دانشگاه مینه سوتا آگهی کار گروه عفونی با دوز COVID-19

Category: کیمیا | No comments

به عنوان COVID-19 موارد ادامه به سطح شیب دار بالا در سراسر کشور در روز سه شنبه (دانشگاه مینه سوتا محقق گزارش پیشرفت از یک کار گروهی است که تحصیل چقدر از همه گیری ویروس در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به آلوده.

دانشمندان هنوز نمی دانند عفونی دوز از این ویروس است که باعث COVID-19 اما داده ها از مطالعات حیوانی و شواهد از دیگر ویروس ها می تواند به ارائه سرنخ های مهم گفت: Michael Osterholm مدیر U مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

Osterholm تشکیل گروه به منظور توسعه یک اجماع بیانیه ای است که می تواند کمک به ارزیابی اثربخشی اقدامات مختلف برای کنترل گسترش ویروس — اعم از داخلی تهویه هوا سیستم های حفاظتی شخصی تجهیزات.

“این واقعا یک مفهوم مهم به دلیل این باور غلط در میان بسیاری است که آن را بیشتر شبیه به یک بازی تگ و شما آن را — شما فقط به کسی” Osterholm گفت.

“به وضوح عفونی دوز تابعی از غلظت ویروس در هوایی که شما تنفس می کنید و اندازه ذرات … این ویروس در چه شما استنشاق,” او گفت:. “سوم در طول مدت قرار گرفتن در معرض که در زمان.”

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش چهار مرگ و میر بیشتر از COVID-19 روز شنبه به عنوان دولت شاهد یکی از بزرگترین آن یک روز را افزایش می دهد در موارد تایید شده. خالص افزایش 804 جدید موارد مشخص شده تنها چهارمین بار دولت بیش از حد روزانه مورد تعداد 800 عفونت های جدید از زمان شروع این بیماری همه گیر.

پرش آمد و در یک حجم بسیار بزرگتر از آزمون نسبت ممکن است زمانی که مینه سوتا قبلا شکست 800 مورد را علامت.

اما این افزایش در موارد نه تنها یک تابع از تست بیشتر و همچنان یک مشکل مسیر گفت: کریس Ehresmann دولت مدیر بیماری های عفونی.

“ما شاهد تاثیر بیشتر مردم از معاشرت بازدید از کافه ها و رستوران رفتن به رویدادهای — همه از این جور چیز,” او گفت:. “ما در حال پرداخت توجه بسیار نزدیک به آن است.”

این کارشناس پنل شامل حدود 20 محققان در aerobiology حیوانات, مدل های تنفسی حفاظت و کنترل عفونت. Osterholm نیست نام شرکت کنندگان در اما گفت: این گروه شامل دانشمندان از سراسر جهان است.

هدف این است که برای راه اندازی مطالعات جدید او گفت: اما به جمع آوری و ارزیابی اطلاعات منتشر شده در نامتجانس ،

برای درک نقش عفونی دوز پانل است که به دنبال در حضور ویروس در بازدم هوا از جمله قطرات تنفسی به اندازه کافی کوچک بود که به عنوان ذرات معلق در هوا. پتانسیل اهمیت گسترش از طریق ذرات معلق در هوا بود و تأکید در هفته گذشته Osterholm گفت: زمانی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اذعان کرد که انتقال هوابرد ممکن است در شرایط خاص.

“من هنوز هم معتقدم فاصله تا کنون مهم ترین جنبه حفاظت از خود را از این ویروس” Osterholm گفت. “ذرات معلق در هوا … مطمئنا حتی بیشتر مفاهیم از نظر فاصله فقط به خاطر اینکه تا چه حد آنها می توانند سفر اما پس از آن چگونه عفونی هستند — چقدر ویروس وجود دارد؟”

این گروه با استفاده از مدل های ریاضی است که ترکیب عفونی دوز برای نشان دادن چگونه غلظت و زمان و جریان هوا بر انتقال عفونت در حالات مختلف با توجه به نوشته خلاصه ای از کار است. این مدل را نشان می دهد تاثیر بر محدود کردن انتقال از متغیرها از قبیل فاصله و زمان تماس و شماره تماس.

کار گروه شده است در جلسه از طریق آنلاین و تماس های ویدئویی و امید به انتشار نتایج آن “در ماه” Osterholm گفت.

