Varavara رائو خواسته های خانواده بهتر کمک های پزشکی برای بیمار شاعر

بمبئی: سلامت شاعر و فعال Varavara رائو یک متهم در الگار Parishad مورد رو به وخامت است و او “توهم و هذیان دولت” خود خانواده ادعا شده در روز یکشنبه و خواست مقامات نگران به او ارائه بهتر کمک های پزشکی.

81-در سال فعال است و در حال حاضر تسلیم در Taloja زندان در ماهاراشترا Navi Mumbai township.

پرداختن آنلاین کنفرانس مطبوعاتی رائو و همسر و دختران و دیگر اعضای خانواده گفت: آنها wereworried در مورد “رو به وخامت سلامت”.

آنها ادعا کردند که وضعیت سلامت او به وخامت بوده است تا کنون از او منتقل به دولت-اجرای J J بیمارستان در بمبئی در یک حالت ناخودآگاه در 28 مه سال 2020 است.

سه روز بعد او را مرخص شد و خود را به زندان حتی به عنوان وجود دارد بدون بهبود در وضعیت سلامت آنها گفت.

“ما بسیار آشفته به طول معمول تماس (اعضای خانواده) مجاز توسط پلیس, صدای او ضعیف بود او داغون کننده و قادر به صحبت می کنند” رائو را گفت.

در شنبه رائو جواب نداد مستقیم سوالات خود را در سلامت و رفت و به یک نوع از “هذیان و توهم دولت” او ادعا کرد و اضافه کرد که او در مورد صحبت تشییع جنازه پدر و مادر خود را از حوادث رخ داده است که چند دهه پیش.

او گفت: رائو همکاری متهم اطلاع آنها که فعال قادر به راه رفتن در خود.

“ما همچنین گفت: او همیشه توهم که اعضای خانواده در انتظار بودند در زندان دروازه به دریافت او را به عنوان او منتشر شد,” او گفت:.

“سردرگمی و از دست دادن حافظه و incoherence ناشی از عدم تعادل الکترولیت در بدن و کاهش سطح سديم و پتاسيم منجر به ممکن است به مغز آسیب می شود.”

خانواده نیز گفت: Taloja زندان است “نه مجهز به رسیدگی به وضعیت پزشکی او را”.

“آن است که به شدت مورد نیاز است که رائو بود معطوف به بهتر hospitalto زندگی خود را نجات دهد” همسر او گفت:.

خانواده گفت: در حال حاضر مقطع آنها نگه داشتن کنار همه حقایق مربوط مورد ثبت برابر رائو.

“زندگی خود را در بالاترین نگرانی برای ما در حال حاضر. ما در حال حاضر تقاضا برای صرفه جویی در زندگی خود. ما تقاضا از دولت برای تغییر او را به یک بیمارستان بهتر و یا اجازه می دهد ما را به ارائه خدمات مورد نیاز مراقبت های پزشکی” رائو را گفت.

“ما می خواهیم به یاد دولت است که آن را بدون انکار حق زندگی برای هر فرد کمتر از یک undertrial زندانی,” او اضافه شده است.

رائو شده است در زندان بیش از 22 ماه است.

او به قید وثیقه درخواست از جمله thosefiled برای تسکین بر روی زمین از سن و سال او, بیماری, سلامت و خطر COVID-19 شده اند را رد کرد و در موارد متعدد.

رائو و 10 دیگر بازداشت شدند در الگار Parishad-مائوئیست لینک مورد که منتقل شد به آژانس تحقیقات ملی (نیا) توسط مرکز در ماه ژانویه این سال است.

این پرونده مربوط به اتهام التهابی سخنرانی های ساخته شده در الگار Parishad کنفرانس در پونا ماهاراشترا در 31 دسامبر 2017 که این پونا پلیس ادعا کرد که باعث خشونت روز بعد در نزدیکی کرگن-Bhima یادبود جنگ در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de