امور خارجی وزیر (EAM) S Jaishankar در شنبه توصیف فرایند مداوم از “dis-تعامل و د تشدید” بین هندی و چینی سربازان در Ladakh بخش در خط کنترل واقعی (LAC) به عنوان “بسیار یک کار در حال پیشرفت است”. او در طول صحبت های مجازی (آنلاین) مصاحبه در این زمینه از هند هفته جهانی کنفرانس سازماندهی شده در لندن است.

این نظرات نشان می دهد که چگونه کاملا و از نزدیک دهلی جدید نظارت بر وضعیت در پی نظامی اخیر تنش ها در روابط با پکن و تعداد زیادی از استقرار نیروهای هر دو طرف در منطقه است.

صدایی هشدار دهنده توجه داشته باشید در مواج coronavirus همه گیر او همچنین گفت که “موجود سیاسی در روند تسریع خواهد کرد” در یک پست-Covid جهان (با) بیشتر ناسیونالیسم افزایش اعتماد کسری و استرس در زنجیره تامین.”

در مورد وضعیت در مرز با چین EAM Jaishankar گفت: “ما به توافق نیاز به خلاص به دلیل نیروهای نظامی در هر دو طرف مستقر هستند بسیار نزدیک به یکدیگر است. بنابراین وجود یک dis-تعامل و د تشدید مرتب کردن بر اساس از روند توافق شده است. این فقط آغاز شده است. این کار بسیار در حال پیشرفت است. در این نقطه من واقعا نمی خواهم بگویم بیشتر بر روی آن.”

اظهار نظر در ارتباط هند با ایالات متحده EAM توصیف آن به عنوان یک رابطه است که در زمان شش دهه برای پیدا کردن خود را اما در حال حاضر ساخت تا برای زمان از دست رفته. او گفت که او انتظار می رود آن را به تبدیل شدن به مهم حتی در آمریکا حساب جهان است. این سخنان به وضوح نشان می دهد چقدر مهم هند می بیند و رابطه آن با ما.

با اشاره به روابط دو کشور استرالیا EAM گفت: وجود ساختاری قوی و سیاست دلایل افزایش هند-استرالیا نامزدی (و) رشد اقتصادی رابطه به گسترش همکاری در ایجاد ثبات و امنیت در منطقه.

در بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا به عنوان محبوب شناخته شده Brexit این EAM گفت که هند محاسبات استراتژیک در یک پست-Brexit پادشاهی متحده (انگلستان) را به حساب کل طیف از چند Uks’: اروپا, انگلستان, اطلس, UK, تاریخی انگلستان و خارج از کشور انگلستان و شهر لندن انگلستان و نوآورانه انگلستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله