau فقط گاه به گاه شگفتی: “چه اتفاقی می افتاد بقیه زندگی حرفه ای من?”

“من شده اند در این زمینه با جو خود را برای آخرین بازی [2018]” او گفت:. “من همیشه داد و ستد شده اند?

“بیش از هر چیز آن را نا امید کننده بود چرا که تیم ما بود. ما تا به حال کامل صف. ما در حال بازی در مقابل یک فروخته ورزشگاه هر شب. وجود وزوز در مورد تیم. آن را تقریبا مانند یک حذفی جو چون همه خیلی هیجان زده برای بیس بال.

“در بالا از آن, من سازگار ترین سال های زندگی حرفه ای من. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن سمت راست که در آن سال.”

“من گاهی پایین که جاده و هیچ نقطه ای وجود دارد به آن است. اما … شما می توانید آن را کمک نمی کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>