حومه زنان یک چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مینه سوتا میدان نبرد

LAKEVILLE, MINN. – اریکا وبر 39 ساله و مادر چهار از Lakeville شد کاملا مطمئن است که آمده نوامبر او که قرار بود به رای یک بار دیگر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در خط با محافظه لین, او نادیده گرفته رئیس جمهور blustering سبک و بیش از حد فعال توییتر خوراک. به عنوان 2020 باز او بود و به طور کلی خوشحال با عملکرد شغلی.

در حال حاضر او چندان مطمئن نیستم.

دوقلو شهرهای حومه

غرب بازسازی سیاست آمریکا

Coronavirus همه گیر قرار دادن یک دمپر در یک بار پررونق اقتصاد ایالات متحده. اخیرا جورج فلوید مرگ چپ آمریکایی ها از همه نوع حساب دوباره با مسائل مربوط به مسابقه. وبر نا امید شده بود در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ از جمله یک چهارم جولای سخنرانی در کوه راشمور, ریخته گری, تظاهرات اطراف فلوید کشتن به عنوان یک حمله در امریکا, فرهنگ و میراث فرهنگی.

“مردم به خوبی انجام شد,” وبر گفت: تماشای دو تن از فرزندان خود را چلپ چلوپ در دریاچه ماریون در داکوتای کانتی. “در حال حاضر من می گویند آن را سخت تر برای من. من احساس می کنم این یک راه بیشتر استرس زا در انتخابات این زمان بیش از هر کس به من رای دادند در قبل از.”

با چهار ماه تا روز انتخابات حومه زنان مانند وبر پیدا کردن خود را یک بار دیگر محوری جمعیتی در نبرد بین تهمت و دموکراتیک چلنجر جو بایدن. آنها تمرکز مبارزات در کلید غرب میانه میدان نبرد متحده کمک کرد که صدای شیپور پیروزی در سال 2016 و که او نیاز به نگه دارید اگر او امیدوار به پیروزی در انتخابات مجدد در سال 2020 است.

که شامل مینه سوتا یک دولت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست رفته در سال 2016 و یکی که او شخصا قول داد به تلنگر در سال 2020 است. اما در سراسر کشور و همچنین ملت مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد رو سفت headwinds در حومه شهر به ویژه در میان زنان است.

یک استار تریبیون, مینه سوتا, نظرسنجی در بر داشت ممکن 63 درصد از زنان ایالت سایتهای تهمت عملکرد به عنوان رئیس جمهور. آمد که دو ماه به این بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به اقتصاد و زندگی روزانه. آن 8 درصد افزایش در مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت در میان مینه سوتا در فوریه نظرسنجی. افزایش مخالفت شد و حتی بزرگتر در شهرهای دوقلو حومه.

ملی نظرسنجی ها همچنین نشان داده اند تهمت لغزش با زنان از جمله سفید زنان طبقه کارگر در میان خود وفادار ترین هواداران است. در حالی که هیلاری کلینتون انجام رای دهندگان زن در سال 2016 تهمت موفق به کسب رای از 53 درصد از زنان سفید پوست در سراسر کشور. نظرسنجی های خروج را به او نشان داد و با 27 نقطه لبه در میان زنان بدون تحصیلات دانشگاهی. اما که حاشیه و افت را به تک رقمی سرب در واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی در اواخر ماه مه. پشتیبانی در میان کالج تحصیل زنان نیز کاهش یافته است, یک ماه ژوئن نیویورک تایمز نظرسنجی نشان داد.

در سال 2018 زن رای دهندگان بودند کلیدی در ارائه بزرگ حومه برنده دموکرات ها در کنگره نژادها از جمله در مینه سوتا است. دو تا از بزرگترین جوایز در مسابقه در اطراف شهرهای دوقلو که در آن زنان بودند ابزاری در کمک به دموکرات ایالات متحده آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه انجی کریگ و دین فیلیپس سرنگون ایران امتیازهای در منطقه دراز برگزار شد توسط خواهان.

در این سال همان کسانی که رای دهندگان آماده به نوسان نه تنها ریاست جمهوری بلکه برای کمک به تصمیم گیری های سیاسی تراز در هر دو کنگره و مینه سوتا قوه مقننه. اگر تهمت حمایت همچنان به تضعیف میان حومه آن می تواند تبدیل به طور فزاینده دشوار برای جمهوری خواهان به نوک دولت با تکیه به طور عمده در مناطق روستایی شده اند که خود را قابل اطمینان ترین منبع آرا.

