ماسک صورت باقی می ماند و نماد بخش به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz محدودیتهای دستور

Category: کیمیا | No comments

حزبی تقسیم آشکار بود در صورت هر مینه سوتا مجلس جمع شده بودند برای جلسه خصوصی در دولت و کنگره آمریکا در ماه ژوئن.

این بسته شدن ساعت از آخرین جلسه ویژه و گروهی از دلالان باقی مانده در تقابل بر پیچیدگیهای پلیس اصلاحات. اما قبل از مذاکرات و حتی شروع وجود دارد تضاد کامل: هر حزب دموکرات وارد اتاق با چهره ای پوشش; اما نه یک جمهوری خواه عینک ماسک.

ماسک صورت — پایه مورد مقامات بهداشتی ساده را در نظر بگیرید احتیاط در برابر گسترش COVID-19 — تبدیل به یک نماد از بخش های سیاسی در سراسر کشور و ملت است.

در حال حاضر به عنوان رژیم صهیونیستی است. تیم Walz واکنش یک ایالت ماسک قیمومیت دولت و دولت های محلی رهبران وزن خود را پاسخ. یک تصمیم می تواند در یک ماده از روز به عنوان قانونگذاران ایالتی بازگشت به سنت پل برای یکی دیگر از جلسه ویژه به نظر اضطراری خود قدرت.

“این یکی دیگر از نشانه های این قطب بندی سیاسی است که ما داریم. لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواست به پوشیدن ماسک آن را تبدیل به یک معامله بزرگ” گفت: Rep. پت دی استفانو, R-Farmington با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی میلی به پوشیدن چهره و پوشش. “یک ایالت دستور احتمالا تشویق برخی از مردم را به پوشیدن ماسک ، اما دیگر مردم در حال رفتن به آن را نادیده بگیرد” اضافه شده دی استفانو که ملبس به ماسک در کنگره.

روز شنبه رئیس جمهور علنا عینک ماسک برای اولین بار در طول سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در واشنگتن ،

به عنوان COVID-19 موارد مشخصی در جای دیگر در ایالات متحده ماسک پوشیدن به ضرب گلوله به یک رکورد بالا است. ملی گالوپ نظرسنجی از اواخر ماه ژوئن در بر داشت 86 درصد از بزرگسالان گزارش شده با استفاده از یکی در هفته گذشته است. که از 51 درصد در ماه آوریل است.

اگر Walz می کند برای انتخاب یک دستور مینه سوتا خواهد پیوستن به حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران بیش از 20 کشورهای دیگر که مورد نیاز ماسک ، در مینه سوتا تعدادی از شهرستانها از مینیاپولیس به وینونا در حال حاضر تصویب محلی مورد نیاز است.

اما مقاومت به یک ایالت دستور.

Lake of the Woods County کمیسر کودی Hasbargen گفت: او نمی خواهید برای دیدن یک one-size-fits-all دستور برای ماسک. خود شهرستان است که تنها در حالتی که هنوز به یک مورد تایید شده از COVID-19 همانطور که از بعد از ظهر جمعه.

“بیشتر مینه سوتا متفاوت از شهرها و این امر می تواند خوب به توانایی برای انطباق با چیزی شبیه به آن است,” او گفت:. معلوم نیست چه Walz خواهد اعمال یا اجرای یک دستور و Hasbargen گفت: اجرای خواهد بود به چالش کشیدن در گسترش کردن جوامع بود.

استفاده از ماسک در دولت و کنگره آمریکا تمایل به دنبال, حزب, خطوط, هر چند افراد دلایل و یا در برابر آن متفاوت است به طور گسترده ای. چند قانونگذاران می گویند که در مناطق زندگی مردم شرایط سن و سلامت به نظر می رسد به راهنمای استفاده به عنوان آنجا که اعتقادات سیاسی.

برای دولت Rep. جرمی Munson, R-دریاچه کریستال دولت دستور نمی خواهد تغییر تصمیم خود را به پوشیدن ماسک. در اخیر پیشگامانه رویداد به او نشان داد تا بدون ماسک. هنگامی که یک ارائه شد و او آن را رد کرد. Munson گفت: یک عکس از این رویداد قطاری از هر کس دیگری — از جمله اعضای شورای شهر و جمهوری خواه ایالت جولی روزن — در ماسک در حالی که چهره اش برهنه است.

“من فقط دیده نمی نیاز به آن گفت:” Munson حفظ است که تمرکز خود را بر شستن دست و اجتماعی فاصله. در حالی که او از افراد خود را ساخت ماسک تصمیمات Munson گفت که او نگران است مردم متوقف خواهد شد فاصله آنجا با آنها. “آن را می دهد مردم زیادی حس امنیت کاذب,” او گفت:.

تشکر. کارلوس ماریانی DFL-St. Paul گفت: او احساس ناراحت کننده در اطراف افرادی که نمی پوشیدن ماسک. او در اتاق در طول مذاکرات در دولت اصلاحات که در طی آن دموکرات ها بودند نقاب و جمهوری خواهان نیست. در یک نقطه و یک جمهوری خواه همکار به او گفت آن را سخت به شنیدن او را از طریق ماسک خود را.

