فرماندار مریلند می گوید ایران نیاز دارد ‘بزرگتر چادر’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — یک جمهوریخواه فرماندار شایعه به eyeing یک اجرا برای کاخ سفید در سال 2024 روز یکشنبه گفت که ایران نیاز به یک “بزرگتر چادر حزب” پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ ،

مریلند لری هوگان که شناخته شده است به شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که او نمی “می دانم چه آینده نگه می دارد در ماه نوامبر است.”

“اما من می دانم که حزب جمهوری خواه در حال رفتن به در به دنبال چه اتفاقی می افتد پس از رئیس جمهور تهمت و اینکه آیا در چهار سال یا چهار سال” هوگان گفت. “و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به در به دنبال, ‘چگونه ما در مورد تبدیل شدن به یک بزرگتر چادر حزب؟'”

این توبیخ نادر از جمهوری خواهان که تا حد زیادی شده است ترس به انتقاد از رئيس جمهور هنوز هم محبوب با ایران با رتبه و فایل با وجود سوال در مورد چگونه او به کار گرفته شده COVID-19 بیماری همه گیر.

هوگان نکرد رای گیری برای, جو بایدن از حزب دموکرات به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر. در سال 2016 هوگان نوشت: به نام پدر او یک جمهوریخواه سابق کنگره از ایالت مریلند.

“این یک انتخاب دشوار است,” او گفت:. “من فکر می کنم اکثر مردم می خواهم برای دیدن چیزی متفاوت و شاید ما شکل که در 2024.”

فرماندار با اشاره به 2018 انتخاب مجدد به عنوان یک مدل زمانی که او برنده در اعماق آبی مریلند تقریبا 12 درصد “با رسیدن با تلاش برای پیدا کردن که وسط زمین که در آن مردم می توانند با هم ایستاده” و با اجتناب “تفرقه و بس.” او همچنین اشاره کرد که او به خوبی با حومه زنان یک گروه است که نظرسنجی ها نشان می دهد تا حد زیادی رها مغلوب ساختن پیشی جستن.

هوگان نیز مطرح شده پرسش و پاسخ با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم روز جمعه به رفت و آمد حکم دیرین سیاسی متحد راجر سنگ که مجرم شناخته شده بود از دروغ گفتن برای کمک به رئیس جمهور گفت: “این قطعا رفتن به صدمه زدن به لحاظ سیاسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>