حیدرآباد: هر بار که یک سوال پرسیده می شود در مورد Telangana دولت مدیریت COVID-19 همه گیر و یا زمانی که ناراحت کننده نمایش داده شد مطرح شده در مورد این بیماری داده است که این گزارش دولت در بخش بهداشت و درمان پیچد خود را تنگ تر در آن عبا پنهان کاری.

بیش از چهار ماه گذشته تغییرات متعددی ساخته شده اند به روزانه COVID-19 بولتن توان آن را مربوط به آزمایش تعداد موارد و یا تعداد زیادی از مردم ‘مرخص’ (دولت هنوز هم نمی کند و توضیح در بولتن چگونه بسیاری از کسانی که ‘مرخص روزانه در واقع ‘درمان’).

و در عصر روز شنبه بسیار صفحه اصلی Telangana دولت در بخش بهداشت و درمان رفت و آفلاین. تلاش برای رسیدن به سایت http://health.telangana.gov.in/ با یک پیام: ‘درخواست سرویس موقتا در دسترس نیست. آن است که هر دو پربار و یا تحت تعمیر و نگهداری است. لطفا بعدا امتحان کنید.’

Deccan Chronicle اولین گزارش در صبح روز شنبه که همراه صفحه وب از این سایت — http://124.124.103.93/COVID/statistics.htm — فراهم می کند زمان واقعی به روز رسانی در COVID-19 نفر در سراسر کشور ناپدید شد از جهان آنلاین. و شب صفحه اصلی وزارت بهداشت و درمان به خودی خود ناپدید شد.

این سایت — http://124.124.103.93/COVID/statistics.htm -که در وسط یک بحث جدی در هفته اول جولای هنگامی که آن را کشف شد که تعدادی از COVID-19 موارد نمایش داده شده در وب سایت های بسیار متفاوت از آنهایی که منتشر شده هر روز در COVID-19 بولتن توسط وزارت بهداشت و درمان. سوال این بود که در مورد این دو بسیار متفاوت مجموعه ای از داده ها با بولتن نشان دادن حدود 3000 تفاوت با سایت نمایش تعداد بالاتر.

تفاوت در اعداد فورا بحث برانگیز شد و نه تنها گزارش آن به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما با مخالفت احزاب سیاسی پریدن از روی موضوع و ادعا می کنند که این موضوع دوباره برجسته نازدار رویکرد Telangana دولت به COVID-19 کنترل و مدیریت است.

وزارت بهداشت و درمان پس از آن ادعا کرد که این شماره در وب سایت اضافه نمی شد به COVID-19 بولتن با توجه به سردرگمی بیش از اعتبار تست های انجام شده توسط برخی از خصوصی labs که نشان داد ‘غیر طبیعی نرخ بیماری های مثبت. نیز وجود دارد رسمی ادعا می کند که این بولتن یک برش از موارد گزارش شده تا 5 بعد از ظهر در حالی که در این سایت منعکس شده زنده به روز رسانی.

این وب سایت که در آن زندگی می کنند به روز رسانی می شود بررسی شده و گرفته شده را به عنوان تا به صفحه که در آن صفحه بر روی ‘آمار’ می تواند قابل دسترسی است.

وب سایت وزارت بهداشت – بهداشت.telangana.gov.در زمانی که آخرین بررسی می شود و در بر داشت کاربردی در شب جمعه نشان داد یک لینک “COVID-19′ با کلمه “جدید” چشمک زدن در کنار آن. آن را پس از کلیک کردن بر روی این COVID-19 لینک که یکی می تواند گرفته شده برای وب سایت – 124.124.103.93/COVID/home.htm که نمایش یک برگه که گفت: ‘آمار’. این برگه هرگز فعال اما با جایگزین کردن کلمه ‘صفحه اصلی’ با ‘آمار’ در صفحه وب url یک نفر می تواند دسترسی به صفحه آمار با به روز رسانی منظم در COVID-19 اعداد در Telangana.

به عنوان در جمعه ‘COVID-19 لینک’ در ‘سلامت.telangana.gov.در’ دیگر فعال و کلیک کردن بر روی آن را در زمان یک فرد به یک صفحه که می گوید: “درخواست منبع در دسترس نیست’ به جای صفحه با url 124.124.103.93/COVID/home.htm بود که این صفحه برای ‘وزارت بهداشت و رفاه خانواده در دولت Telangana, COVID-19’ که همچنین نمایش یک تصویر از وزیر K Chandrashekar رائو و وزیر بهداشت Etala Startengine.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de