ستاره دنباله دار NEOWISE: Stargazers شاهد یک بار در طول عمر نشان می دهد از این 14 ژوئیه

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: ما skywatchers هستند در درمان این ماه به عنوان C/2020 F3 ستاره دنباله دار تلقی می شود یکی از درخشان ترین ستاره های دنباله دار به تصویب زمین در دهه امر قابل تبدیل به زمینیها از جولای 14 به بعد. به نام C/2020 F3 NEOWISE و با نام مستعار ستاره دنباله دار NEOWISE ستاره دنباله دار خواهد بود و قابل مشاهده با چشم غیر مسلح برای 20 دقیقه در هر روز برای آینده 20 روز تا ماه اوت گزارش می گویند.

“از جولای 14, C/2020 F3 یک ستاره دنباله دار کشف شده در مارس 27, خواهد بود به وضوح قابل مشاهده است در شمال غربی آسمان است. آن قابل مشاهده خواهد بود پس از غروب آفتاب برای حدود 20 دقیقه بعد از 20 روز. مردم می توانند با مشاهده آن با چشم” Odisha افلاک معاون Dr Subhendu Pattnaik گفت: ANI. ستاره دنباله دار را در آن نزدیکترین رویکرد به زمین در جولای 22-23.

ستاره دنباله دار برای اولین بار کشف شده توسط ناسا نزدیک به زمین شی Wide-field Infrared Survey Explorer یا NEOWISE در ماه مارس. ستاره دنباله دار ساخته شده آن را یک بار-در-ما-عمر نزدیک روش به خورشید در جولای 3, 2020, عبور خواهد کرد و در خارج از مدار زمین در راه خود را به قسمتهای بیرونی منظومه شمسی در اواسط ماه اوت گزارش ناسا نشان می دهد. دفعه بعد آن بازديد? خواهد شد که در 8,786 تقریبا بیش از 6000 سال بعد.

ستاره های دنباله دار هستند کیهانی توپ های برفی از گازهای منجمد سنگ و گرد و غبار است که دور خورشید در یک بسیار بیضوی مسیر. زمانی که یخ زده آنها به اندازه چند صد کیلومتر و یا به سادگی قرار دادن آن به اندازه یک شهر کوچک است. زمانی که یک دنباله دار در مدار خود به ارمغان می آورد آن را نزدیک به خورشید آن گرم و ذوب در نتیجه آزاد کردن مقدار زیادی از گرد و غبار و گازها به یک غول درخشان سر بزرگتر از اکثر سیارات.

در این مورد خاص ستاره دنباله دار “از آن مادون قرمز امضا, ما می توانیم بگویم که حدود 5 کیلومتر [3 مایل] در سراسر می گوید:” یوسف Masiero, NEOWISE معاون محقق اصلی ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا. “ما می توانیم بگویم که این ستاره دنباله دار را در خود جای داده است که پوشش داده شده با دوده تاریک ذرات باقی مانده از تشکیل آن در نزدیکی تولد منظومه شمسی در 4.6 میلیارد سال پیش” او می افزاید.

آنچه که ما قادر خواهد بود برای دیدن یک نمایش خیره کننده ساخته شده از گرد و غبار و گاز است که به صورت یک دم که امتداد میلیون کیلومتری از خورشید در جهت مخالف است. به عنوان شناخته شده برای بشر تا حال حاضر وجود دارد 3,650 ستاره های دنباله دار به دور خورشید در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>