ماریانی گفت: او تصمیم گرفت به بحث قانونگذار. اما او گفت: اگر او تا به حال “من می خواهم که پاسخ داد:” من به اندازه کافی در مورد زندگی خود و زندگی من را می پوشند ، آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

برخی از دموکرات را مورد انتقاد خود ایران با همتایان تمایل به پوشیدن ماسک. در طول خاص که درهای بسته مذاکره جلسه در ماه ژوئن رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake اشاره کرد که جمهوری خواهان بودند پیش بینی کوچکتر جمعیت.

Gazelka گفت: او تلاش می کند به لحاظ اجتماعی دور است اما نه فرسوده ماسک در کنگره و به طور کلی ترجیح به استفاده از آنها. او گفت که او موافق اگر کسب و کار مانند Menards یا کاستکو نیاز به ماسک. او عینک یک در طول یک تور در مینیاپولیس به کار با رهبران محلی در واکنش به ناآرامی های مدنی است که به دنبال خبری از جورج فلوید.

هنوز Gazelka مخالف این ایده از یک ایالت دستور و گفت: او معتقد است که می خواهد صدمه دیده Walz سیاسی است.

“مردم خسته از بودن … micromanaged,” Gazelka گفت. “این یک حس کنترل سرنوشت خود را.”

برای جمهوری خواهان ملی به رهبری مضطرب به بازگشایی اقتصاد ارائه کرده است پیام های مخلوط در ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده است با پوشیدن ماسک در قبل از پنج شنبه و ماسک غیر معمول بود در میان شرکت کنندگان در جولای 4th آخر هفته و در یک تجمع اخیر در اوکلاهما. اما او نرم است خود را از تن در روزهای اخیر گفت: ماسک خوب هستند و او آنها را پوشیده.

جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بارها گفت با پوشیدن یک ماسک است مهم ترین اقدام آمریکایی ها را می توانید برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در عین حال گفت: او را ماسک-پوشیدن اجباری ، او توییتی در جولای 4th که “یکی از وطن پرست ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که پوشیدن ماسک.”

راهنمایی در اطراف ماسک های تکامل یافته از کروناویروس اولین آمار بهداشتی آمریکا مقامات در ابتدا خواست مردم را به توقف کردن در ماسک گفت: آنها باید محفوظ بهداشت حرفه ای در مواجهه با کمبود تجهیزات حفاظتی. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از به روز کرده و هدایت آن را به عنوان یاد گرفتم بیشتر در مورد گسترش ویروس و در حال حاضر دستور مردم به پوشیدن پارچه صورت پوشش در مکان های عمومی, به خصوص اگر اجتماعی فاصله دشوار است.

این Walz دولت در تشویق مردم به دنبال دستورالعمل ها را با #MaskUpMN کمپین رسانه های اجتماعی و گفته اند که آنها برنامه ریزی برای انجام یک پرداخت کمپین تبلیغاتی نیز هست.

این تقسیم نیز احساس در پاییز مبارزات است که تعیین خواهد کرد هر صندلی در قوه مقننه است.

دولت DFL حزب توصیه کرده است نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی کارکنان برای برقراری تماس به جای دست کشیدن بر روی درب این انتخابات شود. هدر کیلر یک دموکرات در حال اجرا برای بازنشستگی Rep. بن رهن را مورهد صندلی است و پس از آن مشاوره. او گفت که در حالی که سنتی چهره به چهره و تماس با ما است “که در آن” در مبارزات انتخاباتی, خود, جامعه, سلامت مهم تر است.

او پشت یک ماسک دستور ذکر است که استفاده گسترده از ماسک در برخی از کشورها به نظر می رسد به کمک به کنترل این ویروس گسترش یافته است.

یکی از سخت ترین چیز در مورد مبارزات انتخاباتی در حال حاضر دانستن چگونه به رویکرد مردم و به راحتی ارتباط برقرار کردن با آنها گفت: نامزد جمهوری خواه جان Burkel که امیدوار به نمایندگی از بازنشستگی تشکر. دن Fabian منطقه در دور گوشه شمال از دولت است. او انجام نشده خیلی درب ضربه زدن اما آیا صحبت می کنند به گروه های کوچک و حمل یک ماسک در مورد مردم می خواهند او را به آن را می پوشند.

این ایده از یک دستور بسیار مردم در “سنگ و گاو کشور” که در آن Burkel شوخی که مردم به لحاظ اجتماعی فاصله به طور پیش فرض.

“مردم فقط می خواهید می شود قادر به هوشمند خود به خود و امن است. … آنها می دانند که چگونه به آن را انجام دهد وجود دارد,” او گفت:. “وجود دارد یک تعادل در اینجا است که می تواند رخ داد و من فکر نمی کنم اجباری واقعا صحبت به تعادل است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>