دکتر Sallie Permar استاد ایمونولوژی در دانشگاه دوک گفت: او در این کار گروه می تواند به جلو اطلاعات مهم به خصوص به عنوان مدارس فکر می کنم در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی شده است. اطلاعات در مورد دوز عفونی می تواند کمک به اولویت بندی که آیا به صرف پول در سیستم های تصفیه هوا, تمیز کردن محصولات و یا دیگر استراتژی های کاهش.

علمی پازل با دوز عفونی شده است روشن Permar گفت: از تغییر ارشاد با سارس CoV-2 که نام رسمی برای این ویروس است که باعث COVID-19. او اشاره کرد به عنوان مثال چگونه کارشناسان تبدیل شده اند بسیار بیشتر از حمایت از مردم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش.

“من فکر می کنم که آن را خوب است برای به دست آوردن یک درک بهتر و اجماع بر این است که دستورالعمل ها را می توان توسعه یافته” Permar گفت. “احتمالا وجود دارد برخی که بیشتر موثر مانند ماسک افزایش یافته است به بالا — اما از کجا سیستم های تصفیه هوا می گیرند ؟ من فکر نمی کنم ما باید پاسخ به آن است.”

اطلاعات محدود در دوز عفونی با COVID-19 است “یک دانش شکاف” گفت: دکتر مارک Schleiss, متخصص اطفال و محقق با موسسه مولکولی ویروس شناسی در ایالات متحده آمریکا

فراتر از داشتن پتانسیل برای کمک به بهداشت عمومی تلاش های این گروه کار می تواند به ترویج درک بهتر از این بیماری است.

“بسیاری از مردم بدون علامت حامل آن به نظر می رسد” Schleiss گفت. “ما نمی دانیم که چه میزبان و عوامل ویروسی هستند که پیش بینی که افرادی که آلوده می رویم به پیشرفت به بیماری, اما آن را احتمالا دوز-مرتبط است. آن است که برای عفونت های دیگر.”

سوال از دوز عفونی مهم است اما روشن نیست که چه مقدار تفاوت آن را از نظر بهداشت عمومی ارشاد گفت: دکتر پریا Sampathkumar یک بیماری عفونی پزشک در کلینیک مایو. وجود چالش های فنی او افزود: حتی با پاسخ دادن به این سوال.

“متاسفانه ما تا به حال بسیاری از مواردی که ما یک حس بسیار خوبی برای چگونه این ویروس در رفتار مردم که فکر می کنم چیزی است که ما نیاز به تمرکز بر روی” Sampathkumar گفت.

اما Osterholm حفظ کار “اجازه می دهد ما را واقعا بیشتر صدا توصیه های در مورد چگونه افراد می توانند از خود محافظت کنند.”

“آیا من می توانم رفتن به فروشگاه مواد غذایی به صورت X دقیقه و احساس اعتماد به نفس است که اگر من در فروشگاه مواد غذایی — با استفاده از نوعی از حفاظت تنفسی — چه ممکن است من در معرض خطر است ؟” او گفت:. “مردم واقعا باید این نوع از هدایت است.”

در روز شنبه چهار تازگی گزارش COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا در میان ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی. ایالت های همه گیر تلفات رسیده 1,499 مرگ و میر. تعداد Minnesotans در حال مرگ است را به طور قابل توجهی از بیش از 20 در هر روز ممکن است به حدود پنج نفر در هر روز هفته گذشته است.

Ehresmann نسبت به تغییر به پیشرفت های قابل توجهی با دست زدن به همه گیر در دراز مدت مراقبت از امکانات. در هفته های اخیر COVID-19 مورد افزایش یافته به طور قابل توجهی در بزرگسالان جوان که در حالی که شکست ناپذیر, اجرای, کاهش خطر مرگ یا بیماری جدی است.

نگرانی این است که “این مردم زندگی نمی کنند در خلاء” Ehresmann گفت. “آنها در حال کار و تعامل در بسیاری از مکان های مختلف است. پس پایین جاده ما قطعا می توانید ببینید اضافی برای انتقال به دیگر گروه های سنی … چون از این موارد است.”

شنبه آخرین اعداد نشان می دهد 241 نفر در بیمارستان بستری شد, در مقایسه با 227 روز جمعه. وزارت بهداشت و درمان گفت: 121 مورد نیاز بیماران مراقبت های ویژه در مقایسه با 124 روز جمعه. روزانه برگه برای بیماران بستری در مینه سوتا شده است روند پایین و یا برگزاری مداوم در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>