Tucker Carlson بالا نویسنده استعفا داد پس از این که نشان داد به عنوان یک نژادپرست (در اینترنت)

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Tucker Carlsons Top Writer Resigns After Being Revealed as a Racist (On the Internet)

عکس: فیلیپ Faraone (گتی ایماژ)

من می دانم که شما نمی خواهد کلاچ مروارید خود را در زمانی که من به شما بگویم که یکی از نویسندگان پشت به شدت نژادپرستانه Tucker Carlson امشب در رادیو فردا نازل شده بود تلخ نژادپرست است.

تبلیغات

پس از سی ان ان اخبار شکست که بلیک نف شده است صرف وقت خود را اساسا تست کردن مواد برای کارلسون نشان می دهد در اینترنت فروم AutoAdmit نویسنده مناقصه استعفای خود را.

فقط هفته پیش نف در پاسخ به یک پست در انجمن درخواست “خواهد u اجازه دهید یک جت سیاه و سفید کنگو n****er انجام عمل جراحی لیزیک چشم در تو برای 50 ٪ خاموش ؟” با “من نمی لیزیک از به صورت رایگان و بنابراین هیچ.”

تبلیغات

در تاریخ 5 ژوئن نوشت: AutoAdmit “سیاه doods ماندن در داخل بازی Call of Duty است که احتمالا یکی از بزرگترین عوامل حفظ و جنایت پایین.”

دیگر پست های نف شامل جوک ها در مورد ساندرا شیرین و مطلوب اتوها در جورج فلوید و مایکل براون و نژادپرستانه استعارههای مانند “وجود دارد یک خودکشی ضربه به مردم غرب که صادقانه احساس می کند تقریبا بیولوژیکی در مبدا” و سیاه زندگی ماده معترضین “پس از” سفیده که خیلی اکو احساسات spewed توسط کارلسون در تلویزیون خود را نشان می دهد.

انجام تعجب و خشم فاکس نیوز مدیر عامل سوزان اسکات و رئیس جمهور جی والاس با ارسال یادداشتی به کارکنان در روز جمعه گفت که آنها تا به حال به سرعت پذیرفته نف استعفای.

“اشتباه نکنید اقدامات مانند او نمی تواند و نمی خواهد تحمل در هر زمان و در هر بخشی از نیروی کار” نوشته اسکات و والاس.

تبلیغات

من هم کلاچ من مروارید کمی در نف را وسواسی ارسال در مورد زندگی خصوصی از زنانی که او با دوستان در Facebook خیانت درونی خود incel به عنوان به خوبی به عنوان نژاد پرستی.

از سی ان ان:

در سال 2015 نف شروع یک موضوع در AutoAdmit تمسخر یک زن با او بود دوستان در Facebook و کسی که با او به عنوان یک “Azn megashrew,” پست های او نوشته بود در مورد زندگی دوستیابی.

“من نمی خواهد قرار داده تا عکس اما آن را احتمالا مربوط به می گویند که او یک کمی اضافه وزن Azn زن است که او در اواسط 30s و قطعا به نظر می رسد آن” نف نوشت.

این موضوع تولید شده نزدیک به 1000 دیدگاه — که بسیاری از آنها مورد استفاده مبتذل نژادپرستانه جنسیتی و dehumanizing زبان را به مسخره ، نف همچنین گفت که او نمی خواست دیگر پوستر به آزار و اذیت او را متوقف و آنها را از شناخت خود و ارسال لینک به حساب او. او همچنین نوشته شده برخی از عکس ها از او حساب که نشان نمی دهد و ادامه ارسال در مورد زندگی دوستیابی برای سال پس از پوستر دیگر شناسایی شده بود ،

در ماه مارس سال 2020 نف آغاز شده یکی دیگر از طولانی موضوع مسخره جداگانه با کسی که با او متصل شد در رسانه های اجتماعی. این زن تا به حال شده در مورد انجماد تخم مرغ و نف ظاهرا متوجه شد که ارزش deriding در AutoAdmit فروم. او شروع به نوشتن در مورد او در ماه مارس این سال در یک موضوع او با عنوان “فاجعه: WuFlu شیوع خطر می اندازد پیری پتیاره تلاش برای مسدود کردن تخم مرغ است.”

تبلیغات

نف نوشته شده برای کارلسون نشان می دهد برای سال bragged به تازگی در مصاحبه ای که “هر چیزی [کارلسون است] خواندن کردن اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته اولین پیش نویس نوشته شده توسط من است.”

کارلسون همچنین تشکر نف در این تقدیرنامه از کتاب خود را به “تا حد زیادی بهبود” خود را نشان می دهد ،

تبلیغات

کارلسون انتظار می رود که برای رسیدگی به این موضوع را نشان می دهد در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>