با FEMA کمک به بازسازی از شورش را تکذیب کرد, مینه سوتا, به نظر می رسد در جای دیگر

Category: کیمیا | No comments

رد فدرال کمک برای کمک به بازسازی سوخته-از تخریب کسب و کار در پی شورش است که به دنبال جورج فلوید کشتن مینه سوتا رهبران بمب مراحل بعدی خود را روز شنبه.

اما هنوز روشن نیست چه سایر منابع بودجه آنها ممکن است ضربه بزنید.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در روز جمعه را تکذیب کرد رژیم صهیونیستی است. تیم Walz درخواست برای نزدیک به 16 میلیون دلار در کمک های اولیه برای کمک به بازسازی و تعمیر سازه در مینیاپولیس و سنت Paul بسیاری از آنها را به سمت چپ در خرابه با شورش و آتش سوزی که در طول فوران اعتراضات فلوید را مارس 25 مرگ در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

در جولای 2, Walz خواسته بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک “فاجعه بزرگ” برای ایالت مینه سوتا است. بیش از 1500 ساختمان ها آسیب دیده بودند توسط آتش غارت و خرابکاری racking تا بیش از 500 میلیون دلار خسارت با توجه به Walz. این 16 میلیون دلار شده اند که مورد استفاده قرار گیرد برای بازپرداخت دولت های محلی برای زباله پاکسازی تعمیر و بازسازی هزینه.

در تهیه بیانیه FEMA گفت: پس از “بررسی دقیق” آژانس مصمم “است که تاثیر به زیرساخت های عمومی است که در داخل قابلیت های دولت های محلی و ایالتی به بهبود است.”

در شنبه Walz سخنگوی تدی Tschann گفت: فرماندار به حال کمی برای اضافه کردن به خود را روز شنبه در بیانیه ای ابراز ناامیدی با FEMA انکار است. Tschann گفت Walz است و با توجه به جذاب تصمیم که او 30 روز انجام دهید.

فرماندار بوده است “بررسی تمام گزینه ها” برای کمک به بازسازی, اما این بحث ها بیش از حد مقدماتی به بحث Tschann گفت.

مینیاپولیس و سنت پل شهرداران نیز ابراز ناامیدی با عدم فدرال کمک کند.

“این تصمیم دیگری غمگین یادآوری است که آمریکایی ها نمی توانند نگاه به این رئیس جمهور دولت برای حمایت حتی در تاریک ترین ساعت” سنت پل شهردار ملوین کارتر گفت: از طریق سخنگوی.

“مردم و کسب و کار است که مینیاپولیس فرهنگی و اقتصادی موتور برای دولت ما در حال صدمه زدن به” شهردار یعقوب فری گفت: در یک بیانیه آماده. “و با دولت های محلی بودجه در حال حاضر کشیده نازک توسط pandemic, نیاز به محبت و حمایت از سطح فدرال نمی تواند بیشتر مهم است.”

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دفاتر پست آسیب دیده بودند در جریان ناآرامی ها. در نامه خود به FEMA Walz گفت: آنچه اتفاق افتاده است در شهرهای دوقلو پس از فلوید مرگ دوم-مخرب ترین حادثه از ناآرامی های مدنی در تاریخ آمریکا پس از شورش سال 1992 در لس آنجلس.

اکثریت قریب به اتفاق FEMA فاجعه اظهارات به دنبال حوادث طبیعی مانند طوفان و گردباد و سیل.

در حالی که وجود دارد هیچ های اخیر نمونه هایی از FEMA کمک شهرستانها برخورد با شورش آن پاسخ در 1992 در لس آنجلس بود و عمده مثال نقض. در عرض یک هفته از شورش رئیس جمهور جورج دبلیو بوش اعلام کرده بود لس آنجلس فدرال منطقه فاجعه و ظرف یک ماه دولت شروع توزیع $638 میلیون دلار در کمک به شهرستان با توجه به نیویورک تایمز. تنظیم شده برای تورم که $1.2 میلیارد دلار امروز.

در سال 2015 این FEMA تحت دولت اوباما را تکذیب کرد, کمک به ایالت مریلند پس از شورش در بالتیمور بیش از مرگ فردی, خاکستری, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس. مریلند به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری شد و دوباره رد کرد.

در مینه سوتا به Walz دولت انجام مقدماتی ارزیابی آسیب شورش است که حدود 16 میلیون واجد شرایط خسارت مربوط به آتش سوزی است. که رهبری دولت به درخواست این مبلغ است.

نه هر رهبر فکر فدرال کمک یک ایده خوب بود. در کنگره ایالات متحده تام Emmer, R -, Minn. با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به Walz درخواست درخواست برای یک بررسی کامل از دولت در واکنش به ناآرامی های. “اگر دولت فدرال است که انتظار می رود برای کمک به پاک کردن این تاسف هفته آن را یک تعهد برای هر آمریکایی — قبل از انتشار بودجه به طور کامل درک رویدادهای اجازه داده است که برای این سطح از تخریب رخ می دهد” Emmer نوشت.

 

کارکنان نویسندگان رید Forgrave و رایان Faircloth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>