دیدن خواهد بود و اعتقاد داشتند که مینه سوتا, ایالات kicks off یکشنبه شب

Category: کیمیا | No comments

سوت به صدا در خواهد یک توپ خواهد بود لگد و زندگی را بازگشت به … چه دقیقا ؟ طبیعی نیست. آن را احمقانه به حتی نشان می دهد که فکر می کنم یک آینه برگزار می شود و ما می بینیم در اوایل مارس خیره.

این ایده از یک “طبیعی” برای تلفن های موبایل مبتذل به این دلیل که ما نمی تاسیس اردوگاه در برخی از افسانه ای مقصد. این رنجور بیماری همه گیر صعودی نه شل گرفتن آن است. زندگی تبدیل شده است راه بیش از حد پیچیده است بنابراین اجازه دهید این را ساده و باریک در زمینه: شهرهای دوقلو تیم بازی خواهد کرد در مسابقه یکشنبه شب برای اولین بار در آنچه احساس می کند مانند برای همیشه لطفا برای و من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم چه خوب از آن خواهد شد فقط به نشستن بر روی نیمکت و تماشای یک بازی دوباره.

مینه سوتا, ایالات اولین شکاف در میان ما تیم های ورزشی محلی در از سرگیری بازی. این Loons در حال برنامه ریزی برای بازی اسپورتینگ کانزاس سیتی در MLS برگشت مسابقات در اورلاندو دقیقا چهار ماه به روز هنگامی که جهان ورزش تعطیل.

من نوشتن “برنامه ریزی” از آنجا که هیچ چیز در ما COVID-19 جهان تضمین شده است به خصوص آن را به عنوان مربوط به شروع مجدد ورزش است. دو MLS تیم در حال حاضر خارج از مسابقات به دلیل شیوع بیماری های داخلی.

اما با فرض اینکه ایالات گرفتن خاموش می رود به عنوان برنامه ریزی شده موجودی آسایش را به ما به طور منظم برنامه ریزی شده های برنامه نویسی. بدون جرم به cornhole و ماشین چمن زنی چمن مسابقه (دو چیز من در واقع متوقف شد به تماشای در حالی که کانال گشت و گذار در قرنطینه).

دیگر طرفدار لیگ به زودی به دنبال.

گفته می شود. امیدوارم.

فوتبال ؟ که یکی به نظر می رسد به خصوص دلهره آور است.

هیچ ورزشی بدون ریسک است. حتی در حال منزوی در داخل یک محافظ “حباب” را جلوگیری از گسترش coronavirus برای دو MLS تیم است.

من بسیار هیجان زده هستم اما مضطرب است. اضطراب در مورد ایمنی از کسانی که درگیر و اینکه آیا این واقعا کار می کنند. فقط آن را سخت بدانید که آیا این اجرای آزمون را یک هفته گذشته و یک ماه و یا آن را به پایان بدون دیگری مجبور به توقف.

مردم اغلب در آغوش ورزش به عنوان یک انحراف از جهان واقعی است. یک خروجی است که اجازه می دهد تا شما را به خاموش کردن مغز خود را برای چند ساعت و لذت بردن از رقابت. جدیت و قطعیت از آنچه در جهان اتفاق می افتد و آنچه نمی جادویی ناپدید می شوند اما فکر سرگرم بودن به نظر می رسد بدجور جذاب در حال حاضر.

“طرفداران ما شده اند گرسنه برای این” ایالات هافبک اتان Finlay گفت: از طریق تلفن از اورلاندو. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت افرادی که نمی تماشای زیاد فوتبال و یا نمی دانید که بسیار در مورد فوتبال, آنها در حال رفتن به تنظیم زیرا در آن تنها چیزی که در تلویزیون زندگی می کنند. در این نقطه من فکر می کنم اکثر مردم رفته اند از طریق هر Netflix بکشد نشان می دهد.”

ایالات مربی Adrian هیت گفت: ایمنی خود No. 1 نگرانی و او قدردانی خود را از تیم در حال های موجود در یک “حباب در حباب” در اورلاندو است. اما او همچنین می بیند یک فرصت برای خود و ورزش برای بلند کردن روحیه مردم.

“این به ما آموخته که چقدر دوست دارم و دست های ورزشی هنگامی که ما آن را ندارم,” هیت گفت.

بازی بدون طرفداران ایجاد عجیب و غریب پرنیان. چیزی است که وجود دارد در مورد شنیدن غرش جمعیت داخل ورزشگاه — حتی هنگام تماشای تلویزیون — است که باعث می شود تجربه احساس واقعی تر. در حال حاضر از آن خواهد شد مانند تماشای یک بازی با صدا خاموش است.

هیچ شکایتی ، من می خواهم به تماشای یک بازی بیس بال بازی در مریخ. من می دانم که دیگران احساس متفاوت است.

کریس Tritabaugh است سرپرست گلف در Hazeltine ملی و مشتاق ورزش فن. او به ویژه برخوردار فوتبال و مسابقه اتومبیل رانی. او به تماشای کسانی که ورزش در تلویزیون از آنها بازگشته اند و پیدا شده “کمی از این توخالی جنبه به آن است.”

“من نمی دانم چگونه آن را احساس به نشستن و تماشای دوقلوها بازی,” او گفت:. “من می خواهم به احساس می کنم مثل “هی این خوب است’? من واقعا خوشحالم که چیزی وجود دارد به نوع بکشید ما توجه میشه ؟ و یا من می خواهم به احساس می کنم مثل این است که بیش از حد بیهوده و بیمعنی وجود دارد بیش از حد بسیاری از مسائل جدی در حال حاضر؟”

Tritabaugh برنامه ای برای تماشای ایالات گرفتن با دو دختر جوان. مانند بسیاری از ما او را به حال چند شب نشسته در حیاط خلوت با همسر خود را با بهره گیری از آب و هوای خوب و مایلند آنها می تواند گوش دادن به دوقلوها بازی در رادیو.

“آن را یک فرد متوجه قدرت است که ورزش باید به ما تاثیر می گذارد ذهن-مجموعه” او گفت:. “ورزش مرتب کردن بر اساس است که یک چیزی که شاید جایی که شما نوع از رفتن ‘هی تاپیک بازی فردا.’ همه ما می دانیم که احساس که در آن شما هیجان زده در مورد این بازی و یا بازی و یا در این مسابقه است. آن بوده است عجیب و غریب به دست آن است.”

زندگی نیست هیچ کمتر پیچیده است و ما هنوز نمی دانیم چگونه موفق ورزشی خواهد بود در بازگشت اما ما در نهایت بازی را به نگاه به جلو به دوباره. که یک احساس خوب.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>