منحصر به فرد: تریسی کلیتون جدید میزبان پادکست رفتن را از طریق آن; مهمان عبارتند از Tamron سالن Ilhan عمر Mara Brock Akil و بیشتر

Category: کیمیا | No comments


Tracy Clayton

تریسی کلیتون
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آناناس Street Studios

اگر شما به دنبال تریسی کلیتون آنلاین در طول سال شما احتمالا متوجه شده ام او یابم و آرامش طنز.

تبلیغات

او قطعا انتقال که به صورت آنلاین و جذابیت بیش از به پادکست جهان, میزبانی دور دیگری (که با عرضه در سال 2015) و اخیرا Netflix‘s قوی سیاه افسانه. جهنم, Beyoncé او لذت می برد بیش از حد.

تبلیغات

بعد تا برای کلیتون? او را به میزبان جدید از Mailchimp ارائه پادکست رفتن را از طریق آن. فصل دوم “خواهد شد از ویژگی های 14 برجسته زنان بحث محوری لحظه در زندگی خود را هنگامی که آنها تصمیم گرفت از آن زمان برای ایجاد یک تغییر است.”

همراه با تایید برتر تاریخ (جولای 14!), ریشه به دست آمده است منحصر به فرد مهمان صف برای فصل دوم این پادکست:

مهمان (منظور از قسمت ظاهر):

● جوزی دافی برنج

● Ilhan Omar

● Danielle Brooks

● کری Murrray

● نجع Austin

● جینا Wortham

● Meagan Good

● Ashley C. فورد

● لنا Waithe

● Raquel ویلیس

● Mara Brock Akil

● آنجلا دیویس (به Kitchenista)

● Tika Sumpter

● Tamron سالن

“من بسیار هیجان زده به شنیدن این که در این فصل خواهد از ویژگی های سیاه صدای زنان و داستان” کلیتون گفت: ریشه , در بیانیه ای. “زمانی که بسیاری از شرکت های رسانه ای ما نگاه به اخبار و سرگرمی در حال اجرا توسط مردمی سفید, سیاه داستان زنان اغلب نگه داشته و دور از میکروفون چون آنها را نمی خواهد در کلیک به اندازه کافی وجود دارد یا فقط به سادگی داخلی علاقه در آنها. هنگامی که یک وب سایت به مخاطبان است که به لحاظ تاریخی سفید, آن را حس می کند به آنها می چسبد عمدتا سفید داستان به ادامه غذا که مخاطبان. آن را حس می کند اما آن را نیز برگ بسیاری از مردم سیاه زنان به خصوص بدون تصاویر خود و تجارب خود را. و همچنین بدون شفا می آید که با به اشتراک گذاری داستان ما.”

صحبت از به اشتراک گذاری داستان کلیتون سابق تحریریه برای ریشهبوده و شفاف با خود داستان الهام بخش دیگران برای تبدیل شدن به باز با سلامت روان خود را از سفر در فوق نشان می دهد یکی دیگر از دورکه او را به میزبانی مشترک با Heben Nigatu. به تعجب بسیاری از طرفداران خود و شنوندگان (از جمله من), Buzzfeed متوقف شد تولید از محبوب نشان می دهد در سال 2017. در ماه ژوئن هر دو Nigatu و کلیتون به توییتر گرفت تا همچنان خود را در حال مبارزه برای حفظ حقوق به نشان می دهد.

تبلیغات

تماشای این پایین رفتن در زمان واقعی من تا به حال این قبلی ارز در پشت سر من زمانی که از من خواسته کلیتون در مورد اهمیت سیاه زن سازندگان حفظ استقلال خود را به طور کلی. به خصوص با توجه به موضوع این پادکست جدید او میزبانی من فکر کردم سوال این بود لعنتی خیلی به موقع. آن است که “محتوای همیشه سبز” اگر شما خواهد شد.

تبلیغات

“این است که چرا مالکیت استقلال و آژانس در شرکت هایی که تولید داستان ما مصرف بسیار مهم است” کلیتون اضافه شده در این بیانیه است. “هیچ کس نمی داند یک زن نیاز دارد و یا مبارزات مانند یک زن سیاه و سفید و ما باید اجازه و تشویق به تصمیم گیری در مورد آن داستان می گفت چگونه آنها ساختار و که آنها را ارائه. زنان باید اعتماد به مقامات ما تجارب خود را به دلیل آن را با این نسخهها کار برای تقویت کل جامعه است. در جهان ساخته شده است برای شما از دیدن کسی مثل شما باعث می شود شما احساس می کنید کمتر بیگانه کمتر پارانوئید در مورد که شما; این است که چرا یک زن سیاه و سفید او گفتن داستان است که همیشه یک عمل از انقلاب است. این یک افتخار است که قادر به استفاده از رفتن را از طریق آن‘s پلت فرم برای کمک به انجام این کار است.”

فصل 2 از رفتن را از طریق آن آغاز بکار در ژوئیه 14 در ساعت 10 صبح و همکاران و هوا خواهد هفتگی. شما می توانید گوش دادن به رفتن را از طریق آن در mailchimp.com یا هر جا که دیگری شما به طور معمول گوش دادن به پادکست ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>