ما قوانین ویزا: دانش آموزان هندی در مورد اخراج, حذف ترم

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: ترس از اخراج در وسط یک بحران جهانی پرداخت نشده وام, افزایش خطر COVID-19 عفونت حذف ترم و امکان هرگز قادر به بازگشت به دانشگاه در میان نگرانی های دانش آموزان هندی در آمریکا پس از اعلام مقررات جدید ویزای.

در یک حرکت است که انتظار می رود تاثیر منفی هزاران نفر از دانش آموزان هندی ایالات متحده اداره مهاجرت اعلام کرده است که دانشجویان خارجی را مجبور به ترک کشور و یا خطر اخراج اگر خود دانشگاه سوئیچ آنلاین-تنها در کلاس های این ترم پاییز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) و دانشگاه جانز هاپکینز باید طرح دعوی در دادگاه به دنبال لغو سفارش برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه پرینستون دانشگاه استنفورد موسسه فناوری کالیفرنیا (Caltech) و دانشگاه کرنل اعلام کرده اند حمایت خود را از طرح دعوی در دادگاه.

هند وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla نیز مطرح شده این موضوع را با وزیر امور خارجه برای امور سیاسی David Hale در طول یک جلسه آنلاین در اوایل این هفته با بیان این که نیاز به نگه داشتن در ذهن نقش آموزشی مبادلات و مردم-به-مردم روابط بین دو کشور به عنوان آنها نقش کلیدی در توسعه کلی روابط.

اما دانشجویان همچنان گریبانگیر با اضطراب در حال انتظار برای به روز رسانی بیشتر.

“این خواهد بود که یک ضربه بزرگ به دانش آموزان که به ما با برنامه های بلند مدت. من ماندم در این کشور زمانی که دانشگاه تعطیل در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. من نمی خواهم به سفر و همچنین مناطق مختلف را ساخته اند آن را پر از بدبختی برای حضور در کلاس های آنلاین. اما ناگهان اقامت من در اینجا این است که در حال حاضر از نظر قانونی نامعتبر” Shobhna موکرجی یک دانشجو در دانشگاه دوک گفت: PTI.

“چه اتفاق می افتد به این ترم چه اتفاقی می افتد به آموزش و پرورش وام, چه اتفاقی می افتد به کار من انجام شده بود در اینجا در دانشگاه برای کمک به من شهریه? و مهمتر از همه اگر من اخراج من هرگز قادر به بازگشت? وجود دارد هیچ پاسخ به این پرسش” او اضافه شده است.

یک دانشجو در دانشگاه Illionis در شیکاگو که حاضر به فاش شود گفت: “هیچ کس را دیدم این اومده. من شوکه شده بود به شنیدن این چیزی بود که تصور نمی کنم در وحشی ترین رویاهای ما. هنگامی که یک حرکت به یک کشور آن است که هرگز کوتاه برنامه ریزی شده است تا از طریق فکر قبل از. با این طرح در ذهن من بود برای پنج سال آینده نیز برای یک بازی شیر یا خط. این یک وضعیت که در آن من نمی دانم چه چیزی برای ترس بیشتر در مورد — بیماری و یا اخراج از کشور.”

“من وارد در بوستون در ماه ژانویه تنها. در حال حاضر دانشگاه من است تصمیم به انجام کلاس در حالت ترکیبی که ممکن است تغییر به طور کامل آنلاین اگر coronavirus موارد افزایش یابد. چه اتفاقی می افتد ؟ من ماندن در اینجا به نوبه خود غیر قانونی است؟,” کوشا Thakur یک دانشجو ایرانی در بوستون گفت.

Vatsala Engineering, که به دنبال تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه جنوب کالیفرنیا آمد به هند در ماه مارس زمانی که دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های دانشگاه.

“تهدید به اخراج دانش آموزان در حالی که آنها در حال حاضر زندگی در وسط یک بحران جهانی نشان می دهد که خصومت خود را نسبت به عدم شهروندان است. بسیاری از کسانی که دانش آموزان لازم نیست وسیله ای برای سفر به کشورهای خود و برخی مانده تنها به امن خود را از وضعیت ویزا. چگونه خود را به اقامت در ایالات متحده در حالی که تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی و کمک به اقتصاد خود را بر هر کس دیگری؟” Engineering گفت: در پست های رسانه های اجتماعی.

Pallav Upadhyay یک دانشجو در آتلانتا گفت: “برای دانشگاه های عامل در یک سیستم ترکیبی و برگزاری برخی از کلاس ها در فرد دانشجویان بین المللی که ثبت نام در آن ها اجازه بازگشت به ایالات متحده است. “

“اگر وضعیت کسانی که در کلاس های تغییرات در هر نقطه ای که به احتمال زیاد اگر موارد افزایش در دانشگاه ما خواهد بود فرستاده می شود. همچنین اگر ما را انتخاب کنید به دنبال کلاس های آنلاین و دانشگاه سوئیچ به فرد در آموزش ما در حال انتظار برای سفر به ایالات متحده برای حفظ ما ویزای دانشجویی” او گفت:.

با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) وجود دارد 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی از آمریکا در ماه ژانویه این سال است. از این 1,26,132 مذکر و 68,405 مونث بودند.

دانشگاههای ما مجبور به تغییر کلاس های آنلاین در اواسط ماه مارس در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. کشور است که سخت ترین ضربه گیر با بیش از 3.3 میلیون مورد تأیید و 137,403 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>