ریاست جمهوری سیاست بیشتر از همیشه است و مردم در انتخابات بازی. سیاه رای دهندگان شهروندان ارشد با مردان سفید بدون درجه کالج جوان پروتستان های انجیلی در حومه: همه این گروه ها می تواند نکته مقیاس یک راه یا دیگری. اما با توجه به مشارکت بالای نرخ در میان رای دهندگان زن به ویژه زنان تحصیلکرده های 2020 انتخابات تبدیل به یک آزمون برای مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه آن را به عنوان تلاش برای نگه داشتن بر روی رای دهندگان که به طور فزاینده ای در حال حرکت است به سوی دموکرات ها ،

“دموکرات ها نیاز به شکاف جنسیتی به بزرگ و جمهوری خواهان می خواهند به محدود کردن شکاف جنسیتی گفت:” کاترین پیرسون, دانشگاه مینه سوتا, علوم سیاسی. “حومه زنان یکی از آن راه.”


زنان در سراسر هفت شهرستان شهرهای دوقلو منطقه همواره بسیاری از تجربیات و نظرات به غرفه رای گیری. رای گیری گرایش های متفاوت جامعه و نژاد و وضعیت تاهل و آموزش و پرورش. مصاحبه با بیش از دو دوجین حومه زنان و فعالان سیاسی و استراتژیست که منعکس کننده تنوع آشکار طیف وسیعی از نگرانی هایی است که وزن بر این باید برنده تکه از رای دهندگان. اما در این سال تهمت را مفرد و بلاغت و غیر متعارف رویکرد به ریاست جمهوری به نظر می رسد رانندگی انداز در سراسر طیف سیاسی.

“او فکر نمی کند که قبل از او صحبت می کند” اظهار تاسف رابین Schaeppi 58 سال بعد ارائه دهنده مراقبت از شرق مترو که پشت بایدن. “او ایجاد شکاف در کشور است که من هرگز دیده می شود در تمام زندگی بزرگسالی است.”

Darlynn جانسون سهام آن نگرانی. او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. 44 ساله از راگون رپیدز در بر داشت او را “قوی فکر” و دوست داشت که او به ارمغان آورد یک کسب و کار پس زمینه به نقش. اما او مردد این سال است. جانسون مانند وبر نیز رزرو در مورد بایدن.

“من فکر کردم این امر می تواند بسیار متفاوت” جانسون گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او منتظر به منظور ذرت سگ و دلمه در یک نمایشگاه غرفه در آنوکا. “منفی است که او به ارمغان می آورد لحن صدای او را. هیچ کس مهم نظر او bashes آنها.”

سو Pickens نیز می بیند شکسته ملت است. اما بازنشسته راننده اتوبوس مدرسه از اپل ولی فکر نمی کند که تهمت مقصر است. او درگیر شدم در ایران سیاست پس از سال 2016 گفته او “وحشت زده در راه است که او را تخطئه” توسط منتقدان.

“آن را تحت فشار قرار دادند من به نقطه ای که من باید برای انجام کاری” او گفت:. “من می خواهم به می دانم که در قلب من است که من انجام آنچه من می توانم.”

پیکنز یک فن از مغلوب ساختن پیشی جستن را سخت خط در مهاجرت و رویکرد به تجارت فکر می کند که رای دهندگان باید تمرکز بر روی اقدامات و نه کلمات. “او را به انجام,” او گفت:. “بنابراین در پایان چه کسی می دهد rip چه چیزی او را در توییتر؟”

مانند پیکنز میکا Pieper سفید در نظر خودش مستقل است. 24 ساله و مهندس از اوکدیل می گوید: او از لحاظ مالی محافظه کار اما تعداد زنان و حقوق بشر در میان مسائل. او به تهمت تجلیل بودن بزرگ “بازاریاب” اما فکر می کند که او به فروش می رسد این کشور نادرست لایحه کالا.

پس از رای دادن به نامزد آزادیخواه Gary Johnson در سال 2016 Pieper-سفید است pivoting به بایدن چه کسی او را می بیند به عنوان یک استراتژیک انتخاب است. “من باید آن را احساس آخرین انتخابات,” او گفت: او به عنوان او را تماشا سگ Nala بازی در وودبوری پارک. “اما من فکر نمی کنم کسی در دایره من متوجه شدم چقدر واقع بینانه شانس تهمت بود.”


بسیاری از مبارزات بر این باورند که راه را به نفع خود بر حومه زنان — به خصوص سفید مادرم دیده می شود به عنوان رای دهندگان نوسان — از طریق “میز آشپزخانه مسائل” که بر خانواده های خود زندگی می کند. اقتصاد آموزش و پرورش و امنیت عمومی برچسبها بزرگ است. پس از سال 2016 قوانین اسلحه در مراقبت های بهداشتی و سقط جنین را به تازگی دوباره انرژی زنان به خصوص در جناح چپ.

اما در این سال های گسترده تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد اهمیت است.

یک نگرانی برای بسیاری از مادران از جمله وبر این است که آیا مدارس بازگشایی این پاییز و اگر آنها چه اقدامات احتیاطی در محل هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن است با فشار دادن مدارس برای باز کردن یک چشم انداز است که نگرانی بسیاری از مربیان و والدین است.

در همان زمان Pickens نگران است که کسب و کار و جامعه خاموش شدن ناگهانی اجرا توسط دولت و رهبران محلی به پایان رسید تا “از بین بردن بیشتر از زندگی” از آنها را نجات داد.

Karla Litch پلیموت می خواهد برای دیدن رئیس جمهور را بیشتر برای کنترل این ویروس گسترش یافته است. کار خود را به عنوان یک همراه پرواز بوده است در خود نگه دارد. “ما حتی آمار یخ در عین حال” 62 ساله گفت. “ما لازم نیست که رهبری به واقعا مراقبت از آنچه در جریان است.”

فلوید مرگ و ناآرامی که به دنبال آورده اند مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس را به خط مقدم از انتخابات ریاست جمهوری. تعدادی از زنان در زمینه به اجرا برای مقننه در حومه منطقه از جمله در افرا گراو و وودبری. برای آنها و بسیاری دیگر نژادی سهام اولویت است.

ایران با فعالان در ضمن بر این باورند که ناآرامی های مدنی و تلفن به “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس کمک خواهد کرد که آنها را به نفع خود به عقب زن حومه رای دهندگان در ماه نوامبر. نامزدهای جمهوری خواه در حال حاضر در حال ساخت قانون و نظم یک موضوع مرکزی. موضوع بازی برجسته در اخیر زوم ناهار برای حدود 80 زن و مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

“حومه زنان در سراسر مینیاپولیس به دنبال در و گفت:” وای من واقعا خوشحالم که من زندگی می کنند وجود دارد در حال حاضر. من خوشحالم که من در حومه شهر’ و ‘اجازه می دهد تا نگه داشتن حومه امن’ ” گفت: کتی Tingelstad یک ایران فعال از اندوور که نماینده Anoka و راگون سریع شهرستان در قوه مقننه است.

اما خواستار نژادی عدالت بسیج زنان در طرف دیگر شکاف سیاسی نیز هست. در سراسر حومه زنان شرکت کننده در زندگی توجه به اعتراضات با استفاده از Facebook به لابی برای تغییر سیاست و شرکت در باشگاه کتاب با تمرکز بر سازه نژاد پرستی.

“مردم تصور [ما] تمرکز بسیار محدود است و به طور مستقیم بر خانواده های ما و مطمئن شوید که ما در حال امن در خانه ما است. من فکر می کنم که کم بها دادن به اندازه قلب ما و تمرکز است که ما” گفت: آنیتا Smithson یک پیشرو فعال از بلومینگتون. “مادران و حومه زنان من می دانم که در مورد مراقبت از همه میز آشپزخانه مسائل خود را دارند.”

با توجه به مخاطرات هر دو طرف با هدف تقویت حمایت از حومه زنان در چهار ماه آینده.

“ما نمی توانیم آنها را مسلم” گفت: Mikki موری یک توافق رسمی در شرق متمرکز مترو. “با نوسان و تغییر قرار گرفت که با انتخابات گذشته به وضوح به ما می شود احمقانه به نوعی از هدفمند انرژی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که استخدام زنان در توسعه هماهنگ در اینجا است که برگزاری زن-متمرکز حوادث در فرد و آنلاین. امی برانکارد Burkes, 33, با حضور چند. اقامت در خانه مادر دو فکر می کند سنجی موفق به جذب حمایت برای رئیس جمهور و قبل از همه گیر اقتصاد است.

“اکثریت خاموش زنده و سالم است,” او گفت:. “من واقعا معتقدم که در آن است.”

دموکرات ها در ضمن امید به تکرار اصطلاح “پینک موج” مشارکت انتخاباتی و فعالیت از سال 2018 است.

دیانا جونز یک مدیر انبار از Woodbury, بخشی از افزایش مشارکت سیاسی است که در سال. جونز که اسپانیایی گفت: trump’s خانواده جدایی سیاست پناهندگان انگیزه او را برای پیوستن به او در کالج دختر سن به عنوان یک داوطلب برای دموکرات ها. او قصد دارد برای انجام حتی بیشتر از این سال است. “او گفت:” مادر شما باید به یک صدا به عنوان به خوبی,’ ” او به یاد می آورد. “همه می شمارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر